HCL.HR

Premiership 08/09

  • 155 Odgovora
  • 21861 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #15 : 06. Listopad, 2008., 19:40 »
mogao si to krace reć i ispast pametan

gle, ljudi koji seru po ćorluki i modriću nemaju baš neko nogometno znanje, pa im moraš sve jako polako i što opširnije objasnit...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #16 : 06. Listopad, 2008., 19:44 »
Gerrard topina.
Volio bi Liverpool osvoji naslov, najdraži su mi od svih.
E, i da, Tottenham. :(
Kad se sitim koje su spike kružile da neće više biti "velike četvorke, u utrku je ušao i TOTTENHAM!!!11"

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #17 : 06. Listopad, 2008., 19:52 »
neće više biti "velike četvorke, u utrku je ušao i HULL CITY!!!11"

tak bi trebalo glasit

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #18 : 06. Listopad, 2008., 21:22 »
hull city ce na kraju zavrsit 15. ako ne i losiji, a tottenham 5.-10.

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #19 : 06. Listopad, 2008., 21:27 »
mogao si to krace reć i ispast pametan

gle, ljudi koji seru po ćorluki i modriću nemaju baš neko nogometno znanje, pa im moraš sve jako polako i što opširnije objasnit...

pederu, nisam reko niš loše. samo sam reko da ti znaš.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #20 : 06. Listopad, 2008., 21:33 »
hull city ce na kraju zavrsit 15. ako ne i losiji, a tottenham 5.-10.
imas pravo, ja se malo zezam. imaju par pobjeda s minimalnom prednoscu onak jadno, odigrali par nerjeseno, masno izgubili od wigana (5:0) nije neka momcad nego su se brzo snasli u sezoni al to ih nece dugo drzat

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #21 : 06. Listopad, 2008., 21:36 »
a isto ko i prošle sezone city, sam kaj oni još više sakaju
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #22 : 06. Listopad, 2008., 21:40 »
ćorluka i modrić su se jednostavno stopili sa sivilom cijele momčadi...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #23 : 06. Listopad, 2008., 21:44 »
nakon njihove kupovine izgledalo je ko da ce konkurirat, al nakon prodaje nije to to. kao prvo nemaju postenog napadača koji ce trpat, imaju pavljucenka koji je dobar igrac, ali ne vrhunski, jos je nedokazan, daren bent je onak prosjecan igrac, a dos santos, on je klinac

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #24 : 06. Listopad, 2008., 23:33 »
dodo... pokušavam ne raspravljati sa ljudima koji ne znaju da se ćorluka piše sa "ć". kad to naučiš imat ćeš pravo na jedan post u ovoj temi. fala  :piva:

Kralje. Rečenica se počinje velikim slovom. Kad to naučiš imat ćeš pravo na jedan post u ovoj temi. fala  :piva:

Citat:
nogomet je igra u kojoj dvije momčadi od po 11 igrača pokušavaju drugoj zabit gol. momčad koja zabije više je pobjednička

Sereš me?




 :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired:

Čorluka je kreten koji trči na petama. Kraj diskusije.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #25 : 07. Listopad, 2008., 06:14 »
Čorluka je kreten koji trči na petama. Kraj diskusije.
hjohjohjo super si alternativan sa ovim č \:D/ :D

ove godine najviše očekujem od liverpula.mančester potrošen, čelzi ionak uvijek posaka sve osim nekih liga kupova.

i btw pompy je ove godine ekstra kul. još kad im se niko vrati :hug

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #26 : 07. Listopad, 2008., 09:19 »
Zašto Arsenal mora forsati jaslice, zaštoooo? :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #27 : 07. Listopad, 2008., 11:12 »
pa jasno je zašto. wenger je jednom rekao da su zbog stadiona pritisnuti dugovima, a veliki igrači traže veće plaće koje im arsenal nije u stanju isplaćivati. stoga su primorani forsirat jaslice. mogli su ovog ljeta npr. kupit neko veliko zvučno ime, igrača s iskustvom ali kupili su klince i starog silvestrea. s obzirom na to da imaju najbolju mladu momčad izvrsno igraju, no ta je politika vrlo riskantna i stvarno će teško sve te klince zadržat u klubu kad im pukne dobra sezona i kad ti isti igrači počnu tražit velike plaće kakve im nude veliki klubovi aka real chelsea barcelona. naravno bit će i poštenih poput fabregasa, ali i onih poput hleba.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #28 : 07. Listopad, 2008., 11:47 »
dodo... pokušavam ne raspravljati sa ljudima koji ne znaju da se ćorluka piše sa "ć". kad to naučiš imat ćeš pravo na jedan post u ovoj temi. fala  :piva:

Kralje. Rečenica se počinje velikim slovom. Kad to naučiš imat ćeš pravo na jedan post u ovoj temi. fala  :piva:

Citat:
nogomet je igra u kojoj dvije momčadi od po 11 igrača pokušavaju drugoj zabit gol. momčad koja zabije više je pobjednička

Sereš me?




 :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired:

Čorluka je kreten koji trči na petama. Kraj diskusije.

malo početno slovo na početku rečenice znači da sam prelijen pritsinuti šift. tvrdo č u imenu ćorluke je znak neinteligencije, a kad s takvima pričaš o nogometu moraš početi od osnova.

sve kaj si imao za reć u ovoj temi si rekao, molim te nemoj se više pojavljivati jer se samo jače sramotiš...

uglavnom, kaj se mene tiče, ne bih baš otpisivao manu kao potrošen. vratio se c ronaldo, opet su počeli metat... berbatov je počeo zabijat...rooney uber nabrijan u zadnje vrijeme, daje gol po tekmi... ne znam. mančester nikad nije za otpisat.

a čelzi se muči s ozljedama. mislim da im ne igra pet, šest igrača, donedavno i drogba,,, ma i on će na pravi put ubrzo.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #29 : 07. Listopad, 2008., 11:51 »
@wyz
Retoričko pitanje.

@biver
Cjepidlačenje oko gramatike i onda izvlačenje iz toga sa svog kraja je retardirano. Možemo jedni drugima bičat za gramatiku i nećemo nikud doć nit će to ikog od nas učinit manje retardidanim. :tired:

I da, Ćorluka i Modrić nisu niš posebno. Osim za HNL, no tamo je i mrtvi hrčak Miško poseban.

EDIT:
I ako se oni proslave i postanu igrači godine pet godina zaredom, boli me kurac. Slobodno mi nabijajte na kurac to da sam bio u krivu i podcjenjivao ih i kajaznam. Nije da mi išta znači.
« Zadnja izmjena: 07. Listopad, 2008., 11:59 KingMortal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9