HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122671 Hitova
Odg: NBA
« Odgovori #210 : 06. Travanj, 2012., 01:21 »
Netko je skočio više od nekog drugog dok gura loptu kroz obruč,,....
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: NBA
« Odgovori #211 : 06. Travanj, 2012., 01:25 »
eh..

kako da ti ovo približim.
Ovo ti je kao da Demba Ba gurne lopte kroz noge Johnu Terryu i da padne na pod dok Ba zabija gol petom.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #212 : 06. Travanj, 2012., 02:44 »
Inside The Nba - Shaqtin' A Fool Vol 9 - (30-3-2012)

Slusat ovog Shaqa je samo smijeh  :hihi: :hihi:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: NBA
« Odgovori #213 : 06. Travanj, 2012., 08:18 »
Nda, jednom je grga rekao da da prati nba bi mu se sviđao gasol,,,
Blake Griffin Dunks over Gasol 2-times with Awesome Calls

:(


očekivo sam bar da će bit neki crnac koji ga owna  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA
« Odgovori #214 : 06. Travanj, 2012., 10:07 »



died april 4, 2012 :hihi:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA
« Odgovori #215 : 07. Travanj, 2012., 13:55 »
Marcus Camby for... THREE!

jednostavno savršeno *__*
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #216 : 07. Travanj, 2012., 22:54 »
Kako ima jebeno cudan izbacaj to je prestrasno,sav se spiga nekak...

Al njegov full court pogodak nikad necu zaboravit,steta sto nije vrjedio.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #217 : 10. Travanj, 2012., 19:06 »
Kenneth Faried's Skywalking Loud Hammer vs. Warrior [Apr.9]

Prvo mi djelovo ko neki jasar,a nez sad mi je bas simpa.Ono frajeru bi trebali u 2k12 vertical na 99  :hiha: :hiha:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #218 : 25. Travanj, 2012., 00:31 »
Nez treći moj uzastopni post,ocito sam jedini nahajpan ovdje.

Pratim u zadnje vrijeme sve vise kako su playoffsi blize,al jedna stvar mi nejde u glavu.Bobcatsi toliko utakmica gube,sramote se i skidaju raznorazne rekorde ( loše ).

Gledam njihove igrace i ne znam što da kažem,svoje mišljenje moram podjelit s vama,jer ono,ovo je forum  :faca: :faca:


Imaju mlado Kembu Walkera koji zna voditi igru ,ali ne i biti vođa na terenu.Još je čini se premlad za to,no doći će to s vremenom.Posjeduje veliku brzinu u nogama i ljepo zna polaganja radit.S druge strane,tu je Augustin,igrač koji mi se čini ne dobiva zasluženu minutažu,ja bih ga držao kao šestog čovjeka i mjenjao sa Walkerom,tako da imaju podjednaku minutažu.

Na dvojci imaju Hendersona.Frajer za 2 - 3 godine bi mogao biti među boljima igračima lige,samo da oce,a vidi se da napreduje i iz utakmice u utakmicu predvodi Bobcatse.Dost je atletičan i jebeno zakucava,što je ljepo vidjeti na njegovu visinu ( 193 cm ).Drugi SG je Matt Carroll,nikad se nije nesto previse iskazao,zna skinut tu i tamo tricu ,ali vise je bench warmer.

Na trojci imaju dosta dobar izbog igraca,a ne koriste ga.Corey Maggette obicno pocinju u prvoj postavi i jedino sta za njega imam rec je da je zvjer.Strasan je igrac,moze rjesiti utakmicu,sad vec malo stariji,zakucava,dodaje,rebounda..Ova sezona mu je jedna od losijih,sad pred kraj pala i ozljeda i nije se pokazao u najboljem svjetlu.Derrick Brown,e to je jedan od podcjenjenih igrača.Igrao je kratko u Knicksima i nije dobivao previše prilika.Mana mu je dodavanje,ne dodaje baš često više voli završiti sam akciju,ali kada završava onda to završi manijački.Jedan super dunker,atletičan,zna reboundati..
Treba mu dati više šanse.Druga dva Small Forwarda su Jamarrio Moon i Reggie Williams.Moon je doveden sad do kraja sezone zbog ozljede Maggetteja pa i nije dobivao neku minutazu,dok je Reggie pametno iskoristio svoju minutazu ubacivsi mnostvo trica i pokazao je da nije jos za odbacit.

