HCL.HR

ArmA 2 CO - DayZ

  • 564 Odgovora
  • 113313 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #135 : 27. Svibanj, 2012., 21:56 »
Upravo me 3 jebena bandita zaskocila u vojnom campu kraj Starog Sobora.
Uspio ih svu trojicu pokosit s jednim clipom iz AK-a, idioti su svi bili u jednom tentu.
Potrosio jedan morphine shot i bandage, prezivio sa malo iznad 800 blood...

Ima koga u blizini sa cooked meat ili za blood transfusion?  :wildboy:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #136 : 27. Svibanj, 2012., 23:02 »
Death awaits, Yuri ...  :chair:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #137 : 27. Svibanj, 2012., 23:21 »
Nope. Digao se na 2000 blood nakon disconnecta i switchanja na drugi server.
Taj vojni kamp ima sansu za prejeben gear.

Sad gledam gdje mogu kojeg zeca koknut, posto imam drva i sibice za kuhanje mesa.
A cooked meat vraca blood vise nego canned food. Jos imam sanse.

Survivalist.  :hiha:

EDIT:

Upravo koknuo jos jednog bandita koji je dosao njuskat tuda. lol

EDIT 2:

I frenda mu. Pojeo sam im svu hranu, sad na 2500 blood. Jos uvijek mi se lik random onesvjestava.

Inace, camp ima mislim 12 malih vojnih tentova i 2 veca tenta, svi imaju sansu za spawnanje military-grade geara.
M101 shotgun, anti-materiel rifle, hrpu streljiva, smoke grenades i dosta medical supplies.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2012., 23:27 Yuri »

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #138 : 27. Svibanj, 2012., 23:36 »
Sretno s preživljavanjem, Bear Yuri Grylls xD

Što se vojnih kampova tiče, tu naravno da ima divljih pušaka na bacanje. Ja sutra idem "raidat" sa frendovima, pokušat meni nać nightvisionke ... Ako ih dobijem, onda se od tog trenutka moram samo brinut za municiju :D

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #139 : 28. Svibanj, 2012., 00:08 »
Evo jedne zanimljive. Kolega Wolfblade i ja igrali par dana, nakupili svega i svacega, od alice backpacka, cz 550, ak 47, enfield, revolver, tonu hrane i svega... I krenemo mi sjevernije, nalootali se u mogilevki i reko gore je jedan deer stand, pa da vidimo mozda koji kalas nadjemo. Popne se on, nema doslovno nista gore, a ja taman morao na wc pa reko popest cu se i ja gore da neki zombi ne napuzi na mene.

Nije me bilo minutu mozda, vratim se taman da vidim survivora ispod deer standa puca sa prokletim makarovom po nama i pobije nas obojicu -.-
Ispada da posto sam se ja legao gore, smetao sam wolfu koji zbog buga ocito nije mogao upucati tipa ..
Slijedecih sat vremena klali smo survivore random uz obalu na ulazu u elektro cisto da se osvetimo  \:D/


Ali dobro sve je to dio igre, nasli smo poslije jos bolju opremu nego sto smo imali, doslovno jedino sto nam nedostaje sad su sibice (i cz koji ja zelim :P). Nikad neznas kad ces naletiti na nekoga i koje ce mu namjere biti. Nikad neznas tko te slijedi ili tko te vidio. Jebiga, kliknes OK i pocnes opet od obale. Desi se.  :hug

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #140 : 28. Svibanj, 2012., 00:47 »
Digao iznad 3000 blood, uzeo 6 raw meat i fire wood sa bandita kojeg sam ubio.
Krenuo to skuhat prema obliznjoj sumi, veselio se ko pseto jer sam se izvukao i cooked meat bi me digao blizu 10000 blood.

Negdje iz picke materine izleti survivor i ubije me Lee Enfieldom, usred mrkla mraka.  :fpalm:

Naravno da je privukao sve moguce zombije iz okolice i sam poginuo koju minutu kasnije.  :wildboy:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #141 : 28. Svibanj, 2012., 01:01 »
Digao iznad 3000 blood, uzeo 6 raw meat i fire wood sa bandita kojeg sam ubio.
Krenuo to skuhat prema obliznjoj sumi, veselio se ko pseto jer sam se izvukao i cooked meat bi me digao blizu 10000 blood.

