HCL.HR

Anketa

Za koga navijate (nogomet) i zašto?

Dinamo
8 (7.8%)
Hajduk
10 (9.7%)
Manchester United
14 (13.6%)
Arsenal
4 (3.9%)
Liverpool
6 (5.8%)
Chelsea
10 (9.7%)
Real Madrid
5 (4.9%)
Barcelona
18 (17.5%)
Valencia
1 (1%)
Inter
4 (3.9%)
Milan
12 (11.7%)
Juventus
5 (4.9%)
Roma
0 (0%)
Bayern
1 (1%)
HSV
0 (0%)
Werder
0 (0%)
Ajax
3 (2.9%)
Feyenoord
0 (0%)
Galatasaray
0 (0%)
Fenerbahce
0 (0%)
Benfica
1 (1%)
Sporting
0 (0%)
Porto
0 (0%)
CSKA Moskva
0 (0%)
Shakhtar
0 (0%)
Lyon
1 (1%)
Olympique de Marseille
0 (0%)
Bordeaux
0 (0%)

Ukupno Glasova: 99

Za koga navijate (nogomet)?

  • 122 Odgovora
  • 35150 Hitova
*

kajle

  • *
  • 55
  • Youtuber
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #105 : 28. Rujan, 2015., 16:48 »
Inter i Barsa.. Zasto? pojma nemam, od kad pratim fudbal navijam za ova dva kluba xD

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #106 : 24. Siječanj, 2016., 19:06 »
barca barca!!

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #107 : 31. Siječanj, 2016., 00:20 »
Manchester United

Bukvalno od kako znam za sebe za njih navijam, posebno drag igrac koji je 2013 odigrao u veljači ja msm 1000-tu utakmicu za crvene :D  Giggs normalno :D , a bilo je cool dok je Ronaldo bio tu al' šta da se radi život ide dalje hah :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #108 : 31. Siječanj, 2016., 01:16 »
Manchester United

Bukvalno od kako znam za sebe za njih navijam, posebno drag igrac koji je 2013 odigrao u veljači ja msm 1000-tu utakmicu za crvene :D  Giggs normalno :D , a bilo je cool dok je Ronaldo bio tu al' šta da se radi život ide dalje hah :D


GGMU:thumbs: :thumbs: To brate Manchaster samo! Ja ga pratim oko 2003 :) šta sam tad bio 3 osnovne xD samo čeko na BHT1 subota ili nedelja da igra!  :hihi: Od svih Engleskih klubova oni mi je najviše drag i tako da sam počeo za njega navijat. :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #109 : 31. Siječanj, 2016., 12:34 »

Sve je počelo kada sam nekad kao klinac na poklon dobio dres od Fenomena Ronalda ali pravi sam navijač postao dosta kasnije, nekad oko 2004. kada je drugi brazilac - Imperator Adriano vladao i od tada ne propuštam nijednu Interovu utakmicu.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #110 : 31. Siječanj, 2016., 13:49 »
Inter jako poštujem zbog Javiera, to je bio pravi igrač :)
Što se ankete tiče - Dinamo, inače još United.

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #111 : 12. Svibanj, 2016., 15:51 »
PSG. Ne znam zašto ga nema u anketi.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #112 : 12. Svibanj, 2016., 20:47 »
PSG. Ne znam zašto ga nema u anketi.
Iz istog razloga zašto nema ni Cityja - nisu ih još bili kupili naftaši u trenutku kad je postavljena anketa  :mrgreen:.

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #113 : 13. Svibanj, 2016., 12:36 »
Chelsea uvek i zauvek

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #114 : 14. Svibanj, 2016., 09:16 »
Juventus od malih nogu, ne znam zašto al eto.. Ipak sam jednim dijelom talijan  :faca:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #115 : 15. Ožujak, 2017., 15:35 »
Lazio, već 22 godine  :D

Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #116 : 05. Lipanj, 2017., 18:44 »
AC Milan.
Zašto? Sasvim slučajno.
Dok sam išao u osnovnjaka bile su velike borbe R Madrida i Milana u Ligi prvaka i
jedan frend iz razreda me pitao da li bi bio uz njega za Milan protiv svih ostalih Realovaca.
Bila bi ovo loša priča da sam rekao ne ali ipak rekao sam da može.
Znači, iz ničega se stvorila ljubav prema jedinom klubu koji mi je iznad reprezentacije domovine,
čiju povijest sam učio od toga dana i zbog tog frenda, upoznavao momčadi kroz razne vremenske
periode, cijenio sve hrvate (posebno Bobana) u tom klubu, cijenio sve velemajstore koji
su tamo igrali (neću ih nabrajati) i stvorio neko rivalstvo prema svemu Interovskom i ostalom
talijanskom a da nema veze sa RossoNerima.

Respect AC Milanu, još uvijek velikom klubu ali klubu koji ima veću povijest nego sadašnjost.
Forza Milan, idemo naprijed makar smo zadnjih godina samo ime a ne klub.

Drugi klub je iz Hrvatske, kojeg simpatiziram a to je Dinamo.
Da, dobar dio ljubavi prema njemu je preko oca i strica došao do mene ali budimo realni,
Hrvatska nikada nije imala veći klub od njega. Neću trošiti riječi, svi znamo što je Dinamo.
Svaka čast Rijeci, pokazala je svima da se sa Pivarićem i sličnima niti kup ne osvaja a kamoli
da bude moguće biti prvak Hrvatske. Mislim da je ovo (izuzev Soudanija i Livakovića) najgora
momčad Dinama od mojeg rođenja, '89. godine. Da su ostali Pjaca i Rog govorio bi drugačije
ali ovako treba biti iskren i reći kako je.
Općenito, volim sve HR klubove. Volim Dinamove rivale jer nije to Intrer ili Juve ili kakav drugi
klub kojeg ne volim :D
Ima još puno klubova koje cijenim, koje volim i mnogih koji su odlični pa ih respektiram ali ova dva su
mi uz HR repku u ovom sportu srcu najbliži. ACM1899 iznad svih :D

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #117 : 05. Lipanj, 2017., 20:17 »
<3

Ja sam navijao gdje god je stari Ronaldo igro, prvo Barcelona pa Inter, Real i na kraju Milan.

Milan ce se diginuti jednog dana iz pepela <3

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #118 : 05. Lipanj, 2017., 20:24 »
Prodan je Milan kinezima za 740mil€, još lani ja mislim. Valjda će ovo ljeto uhvatit dobre igrače do početka sezone. Inače drag mi je Milan, ijako sam fan MAN UTD i Dinama iz ZG.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: Za koga navijate (nogomet)?
« Odgovori #119 : 05. Lipanj, 2017., 20:29 »
Prodan je Milan prije 2 mjeseca, trebalo je bit prije, ali je puno puta odgađano.

Musacchio (stoper, Villarreal) i Kessie (zadnji vezni, Atalanta) su potpisali, potrošeno je 46m na njih dvojicu. Ricardo Rodriguez (lijevi bek, Wolfsburg),Lucas Biglia (vezni, Lazio) i Andrea Conti (desni bek, Atalanta) su sljedeći s kojima su već u naprednoj fazi pregovora. Tu će otišli još nekih 55m.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9