HCL.HR

Alien: Isolation

  • 133 Odgovora
  • 38112 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #105 : 21. Siječanj, 2015., 21:57 »
Ljudi takvu igretinu naprave i moraju se zadovoljit sa samo 1 mil. prodanih, jebo ja ovaj svijet :chair:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #106 : 22. Siječanj, 2015., 02:58 »
S ozbirom na smješne kritike i smješne recenzije te broj ljudi koji završe igru, ih u potpunosti razumijem.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #107 : 25. Siječanj, 2015., 13:27 »
Počeo sam sa igranjem na PS4, da vidim šta nudi ova igra :)

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #108 : 25. Siječanj, 2015., 15:06 »
Super, meni igra jos stoji u ladici neotvorena!
Ajde molim te dojmove- prve i druge :)

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #109 : 25. Siječanj, 2015., 16:13 »
Ne stignem nikako ovo odigrat, al u planu je svakako nekad u budućnosti.

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #110 : 29. Siječanj, 2015., 15:34 »
Ja još uvijek nemam muda :hiha2:

A čeka i to i Outlast i Amnesia xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #111 : 02. Veljača, 2015., 21:54 »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #112 : 02. Veljača, 2015., 23:08 »
Ipak sam odustao od igranja :(
Nije mi legla, trudio sam se, al nije moj žanr, nažalost.
Otišla je u zamjenu za AC Unity.

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #113 : 08. Veljača, 2015., 14:36 »
Evo da ja dam svoje njubovsko mišljenje nakon jedno 10-tak sati igranja!

Kratko - OMG :ave::ave::ave:

Da sam ja morao smisliti kako bi igra izgledala, ne bi uspio ovo pogoditi! Stavim slušalice i divim se doslovno svakom detalju, a k tome se borim da ne stavim igru na easy :fpalm: jer je alien stvarno opaki gad!
Fantastična atmosfera, izgled svake prostorije, detalji, ma jednostavno ne znam šta bi više nahvalio!
Osim toga kažu (pišu) vrhunski gameri da igra traje oko 28 sati! Znači za ribu ko ja, jedno 100 sati barem  - ne moram iduća tri mjeseca ništa kupovati :hug

Mogu shvatiti da i ovo nije igra za sve! Mlađe generacije koje nisu sa 8 godina gledali Aliena ne mogu u potpunosti  shvatiti atmosferu, a posebno oni koji su navikli stiskati 100 puta x, kružić i kockicu u minuti, a na ekranu sve nešto pršti :geek:

Igra je teška i ima lagani ritam, puno istraživanja i  skrivanja, točno kako i treba biti kad je Alien u pitanju, te eto mene kao fana - možda igra Br 1. u mojoj virtualnoj karijeri!

Još jedna igra koju sam kupio novu za PS4 i ne ide u preprodaju!
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2015., 14:38 Toma_HR »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #114 : 08. Veljača, 2015., 19:15 »
Nema to velike veze s tim, ili ti igra paše ili ne, možeš se siliti igrat ili guštat....
Imam 30 godina staža igranja (Spectrum pa do PS4) te imam kućnu filmsku kolekciju svih Aliena, al jbg, igra mi nije sila i mogu se slikat.
Srića u nesrići, brzo je otišla u razmjeni :)
Mogu moji sinovi koji nemaju blage šta je alien na prvu se zalipit za igru, stvar je ukusa, droga i alkohola :)

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #115 : 08. Veljača, 2015., 20:07 »
meni bi trebala stic PS4 box verzija nadam se iduci tjedan pa napisem dojmove kad ju malo zaigram :)

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #116 : 21. Veljača, 2015., 15:01 »
Na petoj misiji sam ali igra me smorila,jednostavno neznam,igra je ok,atmosfera je ludilo,grafika je prekrasna,gameplay prespro strasno prespor  nesmeta mi sto nema akcije volim stealth igre ali meni je ovdje stealh los  jako los,cucim u mraku neprijatelj me vidi neznam kako,nit sam bio izlozen svjetlu nit me mogao cuti medjutim vidi me...Igra je previse mracna mrkli mrak,oko mene dusmani pa ti nadji put gdje treba ici,ima mapa ali to izbjegavam koristit u igrama +.
Save system je teska glupost,cesto ginem i cesto dijelove mape ponavljam a to stvarno nije zanimljivo barem meni jer sam mislio kasnije na hard se okusat međutim nema dalje odustajem.Svaka cast tko ovo uspije zavrsit...

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #117 : 25. Veljača, 2015., 18:32 »
Ja sam je zavrsio :)

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #118 : 03. Ožujak, 2015., 18:46 »
Stvarno me je oduševila igra, jedna od boljih koje sam odigrao u poslednje vreme.
Da stvar bude još interesantnija, kada sam je prešao par dana posle se na TV-u, 4 dana za redom davali Alien filmovi, tako da sam se podsetio i filmova.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #119 : 04. Ožujak, 2015., 00:57 »
Trebao si se filmovima prije igre nahypati. :)
Ja ju još odgađam kvalitetno zaigrati. Kada je izašla krenuo igrat par sati, ali sam vidio da će mi druge stvari omest igranje pa sam prekinuo.
Ostavljam za ljeto...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9