Negdje iz picke materine izleti survivor i ubije me Lee Enfieldom, usred mrkla mraka.  :fpalm:

Naravno da je privukao sve moguce zombije iz okolice i sam poginuo koju minutu kasnije.  :wildboy:



Digni si gammu i stavi HDR quality na very high  :thumbs:
Pomaze u mraku prilicno iako su neki protiv toga. Neznam zasto doduse, ovo je fps, to je kao da ugasim monitor radi realisticnog dozivljaja mraka koji me stavlja u disadvantage



Btw, desi se  :hug
Uvijek budi na oprezu. Bas kada mislis kako od 10 ljudi na serveru, od kojih si ti jedan, nema teoretske sanse kako ce jedan biti bas u toj nekoj sumi, kilometrima od bilo kakvog puta, u mrklom mraku, kad evo izleti i ubije te makarovom ili necim banalnim a ti imas kalas samo nisi na vrijeme reagirao :/
Desavalo se....

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #142 : 28. Svibanj, 2012., 01:08 »
To sam i napravio.
To je i survivor kripl sa Enfieldom napravio.

Mislim, maknuo sam se u jebenu sumetinu sjeverno od military campa u Starom Soboru i tip je doslovno iz Narnie izletio. Ne znam kako i gdje me vidio uopce.  :hihi:

Al' neka. Spawnao sam se na 5 minuta od Cherna. Idem se tamo nagledat sad malo. Mozda mi se posreci, mozda ne. Imam starting gear, pa nemam sto izgubit.
Do mjesta gdje sam poginuo bi mi predugo trebalo.


E da. Itko od vas ima naviku skrivat leseve bandita nakon sto ih ubijete?
To radim redovno. Ono, ako me probaju ubit i ne znam jel imaju frendace, brzinski lootam sve sto mi izgleda korisno i onda hide body.

Njihovi kompici nece moci spasit njihov gear i tako to.

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #143 : 28. Svibanj, 2012., 01:16 »
 :hihi:
Zanimljive priče, Yuri. :ementaler:

Ja sam se danas spawnao istočno od Elektra. Trknuo sam do power planta - ograđem žicom, a friško spawnan nisam imao toolbox. Peder neki loot ostavio tamo i osigurao se protiv friško spawnanih. :hihi:
Zapalio sam do Prigorodkyja, do tamo sam našao jednu sjekiru, a u Prigorodkyju nabavio Winnie i otrčao sjeverno. Malo se smotao i završio u Nadeždinu. Kenuo prema Starom Soboru. Usput sam vidio jedan dvorac. Opljačkao sam ga, al nije bilo baš vrijedne opreme izuzev dalekozora. Zaputim se dalje, ima jedan deer stand između Vyshnoe i SS-a, tamo je stalno jedan ak 74, al nisam imao municije. Dođem do SS-a i evo mega prilike - krešani heli. Osam zombija oko njega, al nisu predstavljali problem za mene i vjerni mi Winnie. Naravno da je to bio gubitak vremena jer su vozila još uvijek zbugana i nisam ništa mogao lootati. :fpalm:
Uputim se prema brdu da imam pogled na vojne šatore kad vidim 7-8 šatora postavljenih na uzbrdici. Čujem pucnjevu - bježim kolko me noge nose. Trčao sam kriš kraš i molio se da me ne opale, a moguće je čak da nisu ni mene gađali, mada sumnjam. Mislim da su meci letjeli pored mene. Zapičio sam za Novi Sobor i tamo se skrio u štalu. Uzeo nešto municije, hrane i vode. Tad me neš počelo jebat i diskonekto sam se jer nisam mogao koristit iteme u gearu niti chat. Spojio sam se na drugi server jer se ovaj odmah popunio. Tamo sam u Novom Soboru sreo jednog lika koji mi je dao kompas. Krenuli smo prema SS-u, a na putu do tamo smo se nekako razdvojili. Dalekozorom sam ugledo dvojicu na brdu iznad vojnih šatora. Srećom, nisu bili neprijateljski nastrojeni. Bila su tri mrtva bandita tamo, a svaki je imao jebački gear. Maznuo Alice pack, par heat paketića, AK 74 Kobra s 4 maga i pobro sve utility iteme moguće. Samo mi fale toolbox, entrenching tool, nvg i rangefinder sad. :hiha:
Skompao sam se s onom dvojicom tamo i razmjenili smo skype. Bila su neka dva snajperista u okolici pa smo ih tražili, no nismo bili te sreće. Tad su valjda i prešli. Srećom, imali su šitne CZ-e koji su totalno zakurac i nisu mogli kurca pogodit. :hihi:
Izašli smo nedaleko od SS-a i tamo se odlogirali. Kad se ulogiramo, imat ćemo odličan pogled na brdo i možemo zaskočit debile koji ne slute ništa. :hiha:
Ah da, našao sam i PDW aka uzi. Jedan od ovih dana spremam se za barake gdje ima da nađem Ghillie camo i SVD snajper koji ima ugrađeni rangefinder. Nek to dvoje nađem i NVG pa ću samo stajat kilometar od Chernoa po noći i ubijat sve kao pravi sociopat. :hiha:

