HCL.HR

Aliens vs. Predator

  • 365 Odgovora
  • 81217 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Aliens vs. Predator
« Odgovori #360 : 10. Studeni, 2012., 18:56 »
To ti Steam provjeri da li su neki od fajlova prestali raditi kako spada, odnosno traži greške u fajlovima. Ili probaj reinstalirati igru, možda to pomogne.

Odg: Aliens vs. Predator
« Odgovori #361 : 10. Studeni, 2012., 19:59 »
Hvala vam napravio sam to sa verificiranjem fajlova sad sve radi ok  \:D/

Hvala još jednom  ;)

Odg: Aliens vs. Predator
« Odgovori #362 : 19. Studeni, 2012., 11:05 »
Imam opet jedan problem što se tiće igrice. Ugl tjekom igre mi se slika zamračuje, što dosta zna smetat ako se nalaziš na nekim mjestima gdje je dosta mračno a igrica ti dodatno zamrači sliku. Igricu sam ponovo provjerio verificiranjem svi fajlovi su ok a ovo se događa tjekom igranja...

Molim vas ako netko zna u čemu je problem i što da napravim neka mi javi :)

Unaprijed hvala :))

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Aliens vs. Predator
« Odgovori #363 : 19. Studeni, 2012., 11:07 »
Da to nije neki dio igre koji se mora događati? Kad ti je premračno igraj se s video opcijama i namjesti si da ti bude svjetlije. To mi jedino za sada pada na pamet.

Odg: Aliens vs. Predator
« Odgovori #364 : 19. Studeni, 2012., 11:15 »
ako me sjecanje dobro sluzi u onom avp-u iz 2000 imao si nightvision i flareove, a u novom mislim da imas isto flareove, a moguce i nightvision

Odg: Aliens vs. Predator
« Odgovori #365 : 20. Studeni, 2012., 23:02 »
Ne nije to dio igre koji se mora događati, to se događa od samog početka od prve staze, dosta smeta tjekom igranja....kad igram sa predatorom on ima ono mjenjanje tog visiona za Aliene ili ljude da ih može detektirat i sl ali ništa to sranje se opet događa.

Ponavljam jednostavno se zasjenjuje tj zatamnjuje slika i zajebava tjekom igranja ....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9