HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107000 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Assassin's Creed IV: Black Flag
« : 08. Veljača, 2013., 17:49 »
Iako je Assassin's Creed III izašao prije manje od pola godine, novi nastavak već nam se osmjehuje. Naravno, nismo ni sumnjali da se na novom nastavku popularne franšize već intenzivno radi, no Ubisoftov CEO Yves Guillemot sada ja to i potvrdio te usput otkrio i neke rane detalje.



Ako je za vjerovati procurenim informacijama i materijalima koji su se pojavili u zadnjih par dana,
slijedeća igra Assassin's Creed serijala zvati će se "Assassin's Creed IV: Black Flag" te će u centru radnje biti gusari.

Navodno, novi glavni lik će biti Edward Kenway, otac Haythama Kenwaya te Connorov djed. Radnja bi se trebala odvijati na području Kariba početkom 18. stoljeća.
Od platformi se za sada spominje jedino Xbox360 pa je vjerojatno da će igra uz novu generaciju konzola izaći i za PS3.

[HCL.hr] [CVG]
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2013., 20:28 Cole »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #1 : 08. Veljača, 2013., 17:55 »
najbolji period za igru bi bio PERIOD PAUZE OD NEKOLIKO GODINA :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #2 : 08. Veljača, 2013., 17:58 »
Ako će igra doć 2015 onda je nova igra dobrodošla. Što se tiče vremenske lokacije htio bih Feudalni Japan ili Viktorijanska Engleska, sasvim svjedno. Oba settinga bi rulala zasigurno. Pošto će igra biti rađena za novu generaciju konzola, očekujem sasvim novi engine koji će ponuditi kudikamo više od grafičkog ušminkavanja. Te je stvarno vrijeme da malo se poigraju sa izazovnošću igre.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #3 : 08. Veljača, 2013., 18:57 »
Što se tiče vremenskog perioda, za mene važi moto: što starije to bolje. Najbolji mi je bio setting za prvi AC, pa za AC II pa Konstantinopolj, a najlošiji mi ovaj najnoviji američka revolucija. Za novi AC bih volio kad bi krenuli od početka i da setting bude npr drevni Egipat, stvarno fascinantna civilizacija a nije obrađena niti u jednoj igri.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #4 : 08. Veljača, 2013., 19:48 »
Ajmo štancat iste igre.


Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #5 : 08. Veljača, 2013., 19:52 »
Tamo negdje 2015. pa čak i '16. bi bila najbolji datum izlaska po meni. A otkriti ju nebi trebali sve do pred kraj 2014 da se dosadašnje igre fino saftaju tu di jesu i onda opale nešto novo.

Period: Turci Osmanlije vs Matijaš Korvin: Obrana Hrvatske :hiha:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #6 : 08. Veljača, 2013., 21:00 »
trebaju stavit indiju za vrijeme engleske kolonizacije da parkuraš po vlakovima i ubijas engleze :))
ne bi bilo loše da stave vrijeme radnje u anticko doba, to je super vrijeme za assassinovanje
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #7 : 08. Veljača, 2013., 21:19 »
Trebaju prekinut s AC serijalom jer je mrtvo govno.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #8 : 08. Veljača, 2013., 22:29 »
bilo sta osim prvog, drugog ili nekog futuristickog treceg svjetskog rata.
gore napisani stari egipat nebi bilo los, ili rimsko i grcko carstvo. da proigramo trojanski rat ili tako nesto..

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #9 : 08. Veljača, 2013., 23:29 »
Nek nam daju da igramo sa Julijem Cezarom pa ćemo se upuštati u odnose sa Kleopatrom. :hiha: Al ne, za ozbiljno, Grčka ili Egipat su po meni najbolje opcije sada s obzirom da su talijansku kulturu već istražili za Ezio trilogijom, bez obzira na razmak u godinama. Ako ne, mogla bi biti zanimljiva Francuska revolucija, no uvijek postoji i opcija igranja sa neandertalcima pa ćemo paliti vatru sa 2 kamena i kopati kuće u zemlji. No opet, ovo sve samo ako baš moraju još igara raditi, iako je ovo sasvim dosta. Bar za sada.

EDIT: Iskreno, ova slika mi liči na nešto metalno. Nisu valjda u koji svjetski rat zašli? :ne:
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2013., 23:31 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #10 : 18. Veljača, 2013., 00:12 »
Tu sam sliku ja izvukao, fan made. :ementaler:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #11 : 27. Veljača, 2013., 13:16 »


Ako je za vjerovati procurenim informacijama i materijalima koji su se pojavili u zadnjih par dana,
slijedeća igra Assassin's Creed serijala zvati će se "Assassin's Creed IV: Black Flag" te će u centru radnje biti gusari.

Navodno, novi glavni lik će biti Edward Kenway, otac Haythama Kenwaya te Connorov djed. Radnja bi se trebala odvijati na području Kariba početkom 18. stoljeća.
Od platformi se za sada spominje jedino Xbox360 pa je vjerojatno da će igra uz novu generaciju konzola izaći i za PS3.



[HCL.hr] [CVG]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #12 : 27. Veljača, 2013., 15:50 »
Spojio temu s postojećom i nadopunio ovim gore postom prvi post. :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #13 : 27. Veljača, 2013., 15:59 »
Nisam se nadao tom settingu. Kako ga inače obožavam, nahajpan sam sad. Ima veliki potencijal ako još malo dorade pomorske bitke i ubace neke zanimljive novitete. Nezz, hvatanje škampi za prodat na pijacu ili tako nešt :hiha:

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #14 : 27. Veljača, 2013., 16:06 »
Pirati su zakon, jedva čekam :thumbs:
Al nakon toga je stvarno vrijeme za pauzu s serijalom :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9