HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107636 Hitova
*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #240 : 29. Studeni, 2013., 23:43 »
Ja sam uspio unistiti 1 fort i 1 brod. Znaci prvo sam kruzio oko broda i unistio ga, tj. ono da mogu skocit na taj brod i ubit sve. E onda sam usput i popravio brod, i nakon toga sam kruzao oko forta i pucao na njega i saginjao se od njegovih bomba :D ahahaha eto sve znas :D

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #241 : 29. Studeni, 2013., 23:47 »
To je onaj laki Fort.Trebam uništiti one Fortove sa 4,5,6 kula.Svejedno,hvala. :piva:

EDIT:

:loludara:
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2013., 11:18 manjamax »

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #242 : 01. Prosinac, 2013., 15:11 »
Mene je igra odusevila,ukucao sam 40+ sati u nju i imam jos stvari za raditi po meni najbolje izdanje AC serijala

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #243 : 01. Prosinac, 2013., 15:30 »
Obozavam raditi one misije sa assassinima pa moze mi netko reci kako da lakse nadjem te misije? Odradio sam vec u 2 grada, e sad ne znam di sad trebam trazit :D

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #244 : 01. Prosinac, 2013., 15:43 »
Otvori sve lokacije i otvorit ćeš sve misije :bonk:

Havana i Kingston 6 misija
Nassau, Salt Key Bank, Andreas Island, Crooked Island, New Bone, Corozal, Ile A Vache, Grand Cayman, Arroyos 2 misije


Templar Hunt je bolji.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #245 : 01. Prosinac, 2013., 15:59 »
Prešao priču i sad rješavam ostalo lagano. Ovo je definitivno jedna od najboljih AAA igara ove godine, ako ne i najbolja.
Trenutno gameplay vrijeme mi je 52 sata i vjerovali ili ne igra mi je još uvijek zanimljiva. Ovo nije bio slučaj sa odličnim FC3 koji mi je dopizdio nakon desetak sati.

Setting igre i sami dizajn svijeta su savršeni i stvaraju fantastičnu atmosferu što se dijelom može zahvaliti vrlo lijepoj i oku ugodnoj grafici.

U ranijim komentarima osvrnuo sam se na borbu sa kojom nisam bio zadovoljan. Drago mi je reći sa sam bio u krivu jer nakon par sati navikavanja počeo sam uživati u njoj.

Novi protagonist je pun pogodak. Za razliku od Connora koji je bio dosadan, Edward je simpatičan te dobro okarakteriziran lik koji ima određenu dubinu.
Njegov karakterni razvoj jedan je od segmenata priče u kojima sam dosta uživao. Sporedni likovi su također dosta zanimljivi (Blackbeard i James Kidd).
Priča mi je bila dosta zanimljiva, a kraj igre vrlo emotivan. Definitivno jedan od onih o kojima razmišljaš sljedećih dana.
Pozdravljam odluku developera da se stavi manji fokus na sukob Assassina i Templara nego inače.

Sve u svemu, totalno sam oduševljen. Ovo je bolja igra čak i od vrlo mi drage dvojke. Imam osječaj da nismo vidjeli zadnje od Edwarda Kenwaya.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #246 : 01. Prosinac, 2013., 17:48 »


Sve u svemu, totalno sam oduševljen. Ovo je bolja igra čak i od vrlo mi drage dvojke. Imam osječaj da nismo vidjeli zadnje od Edwarda Kenwaya.

Malo spoilerasto, ali samo za one koji nisu igrali AC3:
Edward je roden 1693. Radnja same igre pocinje 1715. Radnja igre zavrsava 1722., dakle kroz period od 7 godina. Edward umire 1735. u napadu Templara na njegovu kucu u Londonu, tijekom koje je 5 agenata napalo njega, njegovu tadasnju zenu i njegovog sina, Haythama. Imao je 42 godine.

Dakle period od samo 13. godina.

Agenti su poslani da bi ukrali sve zabiljeske koje je Edward skupio za Observatory. Njegova zena i sin prezivljavaju. Sin je Haytham Kenway, isti onaj koji ce kasnije postat voda Templara na Americkom kontinentu tijekom radnje AC3, Connorov otac. Haytham je zavrsio na strani Templara nakon sto je pao pod utjecaj Reginalda Bircha, Templara koji je narucio napad na Edwarda.


Edwardova prica je gotova i ne znam sto bi se vise moglo napraviti s njegovim likom. To zapravo odgovara i cijeloj tematici igre, koja je sazeta u jednoj recenici koja se ponavlja par puta kroz radnju:
"A merry life and a short one."

Ali da, generalno mi je ovo jedna od najboljih(a i najdrazih) igara u zadnjih desetak godina rekao bi.

Sandbox elementi su svi na svom mjestu, prica(barem Edwardova, ne bih komentirao za stvari izvan Animusa) je osvjezavajuca, vremenski period i lokacije na kojima se sve skupa dogada su isto savrsene za sandbox igru.

Ne znam kako takvo nesto nadmasiti. Prosirit da, ali ne nadmasit. Savrsen sandbox, sve na mjestu.
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2013., 17:52 Yuri »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #247 : 01. Prosinac, 2013., 17:54 »
U tih 13 godina dala bi se ugurati pričica tipa Brotherhood ili Revelations, ali je, malo vjerojatno.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #248 : 01. Prosinac, 2013., 23:48 »
@Yuri Je li to kraj ACIV ili nema veze s njim?Zato što si napisao da je spoilerasto samo za one koji nisu igrali ACIII.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #249 : 01. Prosinac, 2013., 23:51 »
Baš, malo sam ljut na njega zbog toga. :hiha2:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #250 : 02. Prosinac, 2013., 00:04 »
Nema veze sa krajem Black flaga.


*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #251 : 02. Prosinac, 2013., 00:07 »
Dobro je.Hvala. :thumbs:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #252 : 02. Prosinac, 2013., 08:50 »
Igra nikako da dosadi :D Pronasao sam sve kljuceve za ono templer/assassin odjelo i sad sam lud :D Imam pitanje, sta mogu raditi sa onim brodovima koje osvojim i posaljem ih u svoju flotu? Dali moram biti logiran u Uplay, jer sam svasta pokusavao ali ne mogu, na zalost igra je piratska?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #253 : 02. Prosinac, 2013., 09:47 »
Fleet sekcija igre zahtjeva always-online konekciju.

Tako da da, igru nije moguce odigrati do cistih 100% zavrsenosti ako je piratska, barem ne trenutno.

Ljudi su popizdili na to jer su i kupci originala(na konzolama i na PC-u) imali probleme s tim i nije radilo kako spada.
Kao reakciju na to su najavili da ce iz svih buducih igara izbaciti UPlay passove, ali nije bas istaknuto hoce li i patchem isto izbaciti iz AC4.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #254 : 02. Prosinac, 2013., 15:05 »
Mi može ko pomoć. Došao sam do nekih 38% igre i još nisam skužio :chair: jednu stvar. Znači trenutno imam mjesta za 30 pirata. Šta konkretno dobivam kad proširim broj mjesta i unajmim jos pirata?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9