HCL.HR

Assassin's Creed 2

  • 257 Odgovora
  • 60712 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #120 : 27. Siječanj, 2010., 11:41 »
bilo je samo pitanje vremena kad će se netko odvažit na taj pristup, a igre nosit oznaku internet connection required.

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #121 : 27. Siječanj, 2010., 12:15 »
PC će postat PS3 što se igara tiče. Odnosno, morat će se kupovat originali. Smećasto :thumbs:

*

marijan

  • **
  • 159
  • its fitty
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #122 : 27. Siječanj, 2010., 12:22 »
Fino predstavljaš taj svoj sajt  :thumbs:
She likes my style she likes my smile
she like the way i talk.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #123 : 27. Siječanj, 2010., 19:36 »
ane  :ave:


nego, da, isto tako je samo pitanje vremena kad će netko HAKIRAT to. iako je ono, zajeban potez.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #124 : 27. Siječanj, 2010., 22:47 »
Brijem si da ce ta zastita duze potrajat. Jer ono, fakat si mislim kako ce izvest tu semu sa saveovima jer ako ne mozes sacuvati igru, igranje bas i nema neki smisao. Ovo bi cak moglo uspijeti :D
The greatest teacher, failure is.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #125 : 28. Siječanj, 2010., 09:10 »
fakat si mislim kako ce izvest tu semu sa saveovima jer ako ne mozes sacuvati igru, igranje bas i nema neki smisao.
Osim za one gikove koji sve odigraju u jednom šutu. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #126 : 28. Siječanj, 2010., 13:15 »
To je ono kada se kaze ici glavom kroz zid. :D
The greatest teacher, failure is.

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #127 : 28. Siječanj, 2010., 13:34 »
Pogledajte video za novi DLC paket

http://www.youtube.com/watch?v=YFjUZS2ikjQ

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #128 : 17. Veljača, 2010., 22:42 »
evo i službeno potvrđeno da će Assassin sadržavat ovu novu zaštitu.
i zanimljivo, ako pukne veza, igra se automatski prekida i vraća vas na zadnji checkpoint kad se ponovo spojite.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #129 : 17. Veljača, 2010., 22:46 »
Inčresting.  :tired:
Proizvođači igrica vole internetove baš onoliko koliko ih zapravo mrze.  :hiha2:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #130 : 18. Veljača, 2010., 09:56 »
Valjda su već na konzolama zaradili kolko su mislili pa sad eksperimentiraju na PC-u.
Ko zna, možda se to pokaže efikasnim pa sve igre u budućnosti dobiju tu blagodat  :D

BTW, prema stabilnosti veze našeg dragog T-coma, mogla bi ovo biti jedna od najdužih igara ikad :mrgreen:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #131 : 20. Veljača, 2010., 21:07 »
BTW, prema stabilnosti veze našeg dragog T-coma, mogla bi ovo biti jedna od najdužih igara ikad :mrgreen:

Couldn't agree more :D
Enikejs, citam malo po raznim internet izvorima i napravila se poprilicna hajka oko toga, vec sada. Ubisoft se opravdava na sve nacine, sve u svrhu famozne "zastite kupaca". Ovo je bas drastican potez koji ce zavrsiti na 2 potpuno drugacija nacina: ili ce to biti veliki uspjeh ili apsolutni fail. Inace, Ubisoft po tom pitanju nije inovativan. Ideju su preuzeli od Blizzarda posto ce na isti nacin funkcionirati nadolazeci Starcraft 2. Naravno, jos nije tocno receno da li ce se moci save-ovi samo spremat na server ili pak i na disk, ali kod Blizzarda je veliki plus sto oni imaju famozni Battle.net u koji se ulaze nevjerojatno mnogo. U prijevodu, tehnickih problema nebi smjelo biti(od strane njih naravno). S druge strane, kod Ubisofta je sve to jos vrlo relativno. Vidit cemo kako ce sve to funkcionirat kada dode konacno igra u prodaju.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #132 : 23. Veljača, 2010., 13:46 »
evo nekolicine screenshota koji pokazuju maksimalne grafičke postavke pc verzije

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #133 : 23. Veljača, 2010., 23:18 »
Ovo šta moraš biti spojen na internet da bi spremio prolaz igre je totalno glupo, kod mene je to i problem pošto imam bežični internet koji svaki dan barem jednom prekine vezu i to bi moglo biti baš usred igre  :wildboy:

*

ALG

  • *
  • 28
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #134 : 24. Veljača, 2010., 03:28 »
Kako god bilo nije ta zaštita neka katastrofa; evo ja već 5 godina perem WoW a povrmeno si ubodem i nešto sa strane(2-3 igre godišnje) tako da baš i ne downloadam igre jer me singl duže vrijeme nemože zadržati ako nije neš extra a kod multija s piratom nemam pristup na official servere.
Prema tome kome su kod nas igre preskupe nek ih kupuje di i ja, tj. tu http://www.game.co.uk/ , treba imat samo neku paru na deviznom i u internet bankarstvu omogućeno plaćanje online s Visom Electron(što nema svaka banka, npr. Zagrebačka koja forsira uzimanje kreditne, ali u Erste se najnormalnije može plaćat elektronkom).

npr. juče sam napravio preorder DAO: The Awekening i ispada me 17.94 funte skupa s poštarinom(carina se ne plaća na cifre ispod 300kn), tj.148kn, dok u Algoritmu sigurno da će cepat oko 350kn, što je Boga mi lijepa ušteda.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9