HCL.HR

Assassin's Creed 2

  • 257 Odgovora
  • 60731 Hitova
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #165 : 25. Ožujak, 2010., 17:47 »
Igra je smještena u 1476. godinu poslije Krista, dakako barem onaj dio igre koji vidimo kroz Animus. U srednjovjekovnoj Firenci preuzimamo ulogu Ezia Auditorea, plemića koji je umnogome napredovao u usporedbi sa svojim prethodnikom Altairom. Ezio tako može plivati, letjeti, ali i koristiti širi arsenal oružja koje uključuje koplja, sjekire, čekiće… Njegova misija bit će slična kao i Altairova, no Ezio će do svojih potencijalnih žrtava doći preko 16 različitih tipova istraga, a na putu će mu stajati nešto izazovniji neprijatelji, odnosno njih nekoliko vrsta. Da bi se mogao obračunati s njima, glavni lik imat će specijalne borbene poteze za svako oružje, a tu su i mogućnosti razoružavanja neprijatelja.

Igra se dakako neće svesti tek na Firenzu već na čitavu regiju Toskane, koju ćemo i ovaj put preći pomoću konja. Što se tiče samog zapleta, poznato je da ćemo u dvojci vidjeti velike face razdoblja u kojemu se igra odvija. Leonardo Da Vinci, Machiavelli, Lorenzo de Medici, Caterina Sofrza i ostali, uplest će svoje prste u ovaj nastavak priče o assassinima i templarima.

Ovaj put igranje bi trebalo biti nešto raznovrsnije pa će skrivene zastavice i ostali itemi od sada donositi vrijedne bonuse, a spominje se i realna izmjena dana i noći unutar same igre. Igra izlazi krajem godine za PS3 i Xbox 360, eventualno i za PC, no po posljednjim Ubisoftovim trendovima vrlo vjerojatno nekih pet mjeseci poslje konzolaške verzije.




dakle, što mislite o nadolazećem nastavku, prethodniku, Altairu, Eziu, Ubisoftu, Italiji???
[/quote
jjel ima tko da prodaje igru za 150 kn?

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #166 : 25. Ožujak, 2010., 18:05 »
igro sam prvi dio i zabavio sam se a drugi cu tek zaigrat i nadam se da ce biti odlican!!! :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #167 : 05. Travanj, 2010., 19:16 »
Danas pao DRM, toliko o najboljoj zaštiti, zbog koje su i vlasnici orginala imali jako puno problema, štoviše nisu je mogli jedno vrijeme igrat, nadam se da će se opametit i kada Convition bude u umnožavanju da će maknut to...  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #168 : 05. Travanj, 2010., 19:22 »
imam osjećaj da će se neki AngryVideoGameNerd budućnosti dohvatiti te famozne zaštite...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #169 : 05. Travanj, 2010., 20:43 »
Jej. Koliko vidim sredili su sve i može se igrat. Idem isprobat. \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #170 : 05. Travanj, 2010., 20:54 »
Ajd javi. Vidio sam i ja na torrentima kao da se može igrat, no to meni nešto smrdi.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #171 : 05. Travanj, 2010., 21:18 »
Igra "radi" uz emulirani server koji će omogućiti prolazak famoznog "NAIMUS bijelog ekrana" ,ali igru se pomoću toga ne može kompletirati,tj. završiti sa ovim server emulatorom. Najdalje što se može doći je level 8.

Emulator se "hrani" informacijama iz misija koje čita iz file-a values.db. Novi values.db fileovi izlaze iz sata u sat,ali da dočekate kompletan values.db file ,neophodan za prolazak cijele igre ,morat ćete pričekat još vremena.

Kako god okrenuli,trenutno za neke misije morate napraviti specifične "workarounde",neke misije se ne resetiraju ako ih ne izvršite i tak..ima dosta muke oko svega, stoga bi preporučio da ipak pričekate "službeni" crack neke poznatije release grupe.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #172 : 05. Travanj, 2010., 21:31 »
Ma i to šta kažeš. Ima prepunkurac zajebancije oko toga, jednostavno mi se neda. A sigurno će me nešto jebat i neće mi radit. Čekanje se nastavlja. :kava:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #173 : 07. Travanj, 2010., 12:23 »
kažu da je došao values.db to sequence 12 ,to je onaj dlc koji je vec u pc verziji ,znači ostaju još 2 sequence ...

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #174 : 07. Travanj, 2010., 21:39 »
Nemojte se praviti prefini za napraviti nešto tako jednostavno. Igrao sam igru, sve main misije kao i side misije su tu. Ovo je praktički crack, samo se ne čini takvim zbog emulacije. Ali u biti, ovo je nova era crackova; dokaz da će piratstvo uvijek pobijediti. Sve što treba je otpakirati emulator bilogdje i pokrenuti server.exe. Prije toga samo morate neke vrijednosti osigurati u Hosts fileu, te imati finalni values.db i onda svaki put uključujete taj emulator (sekunda posla) i pokrećete igru. Ne vidim čemu tolika strka. "Pravog" cracka vjerojatno neće ni biti, zbog DRM-a. Ljudi bi trebali biti sretni da se zaštita, kakogod, maknula.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #175 : 08. Travanj, 2010., 13:15 »
Dočepao se igre..Idem probati kako to radi...Naravno da nisam kupio..Mada sam imao namjeru da nije izašao taj hebeni drm...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #176 : 08. Travanj, 2010., 13:56 »
Sigurno..
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #177 : 08. Travanj, 2010., 19:20 »
Ah, budući da se zna da praktički nitko ne kupuje originalne igre, evo male obavijesti za pirate. Emulator (verzija 0.41) sa zadnjim valuesima je stigao i možete odigrati igru do 100%. Pa tko voli, nek' izvoli.

*

hebrej

  • *
  • 134
  • [XBox 360]
    • XBox 360 - Helpdesk
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #178 : 10. Travanj, 2010., 17:02 »
Ah, budući da se zna da praktički nitko ne kupuje originalne igre, evo male obavijesti za pirate. Emulator (verzija 0.41) sa zadnjim valuesima je stigao i možete odigrati igru do 100%. Pa tko voli, nek' izvoli.

Ma jesi siguran? Ja igram originalne ONLY, kopije samo ako nema za kupiti u cijelom Zagrebu.

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Assassin's Creed 2
« Odgovori #179 : 10. Travanj, 2010., 17:14 »


Ali inače, odnosilo se na većinu ovog foruma, uključujući i mene.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9