HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107736 Hitova
*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #270 : 03. Prosinac, 2013., 10:43 »
Meni AC4 slici MMO igri, pirates of the burning sea :)

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #271 : 03. Prosinac, 2013., 10:59 »

Bojim se opet pisat sveukupan dojam kada platiniram, odnosno kompletiram igru.


"Platinirat" ionako neces moci ako ne igras original, Fleet dio igre je online-only, kao sto rekoh.
A koristi se u singleplayer sekciji. Treba vidjet jel ce nekim buducim patchem to maknut, ali sumnjam.

Takoder nabavljam kad bude na nekom (vecem) popustu u buducnosti. Jedna od onih igara koja se moze komotno vise puta prelazit jer do sad nisam naisao na neku zamarajucu mehaniku koju bas zelim preskocit.

je igrao netko pirates of the caribbean tamo iz 2003?

Pretpostavljam da mislis na "Sid Meyer's Pirates!"
Blizu su sto se tice ciste slobode koju obje igre nude po toj tematici, ali ipak previse razlicite.
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2013., 11:01 Yuri »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #272 : 03. Prosinac, 2013., 11:04 »
je igrao netko pirates of the caribbean tamo iz 2003? sve ovo što čitam me bolno podsjeća na ovu igru pa me zanima baš kako bi usporedili AC4 i piratese, obzirom da su mi ti piratesi jedna od najdražih igara ikad
Ima nekih sličnosti ali u AC nemožeš uzet brod koji osvojiš i još neke stvari ali preporučam ti da igraš jer je i mene dosta podsjećalo na tu igru i uživao sam u black flagu.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #273 : 03. Prosinac, 2013., 11:08 »
je igrao netko pirates of the caribbean tamo iz 2003?

Pretpostavljam da mislis na "Sid Meyer's Pirates!"
Blizu su sto se tice ciste slobode koju obje igre nude po toj tematici, ali ipak previse razlicite.

nope, Pirates of the Caribbean od Bethesde

@zg_rider111: a taman sam se rješio grafičke lel :wildboy: a ne da mi se igrati na integriranoj pa me ovako zanima općenita neka usporedba jer bih ja stalno tražio zajedničke točke

ured: malo je bedica što nemoš uzet osvojeni brod, kriste neću nikad zaboravit kad sam uspio black pearl ukrast, još moraš pazit da ne uništiš brod a da je dovoljno spor da ga možeš bordat <3
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2013., 11:15 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #274 : 03. Prosinac, 2013., 11:16 »
Najveća usporedba je to što su obije piratske igre(očito lol), ali više black flag samo podsjeća na pirates from caribbean nego što ima nekih elemenata zapravo. Ima stvari tipa da se bordaš na tuđi brod što me jako podsjetilo na pirates. Gle isplati ti se odigrat nećeš zažalit.


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #275 : 03. Prosinac, 2013., 17:35 »
Za razliku od Bethesdinih Piratesa ovdje nema ništa mitsko, tj. nema jebenih kostura koji te ganjaju po noći.

Iako moram priznat da je to rulalo, nedaj bože da te zahvati noć u džungli...

A u toj igri je rulalo i švercanje dobara. Šta sam na tome zaradio... Šteta što toga nema ovdje.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #276 : 03. Prosinac, 2013., 17:39 »
ae, razmišljao baš o tome u busu :hiha: i oni loan sharkovi pa kad ne vratiš pare te PREBIJU,,,,,,,,

dosta oftopika, budem probal igru =]


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #277 : 03. Prosinac, 2013., 19:58 »
Kako ? Kaj nisi "rješio" grafu ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #278 : 03. Prosinac, 2013., 21:48 »
mlad sam, ima vremena :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

mcrne

  • *
  • 69
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #279 : 05. Prosinac, 2013., 14:29 »
Igra netko ovo na PC-u? Kako je optimizirano? Sjećam se da je trojka bila dosta loš port, trzala mi je u gužvovitim situacijama na više nego solidnoj mašini. A mašina je sad godinu dana starija...

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #280 : 05. Prosinac, 2013., 14:31 »
Igra netko ovo na PC-u? Kako je optimizirano? Sjećam se da je trojka bila dosta loš port, trzala mi je u gužvovitim situacijama na više nego solidnoj mašini. A mašina je sad godinu dana starija...
Ja sam presao igru na PCu. Mislim da je dobro optimizirana, nisam primjetio nikakvo trzanje. E sad vidi.

*

mcrne

  • *
  • 69
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #281 : 05. Prosinac, 2013., 14:37 »
Ja sam presao igru na PCu. Mislim da je dobro optimizirana, nisam primjetio nikakvo trzanje. E sad vidi.

A na kojem kompu si je igrao? I na kojoj rezoluciji i kolikom kvalitetom settingsa grafike?

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #282 : 05. Prosinac, 2013., 15:24 »
Ja sam presao igru na PCu. Mislim da je dobro optimizirana, nisam primjetio nikakvo trzanje. E sad vidi.

A na kojem kompu si je igrao? I na kojoj rezoluciji i kolikom kvalitetom settingsa grafike?
x4 3.4 GHz procesor. Rezolucija max. i postavke na max. Igrao normalno , kasnije tek nakon nezz 2h igranja, malo manje onda  mi je mislim fps poceo padat, i imao male, ali mala cukanja. E sad nezz, vidi.

*

mcrne

  • *
  • 69
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #283 : 05. Prosinac, 2013., 15:30 »
OK tnx. Onda su očito puno bolji posao odradili s optimizacijom, jer je meni trojka često znala trzati...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #284 : 05. Prosinac, 2013., 16:19 »
Ma trojka je bila baš pokvarena, ovo je daleko bolje optimizirano.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9