Na cetvorci imaju Tyrus Thomasa,D.J.Whitea,Bismacka Biyomba i Eduarda Najeru.Thomas je atletski čovjek od koga se očekivalo puno od kad je došao u ovu ligu,no nikada nije to dokazao.Dobar dunker,loš u post igri,rebounda prosječno,blokova gotovo i nema.Sve se nešto nadam da će proraditi napokon.D.J.White i Bismack Biyombo imaju slični status,čak Byombo ( 7.pick 2011 drafta ) ima i bolji,iako su svi bili skeptični vidjevši ga u prvih 10 pickova drafta.Kasnije je to dosta dobro opravdao,u nekim utakmicama je zasjao i pokazao svoju sposobnost skakanja i blokova,dok je u napadu bio solidan.White pak svoju minutažu odrađuje pošteno,može pogoditi i mid-range , ali se ne ističe u post igri.Najera je ove sezone većinom ozljeđen i mislim da mu je ovo možda i zadnja sezona.U svojoj dugogodišnjoj karijeri pokazao je da "bigman" može i pogađati tricu.

Na centru imaju samo dva igrača,no ne zamaraju se time jer i Byombo može igrati centra.Mullens,momak koji je dobivao minutažu na kapaljku u Oklahomi,ovu sezonu je priredio iznenađenje.Nakon neprestanog forsiranja Diopa u prvoj postavi i njegovim lošim predstavama,bilo je vrijeme za Mullensovo dokazivanje.Još djeluje kao uplašen na terenu i kao da mu je sve to novo,no centar je sa dobrim kontroliranjem lopte i dobrim šutom.Često gađa trice i mid - rangeove,a prilično je čvrst u post igri.Također sa njegovih 213 cm ga krasi blokiranje,nije posebni neki bloker ,ali pokazao je u nekoliko navrata da zna.Rebound mu također nije strana riječ.Napokon se iskazuje i njegovo vrijeme polako dolazi ( ili je došlo ) .

Lolz skužio sam da sam malo pretjero,jer ono,to su Bobcatsi.Ne realno,ekipa koja se treba posložit ubrzo inače će sljedeća sezona biti ista.

Kod njih bi uredio minutazu Walkera i Augustina,Henderson držao dulje još u igri,Brownu davao više prilike,a zbog lošeg ovosezonskog nastupa Bobcatsi imaju najvjerojatnije 1. pick 2012. drafta pa je najvjerojatnije da će uzeti Anthony Davisa,što znači da će imati popunjeno 4. mjesto u ekipi.Trejdo bi Thomasa za nekog prosječnog centra kao zamjenu Mullensu,a prvo postava bi ovako izgledala ( ako ne uberu nešto još dobro na draftu )

                    Walker - Henderson - Maggette - Davis - Mullens
Zamjene :    Augustin - Reggie - Brown - White , Biyombo + neki novi centar , nešto tipa defenzivni centar,možda i veteran : npr.Elson,Dampier,Collins ( ništa specijalno )


Umorih se  :mrgreen: :mrgreen:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: NBA
« Odgovori #219 : 25. Travanj, 2012., 00:34 »

Kod njih bi uredio minutazu Walkera i Augustina,Henderson držao dulje još u igri,Brownu davao više prilike,a zbog lošeg ovosezonskog nastupa Bobcatsi imaju najvjerojatnije 1. pick 2012. drafta pa je najvjerojatnije da će uzeti Anthony Davisa,što znači da će imati popunjeno 4. mjesto u ekipi.Trejdo bi Thomasa za nekog prosječnog centra kao zamjenu Mullensu,a prvo postava bi ovako izgledala ( ako ne uberu nešto još dobro na draftu )     
 

Sve što si rekao stoji, ali ovaj paragraf ne pije vodu ;) Pozdrav!
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #220 : 25. Travanj, 2012., 00:36 »
Ne odgovaram sad bahato , ali ne kužim? Explain?

Misliš ovo za centra ili ?
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: NBA
« Odgovori #221 : 25. Travanj, 2012., 00:40 »
Trolld xD
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #222 : 25. Travanj, 2012., 00:43 »
 :chair: :chair: :chair:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA
« Odgovori #223 : 27. Travanj, 2012., 19:16 »
1. Miami Heat – New York Knicks, 28. travnja, 21.30h
2. Miami Heat – New York Knicks, 1.svibnja, 01.00h
3. New York Knicks – Miami Heat, 4. svibnja, 01.00h
4. New York Knicks – Miami Heat, 6. travnja, 21.30h
5.* Miami Heat – New York Knicks, 09./10. svibnja, nepoznato
6.* New York Knicks – Miami Heat, 11./12. svibnja, nepoznato
7.* Miami Heat – New York Knicks, 13./14 svibnja, nepoznato

Playoffsii!
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA
« Odgovori #224 : 27. Travanj, 2012., 21:45 »
Miami u 5
Spursi u 6
OKC u 6
DEN LAL NEZZ
LAC u 6
CHI u 6
IND u 4
BOST ATL NEZZ

 :kava:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9