HCL.HR

MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi

  • 560 Odgovora
  • 78368 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #150 : 22. Veljača, 2010., 13:39 »
Pa ono, Konjina tvrdi da Velaskez nije u top 20, a kamoli iza Fedora pa sam mu htio samo pokazat ljestvicu. :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #151 : 22. Veljača, 2010., 13:43 »
pae  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #152 : 22. Veljača, 2010., 13:54 »
Jedan zanimljiv video (neznam dal je već bilo), pa me zanima vaše mišljenje:

Why Brock Lesnar would KILL Fedor
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #153 : 22. Veljača, 2010., 14:45 »
Prvo cinjenice:

1. Sport iz 90tih? :( Ne razumijem, ozbiljno. Misli se na Sambo, Ultimejt fajt... sta? :( Sambo je i danas aktivan, onak. I ima jebenih fajtera (neznam, Tatarova samo znam al ipak... i brat mu Aleksandar Emeljenenko je tu).

2. Bori se u najslabijoj kategoriji u tom sportu? Sambu jel... Ne razumijem. :( I nema smisla.

3. Seknd rejt organizejsn? Sta samo UFC spada u frst rejt? :( Stikeforce i UFC su sigurno najkvalitetnije i najpoznatije. tu je onak link svih organizacija. I ako je UFC jedina koja se cjeni onda fakat u kurac. :wildboy:
Svi protivnici su losi borci? :( Ovo je najgljuplja glupost. Onak, lik jedino priznaje Mirka i Noguieru (s tim da je Minotaur imal pojas UFC prvaka i potukel je sve borce tamo). Tu su Bret Rogers (koji je onak 7. na onoj ljestvici boraca), Arlovski (onak, medu 5 najboljih imo danasnjice), Colemen, Randlman :(

U 30 borbi nema niti jedan poraz.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #154 : 22. Veljača, 2010., 16:02 »
a mogu se radit te ljestvice trenutne forme, to možda i stoji, mada je upitno. ali uspoređivat nekoga sa 9 borbi i nekoga sa 40 je glupo, tako da govoreći o karijerama fajtera Velaskez nije u top 20. što ne znači da neće, ima potencijala, ali isto tako, može idućih 5 borbi popljugat jel.

EDIT: jel se zna kad bi fedor trebao imat sljedeću borbu, jel ima šta zakazano? i jel pričao šta u kojoj federaciji se on na kraju misli šibat, svako malo čujem ili pročitam drugu priču.
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2010., 16:33 Konjina »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #155 : 22. Veljača, 2010., 16:34 »
UFC 100 Lesnar vs. Mir revanš...starija borba ali sam ju pogledao da vidim oko čega velika strka. Solidan meč, ništa ekstra.

Lesnar je životinja, to stoji. Ima li on neki budući zakazani meč? Zna itko išta o tome?

edit:
i linkajte vama najbolje mečeve ovo ono....gleda mi se to
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2010., 16:36 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #156 : 22. Veljača, 2010., 18:20 »
Navodno bi Lesnar trebao se opet boriti sa Mirom.
A Fedoru sljedece ide Fabricio Werdum u Strikeforce organizaciji. Suska se i o Fedor vs. Overeem fajtu koji bi se trebao sigurno dogoditi ove godine.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #157 : 22. Veljača, 2010., 19:11 »
UFC 100 Lesnar vs. Mir revanš...starija borba ali sam ju pogledao da vidim oko čega velika strka. Solidan meč, ništa ekstra.

Lesnar je životinja, to stoji. Ima li on neki budući zakazani meč? Zna itko išta o tome?

edit:
i linkajte vama najbolje mečeve ovo ono....gleda mi se to

Chuck "The Iceman" Liddell - Legendary Highlights

+ legendarna osveta protiv Couturea

Na accu lika koji je uploadao imas pun k takvih videa
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #158 : 28. Veljača, 2010., 23:14 »
future of MMA

preopaki su  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #159 : 10. Ožujak, 2010., 13:02 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #160 : 10. Ožujak, 2010., 18:56 »
mogao bi bit dobar meč. spušit će  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #161 : 31. Ožujak, 2010., 08:28 »
U jebote. I ovaj ima fiće u nogama  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #162 : 10. Travanj, 2010., 23:13 »
Pa jebem ti obrane naslova u UFC-u.....toliko pasivno da je to žalosno. Najnapetiji dio borbe je proglašenje pobjednika zapravo  :fpalm:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #163 : 17. Travanj, 2010., 09:41 »
Mnogo posjećeni topic, sticky
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts]
« Odgovori #164 : 17. Travanj, 2010., 12:25 »
Strikeforce: Nashville

Uglavnom, kul fajt kard, tri glavne borbe se jebene. Ono, jako zanimljivo pogotovo Henderson i Mousassi.
Ono, ko prati malo znace valjda o cemu pricam. :( Iako sumnjam da ovdje neko prati dalje od KroKopa i Fedora.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9