HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107768 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #165 : 16. Studeni, 2013., 20:28 »
Grafički prikaz je jako napredovao.
AA, teksture, osvjetljenje su odmah na prvu jako dobre. Level design je odličan.
Na maxout postavkama igra se skroz dobro i vrti (obavezno stavite 1080 prikaz i full screen da bi vidjeli detaljne teksture)...

! Private video
No iako sam očekivao suprotno, nisam se ničim baš oduševio u uvodnih sat vremena...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #166 : 16. Studeni, 2013., 20:32 »
Jedno pitanje, jel potrebno poznavanje priče iz AC3 za ovaj nastavak, igrao sam sve prethodnike osim njega, najrađe bih ga preskočio, no nezz jel potrebno za razumjevanje radnje u AC4

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #167 : 16. Studeni, 2013., 20:37 »
Nop, nema poveznica. Jedino izvan animusa s novim frajerom moš otkrit neke stvari o Desmondu, neke od tih stvari vjerojatno neće puno značit ako nisi igrao treći dio.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #168 : 16. Studeni, 2013., 20:44 »
Aha, super, onda se nadam nabaviti AC4. Inače Duje, jel bolja igra od 3-ce, jel vrijedi zaigrati, meni izgleda dosta zanimljivo

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #169 : 16. Studeni, 2013., 22:40 »
Vrtim je na low no svejedno za mene je grafika i dalje impresivna,prelijep svijet i imam osjećaj da bih mogao uživati u igri..

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #170 : 17. Studeni, 2013., 00:09 »
No iako sam očekivao suprotno, nisam se ničim baš oduševio u uvodnih sat vremena...

Ne seri Cole :kava:

:hihi:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #171 : 17. Studeni, 2013., 13:21 »
Aha, super, onda se nadam nabaviti AC4. Inače Duje, jel bolja igra od 3-ce, jel vrijedi zaigrati, meni izgleda dosta zanimljivo
Meni je trojka bila okej, ali cini mi se da je cetvroka mnogo bolja i ako nisam jos probao :) Pobljsana grafika, teksture sta vec. I sto je bitno, nije pre zahtjevna :D

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #172 : 19. Studeni, 2013., 18:21 »
Izašli su 331.82 WHQL nvidia driveri koji poboljšavaju performanse u AC: IV

Također tu je i Nvidia Assassin’s Creed IV: Black Flag Graphics & Performance Guide koji objašanjava korištene tehnologije njihovu usporedbu te preporuku šta odabrati za koju karticu, (koja je u najmanju ruku debilna i presmješna).
Ali je makar zanimljivo pročitat o tehnologijama i vidjet usporedbu raznih postavki...



« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2013., 18:45 doktor1 »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #173 : 20. Studeni, 2013., 15:27 »
pre dobro :ave:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #174 : 20. Studeni, 2013., 19:29 »
Igra faking rula. Atmosfera, vremenski period, glavni lik, lokacije... sve je odlično pogođeno. Početak igre je malo dosadan,
ali kada se dobije brod gameplay postaje jako zanimljiv.

Odsjedio sam dva i pol sata u komadu koji su mi "proletjeli", što u zadnje vrijeme uspijeva malo kojoj igri. Večinu tog vremena bio sam na moru.

Jedini aspekt igre koji mi ne paše je borba. Jednostavno mi djeluje nekako tromo, nefluidno, nedorađeno, neznam.
Nije katastrofa, ali više mi se sviđala u ranijim igrama (prije trojke).
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #175 : 20. Studeni, 2013., 20:15 »
Joooj, fak, a mislio sam da ću moći preskočiti i ovaj nastavak poput trice, no očigledno ću ga morati kupiti :piva:

Jesu dobre pomorske borbe i ronjenje?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #176 : 20. Studeni, 2013., 20:19 »
Pomorske borbe su mi najbolji dio igre za sada, do ronjenja nisam još došao.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #177 : 20. Studeni, 2013., 20:41 »
Ja osobno nisam baš impresioniran pomorskim bitkama. Više manje ista stvar kao i kod trojke samo sad možeš otić na njihov brod kad ga dovoljno oštetiš.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #178 : 20. Studeni, 2013., 20:44 »
Jučer sam kompletirao Havanu 100%.
A samo danas imam gotovo 10 sati, skoro 5 u komadu odigranih, što se ne sjećam kada sam zadnji put.
Rula igra i to visoko iznad svih mogućih očekivanja. Apsolutno sve mi je jako dobro napravljeno osim, kada trebate sa eagle visionom odrediti target, taj wallhack koji se desi sa likovima koji svijetle.
Znači lik bježi iza kuće, a vi ga vidite kao da je ispred kuće, što je preglupo napravljeno, baš ubija tu imerziju koja je na gotovo najvišem mogućem nivou.

Savjet jedan za pomorske bitke. Svu lovu trošite na svu artiljeriju za vaš Jackdaw.
Isto tako, nemojte se mučiti sa velikim brodovima, barem dok se ne približite njihovom levelu, jer će inače biti dosta frustracija.
Mislim da sam danas potrošio oko 4 sata samo na bitke, koje sam mogao završiti za 45 min da sam bio viši level i imao bolju artiljeriju.

Borba mi je na prvi dodir bila dosta čudna, no naviknuo sam se i zapravo mi je dosta dobra.
Djeluje pomalo nedovršeno, odnosno neisolirano, dosta glicheva se zna pojavit i ponekad AI uopće ne reagira, no nije to neka novost kada su pitanju AC igre.
Svijet je prelijep, ali baš svaki kutak igre je detaljan i vidi se koliko je uloženo puno briga za detalje.
Oluje, tornada, zalasci sunca, noći, svi ti vremenski uvijeti i izmjena dana i noći su nevjerovatno dobro napravljene.
U par navrata doslovce pomislio, vau ovo je pravi next gen naslov (dakako ne bukvalno).

Igra na maksimalnim (sve ne ultra, čak i god rays) postavkama ide gotovo maksimalno glatko.
Jedino štucanje sam doživio, kod bitke kada su brod uz brod i prilikom kaosa, pa dim i svi ti vizuali uz akciju, jednostavno ne vidim na koji način bi to i bilo glatko, tako da nema nikakve zamjerke.
Tada doslovce nastaje kaos. Igra u svakom trenutku briljira vizualnom prezentacijom.

U igri sam proveo nekakvih 15-17 sati i čini mi se da sam tek zagrebao površinu.
Prva AC igra koju se trudim proć i istražit sve 100%.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #179 : 22. Studeni, 2013., 19:02 »
Na početku malo dosadno,no nakon što dobiješ brod bude zanimljivije a kako mi rula kada posada počne pjevati na brodu,doslovce par puta sam stao sa brodom na minutu-dvije da ih malo poslušam što ne pamtim da me je ikad u igri natjeralo :)

35 Sea Shanties (57:36 full track) | AC4 Black Flag In-Game Soundtrack
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2013., 19:35 Armin44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9