HCL.HR

MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi

  • 560 Odgovora
  • 79406 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #510 : 18. Ožujak, 2013., 16:27 »
ako bi išta volio gledat onda je to mirko vs badr ili da badr ode u mma  (ufc prvenstveno) što je još manje vjerojatno.  Tog lika i mrzim i volim u isto vrijeme :hiha:

isto razmišljam. :hiha: mrzim ga jer je smećar od sportaša općenito, ali dobar je tučar ipak
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2013., 16:29 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #511 : 18. Ožujak, 2013., 23:04 »
sereš. frajer je stao u ring s nekim od najvećih boraca IKADAŠNJICE.

Minotaur, Fedor, JDS, Overeem, Hoost,...

Zanimljivo - sve je izgubio :( (no contest Overeem, OK)

Moj point. Frajer se definitivno ne boji, a mislim da mu je Schilt baš solidan protivnik jer frajer nije japansko smeće, a opet kao i on, nije u životnoj formi.

Namještao si je on protivnike. Gotovo sam siguran da si je sad i Millera namjestio za prvu borbu.
U Japanu je osim tih par većih imena tukao samo kante. UFC je druga priča jer tamo ne vlada mafija ko u Japanu, a i tamo nije bio bog.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #512 : 18. Ožujak, 2013., 23:31 »
pa dobro ne kužim point. kako god bilo, frajer je stao u ring sa svim najjačim frajerima ikad. i oni su ga prebili. al to uopće nije važno za moj point. point je da se čovjek ne boji. glupo bi bilo to tvrdit za nekog tko ima dva pojasa i koji za život zarađuje tučama.

a ove fore s namještanjem protivnika. realno, to svi rade. naravno da ćeš uzet borca koji ti više paše, protiv kojeg misliš da možeš bolje, efektnije odradit borbu, pogotovo ako si tolki people pleaser kao što je on bio pa ti organizator dopušta. ali važno je napomenuti da kad je došlo vrijeme za showdown frajer je prebio sve koje su mu bacili i pobijedio tada tri TOP10 MMA borca u jednoj večeri i uzeo pojas. pa i fedora koji je kasnije rekao da mu je to bio najteži meč karijere. iako je izgubio, eto.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #513 : 19. Ožujak, 2013., 14:19 »
Pa nisu ga baš prebili. S Fedorom se baš potuko.


A Noguieru je razbijao dok mu ovaj nije rendom polugu izvukao.
Za vrijeme Dos Santosa je sakao već pa nije čudno ništa, ali čak je pružio i ok otpor.
Overeem lol. Dobio u jaja, ko zna kako bi bilo da se digao sa partera.

Point niti nije trebao biti da se BOJI, nego da je izbjegavao jake protivnike čim je dulje mogao.
Vjerujem da namještanja nema u UFC-u.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #515 : 19. Travanj, 2013., 19:20 »
jesi ti govno od hrvata. ustase su bili revolucioneri. koji su se borili za dom i slobodu hrvatskom narodu !! vidi se ko je nesto naucio o povijesti.

nek te bude stid i sramota. i ako mislis da si hrvat. nisi ti si pedercina i izdajica

E nek mu je jebo mater !

:hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #517 : 19. Svibanj, 2013., 11:32 »
8/10


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #519 : 25. Svibanj, 2013., 02:59 »
UFC 160: Velasquez vs Bigfoot 2 Weigh-In

navijam za hunta i velaskeza =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #520 : 16. Lipanj, 2013., 12:18 »
Miočić. :ave: Nisam očekivao stvarno.
Nez jel gledao tko jučer, al stukao je fino Nelsona.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #523 : 07. Prosinac, 2013., 23:49 »

Nešto manje od 5 minuta je Adnanu trebalo da postane novi prvak svijeta,očekivao sam par hiljada naših navijača ali baš onoliko da je cijela dvorana odjekivala pjesmom "Bosnom behar probeharao.."
I za kraj onaj osjećaj kad je sa Ibiševićem digao našu zastavu,neprocjenjivo nema šta \:D/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: MMA [Mixed Martial Arts] i ostali borilački sportovi
« Odgovori #524 : 08. Prosinac, 2013., 09:12 »
:tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9