HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107752 Hitova
*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #120 : 28. Srpanj, 2013., 11:52 »
Desmond background prica me smarala u AC III a u AC II me cak malo i zabavljala nakon Ezia i njegovih misija pa ono dolazilo kao mali odmor nakon akcije,a sada kada igram AC III cini mi se dobra igra ali je daleko od AC II jer jer dvojka puno bolja iako se to nije cinilo.Ali sve u svemu AC III i AC II su odlicne igre,a nadam se da ce biti i AC IV :D.Desmondova prica je zavrsena vjerovatno ce neko biti drugi za vracanje u proslost,a mozda je to cak i izbaceno iako cisto sumnjam.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #121 : 28. Srpanj, 2013., 13:22 »
Ne razumijem tu odluku baš, priča im može biti sasvim zanimljiva i bez tog dijela. Sad im je baš prava prilika da se riješe toga kad je Desmondov dio gotov. Al eto, ne.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #122 : 28. Srpanj, 2013., 22:06 »
Izjavili su da je sada taj lik koji lezi u animusu i prozivljava sjecanja zapravo sami igrac tako da to upucuje na to da je taj dio izbacen. Mozda naprave samo izbornik nesto u stilu animusa iz prvog lica pa da imas osjedaj kao da ti sjedas u njega i pokreces sjecanja. :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #123 : 31. Srpanj, 2013., 22:19 »
Multiplayer Screens:


















Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #124 : 01. Kolovoz, 2013., 03:57 »
Kako su preuljepšani skrinsi :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #125 : 01. Kolovoz, 2013., 07:26 »
Nije novina ušminkavati screenshotove - ipak je riječ o marketingu koji mora prodati igru. Al bez obzira na to, vizualno mi je Black Flag prilično lijep. Za Karibe, korištenje izrazito jakih tonova boje je uvijek win.
The greatest teacher, failure is.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #126 : 01. Kolovoz, 2013., 07:42 »
Ma nema tu nekog posebnog uljepšavanja, možda malo sharpnessa po slikama i malo više AA nego što će biti u igri... ili tako nešto, ali to je više manje to.

Gledajući rezoluciju slika - to je next-gen verzija valjda, a po slikama izgleda tek kao up-resana current-gen verzija.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #127 : 02. Kolovoz, 2013., 15:50 »
Present day screensi:







Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #128 : 02. Kolovoz, 2013., 16:15 »
Ovi skrinsi koje je Cole stavio mi izgledaju odurno, nekako mi je odbojan taj setting...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #129 : 02. Kolovoz, 2013., 21:50 »
Da se nadovežem na modern-day screense, igrači su zaposleni s strane Templara, da istražuju Desmondove memorije [od kuda im te memorije i kako će istraživat njegove memorije nije poznato, ali je animus vjerojatno opet unaprijeđen da ljudi mogu od drugih ljudi memorije otkrivat, itd.]. Igrači će također moći napustiti animus i istraživati Abstergo, ali iz prvog lica. Biti će poznatih elemenata kao prisluškivanje, šuljanje i otkirvanje novih tajni. Dakle, na odgovor tko je modern day protagonist, to ste VI. U ovom slučaju, modern day protagonist bi bio... Aves! :hiha::hiha::hiha:

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #130 : 19. Kolovoz, 2013., 10:27 »
Zna možda netko u kojem mogu pre-order-at Assassin´s Creed IV Black Flag za Xbox 360!!!???? :solidus:
Hvala unaprijed!!!! :clap:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #131 : 19. Kolovoz, 2013., 22:54 »
U kojem šta? :wildboy:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #132 : 20. Kolovoz, 2013., 07:23 »
Vjerojatno misli na neku našu trgovinu.
The greatest teacher, failure is.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #133 : 12. Rujan, 2013., 17:19 »
'Next-Gen trailer' mi upravo stigao na mail, evo linka:

http://youtu.be/D4TZdt5DuuI

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #134 : 12. Rujan, 2013., 19:01 »
toliko napretka u tehnologiji... A VATRA I DALJE GORI NA KIŠI :mrs::hiha: :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9