edit
Nabrijavanje gamme je pederski, IMO. Nikad to ne koristim. Noću uglavnom idem po svakvakim selima i zapuštenim mjestima gdje nema ljudi. Retardirano mi je eksplojtanje settingsa. To je isto ko ekipa koja se diskonekta usred borbe da ne poginu. Trebalo bi stavit neki lock na gammu i stavit log off delay od tipa 20 sekundi.
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2012., 01:19 KingMortal »

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #144 : 28. Svibanj, 2012., 01:17 »
Nikad nisam probao hide body opciju. Sto, zakopas ih ko fol negdje ili ih jednostavno vuces za sobom?
A i pazi oko sobora, airfielda i slicnih hot spotova, uvijek imas nekoga po sumarcima cak i kada mislis da je prazno :/
Pogotovo airfield na baloti, nikad nisam dosao tamo da nije bilo bas nikoga, cak ni na skoro-pa-praznom serveru


Danas bio shootout tamo, ubio dvojicu, treci me rijesio xD



Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #145 : 28. Svibanj, 2012., 01:21 »
E i funfact - dosad nisam ni jednog igrača ubio. :wildboy:

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #146 : 28. Svibanj, 2012., 01:22 »
edit
Nabrijavanje gamme je pederski, IMO. Nikad to ne koristim. Noću uglavnom idem po svakvakim selima i zapuštenim mjestima gdje nema ljudi. Retardirano mi je eksplojtanje settingsa. To je isto ko ekipa koja se diskonekta usred borbe da ne poginu. Trebalo bi stavit neki lock na gammu i stavit log off delay od tipa 20 sekundi.



Znaci ti namjerno i svjesno sebe stavljas u losiji polozaj zbog... dozivljaja?
Ja kad nafurim gammu uvjeravam se da su mi se oci privikle na tamu sto mi je nekako realnije ;)

Btwm ghillie camo skin izgleda....  :ave:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #147 : 28. Svibanj, 2012., 01:25 »
Ne, to nabrijavanje settinga je za pičke. Mislim, kužim da to drugi rade i ne želiš bit u lošijoj poziciji radi njih, al ono. :wildboy:
Osobno samo čekam da to lockaju, a hoće jednom. Noć je takva zamišljena da ti trebaju flashlight / chemlight / baklje, ne da sad opičiš po postavkama i preseravaš se. :wildboy:
Noću ne idem u gradove i ne igram sam. Igram s grupicom gdje onda nabacamo baklji po selu i sve lootamo. Alternativno, jedan ima flashlight i svi ga slijedimo. Atmosferično je i kul. :ementaler:

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #148 : 28. Svibanj, 2012., 01:26 »
Jel svi igrate kao Survivori samo?

Il ima i Bandita ovde ? :D

Malo da se nađemo, puckarat zajedno i tako ... ^^

Odg: ArmA 2 CO - DayZ - [gameplay]
« Odgovori #149 : 28. Svibanj, 2012., 01:29 »
Ja sam survivor, al ak mi netko izleti, nema šanse da riskiram; pucat ću na licu mjesta. Baš da ću ić sad na manhunt, neću. Bar ne dok nemam željenu opremu. :hiha2:

Edit
Btw, Yuri, neš padat u nesvijest kad imaš iznad 3k krvi. Bit ćeš daltonist, doduše. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2012., 01:33 KingMortal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9