HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107770 Hitova
*

Haytham

  • n00b
  • 4
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #150 : 15. Listopad, 2013., 15:52 »
Meni se u AC III svidio brod sta smo imali i misije na moru kad smo ratovali sa onim eng. brodovima
zbog toga dosta ocekujem od IV jer ce gl. misije biti na moru ili vezane za more :D


*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #151 : 15. Listopad, 2013., 16:00 »
Meni se u AC III svidio brod sta smo imali i misije na moru kad smo ratovali sa onim eng. brodovima
zbog toga dosta ocekujem od IV jer ce gl. misije biti na moru ili vezane za more :D

Oci bole

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #152 : 15. Listopad, 2013., 16:23 »
:fpalm:

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #153 : 17. Listopad, 2013., 06:28 »
Jedeni razlog zas neću moć imat AC IV je što imam 32-bit,a ne 64-bit.  :(


Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #155 : 26. Listopad, 2013., 19:17 »
Domogao sam se PS3 kopije igre. Već sam na nekakvih 50% pa evo, ovo su moji dojmovi dosad. Počet ććemo s dobrim stvarima:

- najfenomenalnija izvedba pomorske borbe, krstarenja, i tranzicije s broda na obalu ikad
- ocean izgleda fantastično, valovi izgledaju realno, prekrasno
- ogroman svijet
- poboljšan AI
- odličan sustav ekonomije

Dakle ovo mi je samo "from the top of my head" izbačeno. Glavni razlozi zašto pišem ovaj post slijede.

Engine je dosta nezgrapan. Uz svu svoju ljepotu pa čak i na starom PS3, ne sumnjam da će na kompu biti puno ljepši, AC4 jednostavno ne djeluje toliko stvarno koliko bi trebao jer su animacije skakanja na prepreku, kretanja, odnosno silaženja iste kao i prije 6 godina - isti engine. tada je to bilo relativno lako, a sada ovdje uz toliko broj elemnata za interakciju, često se zblesira i nije nimalo lijepo za vidjeti. Sljedeće: vegetacija i cjelokupni izgled. Ubisoftu polako ulazi u naviku prezentirati igre na jednoj razini estetike, a izdavati ih na drugoj, nižoj. Sjećam se fenomenalne Far Cry 3 prezentacije i Vaasovog zatvora, levela koji izgleda puno lošije na izdanoj verziji igre - cjelokupna igra izgleda lošije. Od sjena, pa do gustoće vegetacije. Linkovi:
http://www.youtube.com/watch?v=mqnAbRpyqfI
http://forums.ubi.com/showthread.php/738875-Serious-misrepresentation-of-a-product

Dakle, AC4 izgleda dobro, ali ni približno dobro demonstraciji s ovogodišnjeg E3 showa. Jasno mi je da je ono na PCu i da će verzija za next gen konzole biti ista kao i za PC, sve na max i 1080p, ali da toliko drastično smanjuju količinu vegetacije, modele, oblike, njihovo ponašanje za trenutnu generaciju konzola? Mislim, naspram ovom videu, igra izgleda kao da je 3 godine stara:
http://www.youtube.com/watch?v=yzdarWf6orA

Odigrao sam tu istu misiju i stvari koje fale su:
- drugačiji je uvod misije, a i drugačiji je cijeli prostor
- vegetacije se ne pomiče
- vegetacija nije ni približno toliko gusta kao ovdje, niti u jednom dijelu igre
- ovakvo osvijetljenje sigurno nije u PS3 verziji
- cijela vegetacija je oversaturirana i jako niske rezolucije (jasno, PS3 je hardver star 7 godina)
- nema komunikacije za vrijeme blendanja ("i'll come back for your coin later, lads" i te spike)
- nema kretanja u čučnutom položaju van hiding spotova (u cijeloj igri općenito)

Isto tako sam odigrao prvu misiju u BF4 na PS3 - "Fishing in Baku" i naspram onom videu izgleda preloše. Tako da eto, ja se samo nadam da će PC i Next-Gen verzije AC4 biti onakve kakve su i prezentirane.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #156 : 29. Listopad, 2013., 10:04 »
Evo ocjene od ign-a i gamespota:
IGN: 8.5
Gamespot: 9.0

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #157 : 29. Listopad, 2013., 13:16 »
Dobro, sad me jedino strah na šta će ličit PC port.


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #159 : 10. Studeni, 2013., 15:13 »
Kad ovo čudo dolazi na PC?


Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #160 : 10. Studeni, 2013., 15:52 »
Kad ovo čudo dolazi na PC?
Na Steam dolazi 21. novembra.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #161 : 10. Studeni, 2013., 19:05 »
Jedva cekam, ali primjetio sam da nije igra zahtjevna previse. Ja sam testirao, mogu slobodno igrati na high sa 3,4 GHz brzinom :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #162 : 10. Studeni, 2013., 19:25 »
Ne vjerujem dok ne vidim vlastitim očima. Onaj AC3 drlog na PC-u im nikad neću zaboravit....

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #163 : 10. Studeni, 2013., 19:36 »
Ne vjerujem dok ne vidim vlastitim očima. Onaj AC3 drlog na PC-u im nikad neću zaboravit....
Presao sam AC3 na PCu i nezz, nisam vidio da je lose uradjeno jer vjerojatno nisam ni obracao paznju :D Mislim presao sam na brzaka samo main misije igrao pa vjerojatno nisam skuzio da je lose napravljeno posto svi o tome pricaju :D

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #164 : 16. Studeni, 2013., 14:30 »
Nešto slika u galeriji...

Assassin's Creed IV: Black Flag Galerija
*nije vanilla izgled. Stavio sam svoj SweetFX preset koji se može skinuti ovdje

igra je odlična sa jako dobrim performansama!
Ogroman detaljni svijet, predivan kolorit, napokon glavni junak koji nije depresivan, dizajn, izmjena dana i noći, vremenske prilike/neprilike, nevjerovatno more i plovidba po nevremnu i kiši... Odlična igra...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9