HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014

  • 402 Odgovora
  • 60374 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #120 : 12. Lipanj, 2014., 22:59 »
Otprilike kako sam i pretpostavljao. Dobri Hrvati, bit će iznenađenje ako ne prođu dalje. Brazil pokazao da nisu jaki kao nekad koliko god Jadran tvrdio suprotno, kakve su nekad imali zvijeri na klupi a sad im leš Fred igra u prvoj. Penal diskutabilan al sudije moraju malo pogurat domaćina.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #121 : 12. Lipanj, 2014., 23:01 »
Neymar daleko najbolji igrač danas, da im nije bilo njega dobili bi mi ovo. I koji kurac s onim sviranjem prekršaja il nečega kad je olić bio u dvoboju sa cezarom? Modrić nije bia na razini do nekih zadnjih 20-ak minuta kad je ima par dobrih dodavanja. I ovaj zadnji gol, nezz :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #122 : 12. Lipanj, 2014., 23:01 »
Nabijem te na kurac pederčino.

Penala nije bilo.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #123 : 12. Lipanj, 2014., 23:03 »
Nabijem te na kurac pederčino.

Penala nije bilo.
nije ga bilo, ali budala nije trebala stavljat ruke na njega. zna se da će se odmah bacit i onda ga jebeš. ima hiljada takvih penala.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #124 : 12. Lipanj, 2014., 23:07 »
Ajde prestani kenjat debilu. Čist kontakt.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #125 : 12. Lipanj, 2014., 23:12 »
Fuj, odvratno jebem im mater mrtvu i nijma i sudiji dabogda im se zenama guzice smanjile. Cestitke Vartrenim odlicna tekma zadovoljan sam igrom, s obzirom da je Brazil favorit i da je ovo tek otvaranje mundijala.Olic (hrabro srce :hihi: ) frajer kolko god da se bruka borben je jako i dosta puta je oduzeo loptu. Vrsaljko jako simpa igrac volio bi ga u Bosni vidit <3 Brazil preuvelican dalje od cetvrt-finala nece moci, realno Njemacka i Argentina ce ih pojesti.

Glavu gore imaju jos dvije tekme, Vatreni definitivno prolaze grupu 100% u to nema sumnje.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #126 : 12. Lipanj, 2014., 23:17 »
Izuzev tih diskusija u vezi sudija, brazil je komotno mogao 5-0 ovo dobit. Hrvatska počne klasično ono nabrijano igrat, trči vamo tamo, pokrivaj nepotrebne igrače i sl., a onda se ubrzo pogubi, te jedina šansa, uz relativno dobru obranu brazila, im je nabačaj bio. Ja nisam vidio nikakav dobar šut direktno. I brazil nije bio baš nešto impresivan, al dosta solidna igra ipak. Hrvatska nije mogla izborit kontrolu, al baš nikako, svako dodavanje je bilo jebeno kockanje i ono "možda se posreći". Nezz, meni jako loša tekma bez ikakvih iznenađenja osim tog autogola možda.

Olić je legenda, smijao sam se ko idiot na one trikove i kolutove :ave:


Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #127 : 12. Lipanj, 2014., 23:21 »
Jbg šta je tu je, al da skupinu bi trebali proć. I što je Seenger rekao, koliko god se mi žalili na suce, Brazil je igrao 3 puta bolje i ljepše od nas. Sad se fokusirajmo na ove dvije preostale utakmice i to je to, pokazali smo da možemo. I da, u subotu u ponoć mi Italija ruši Engleze <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #128 : 12. Lipanj, 2014., 23:23 »
Dobra igra hrvatske u jedno ukupno 40 minuta.
Neznam koji se kurac dešava Oliću da ide pokazivat onakvu nonšalanciju?! Mislio sam da je pametniji...
Modriću i Rakitiću najviše zamjeram što se nisu pokazali.

Brozović malo izgubljen kada je ušao, daleko bolje je reagirao Rebić.
Nemam običaj jebat suce, al ni penala ni bilo za Brazil nit je ono faul Olića nad golmanom di smo na kraju krajeva oštećeni za gol.
Sudac je stvarno prejako "drukao" za domaćina, PREJAKO!!!

Vrsaljko me oduševio na svojoj poziciji.
Jelavić osim sudjelovanja kod gola kata faking strofa. Niti u jednoj segmentu nogometnom mi nije smio biti ispred DUDUA.
Niti u jednom!? Ljut sam na Kovača što nije Eduarda stavio barem zadnjih pola sata.

Šteta. Brazil zrel za minimalno neriješeno.
Tugica šta je je...

    ;(

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #129 : 12. Lipanj, 2014., 23:29 »
Čisto sumnjam da bi ono bio gol i da je puštena igra. Možda, al sigurno onakav ne bi jer je bezveze opucao nakon što su svi brazilci bili nezainteresirani. Al trebalo bi vidjet ponovbo ipak.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #131 : 12. Lipanj, 2014., 23:35 »
Jel ti uopće nogomet?

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #132 : 12. Lipanj, 2014., 23:38 »
Nije faula vidjelo, i sam Cezar se odmah nakon pada ustao i ne sugeriravši sucu da je faul...

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #133 : 12. Lipanj, 2014., 23:41 »
Jel ti uopće nogomet?

Čini se da ne :hiha2: , svi su kontra mog mišljenja

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #134 : 12. Lipanj, 2014., 23:43 »
Pa kad je krivo. :hihi:
Neznam ne volim takva opravdanja, ali sve ono što je Kovač rekao u izjavi poslije utakmice stoji.
Ako je ovo najbolji azijski sudac, onda im je sudačka elita za 3. HNL Zapad...

=D>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9