HCL.HR

Assassin's Creed: Unity

  • 278 Odgovora
  • 91100 Hitova
*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #180 : 13. Studeni, 2014., 21:31 »
Jedno pitanje, želim biti 100% siguran da li mogu pokrenut Unity, jer ne želim skidat 40GB, a da mi na kraju ne pokreće.
Komponente:
AMD FX4130 Quad-Core 3.80 GHz
Nvidia GTX660
4GB RAM

Hvala.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #181 : 13. Studeni, 2014., 22:32 »
Možeš pokrenut. Ovdje, sam napisao guide, (nvidia only) kako podesiti igru za slabije konfiguracijame, (u rangu GTX 750 TI 2GB / GTX 660 kartica); plus dodatak
*igra radi sa 4GB memorije

Evo izgled igre u 1600x900 rezoluciji na 1920x1080 monitru...
*staviti preko cjelog zaslona da se vidi lošija kvaliteta 900p rezolucije



Postavke na slici:
Environment Quality; Ultra High
Texture Quality: High
Shadow Quality: High
Ambient Occlusion: HBAO+
Bloom: ON
AA: FXAA


Stvar je šta igra na minimalnim detaljima u 1080p radi užasno dok na 900p bez Ultra tekstura i soft shadows radi  na 30 FS šta je minimalno za neko ugodno igranje.
I opet  bolje izgleda na max detaljima u 900p nego na min na 1080p.

Moja konfiguracija:
Phenom II x4 955 BE
8GB DDR3
GTX 750 TI 2GB
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2014., 22:38 doktor1 »

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #182 : 13. Studeni, 2014., 22:37 »
Imam jedno pitanje za ljude koji vec igraju Unity. Dali opet ima hrpetina misija u kojima ako vas netko uoci odmah bude mission failed, ili su to napokon maknuli?

*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #183 : 13. Studeni, 2014., 23:27 »
Možeš pokrenut. Ovdje, sam napisao guide, (nvidia only) kako podesiti igru za slabije konfiguracijame, (u rangu GTX 750 TI 2GB / GTX 660 kartica); plus dodatak
*igra radi sa 4GB memorije

Evo izgled igre u 1600x900 rezoluciji na 1920x1080 monitru...
*staviti preko cjelog zaslona da se vidi lošija kvaliteta 900p rezolucije

(Klikni za pregled slike.)

Postavke na slici:
Environment Quality; Ultra High
Texture Quality: High
Shadow Quality: High
Ambient Occlusion: HBAO+
Bloom: ON
AA: FXAA


Stvar je šta igra na minimalnim detaljima u 1080p radi užasno dok na 900p bez Ultra tekstura i soft shadows radi  na 30 FS šta je minimalno za neko ugodno igranje.
I opet  bolje izgleda na max detaljima u 900p nego na min na 1080p.

Moja konfiguracija:
Phenom II x4 955 BE
8GB DDR3
GTX 750 TI 2GB

Hvala puno.
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2014., 21:36 cro_dude97 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #184 : 14. Studeni, 2014., 00:07 »
Imam jedno pitanje za ljude koji vec igraju Unity. Dali opet ima hrpetina misija u kojima ako vas netko uoci odmah bude mission failed, ili su to napokon maknuli?

Maknuli su tu količinu.
No ima svejedno tih misija, iako puno bolje se kretat sada.
Možeš fino koristiti cover i izvirivati iz njega, plus sada postoje alternativne rute i planovi kako priči meti ili zadatku.
Ma sve je puno bolje napravljeno. Veseli me da je napokon borba unaprijeđena. Sada prilikom mačevanja s dvojicom, toliko sam obuzet dvojicom, a treći me bode, a ne čeka da završim s njima.
Side i glavne misije su puno zanimljivije nego inače.


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #185 : 14. Studeni, 2014., 09:14 »
Pa, moglo bi se reć da igre izgleda jako dobro... Još da poprave glitcheve, (danas vjerovatno izlazi 1.2 patch te je već najavljen sljedeći; Total War: Rome 2 scenarij)...









« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2014., 09:16 doktor1 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #186 : 14. Studeni, 2014., 14:21 »
Napravih još jedan video, pa da ga linkam i ovdje:
http://youtu.be/psyJ4nZ6nYM

Ono što se ne vidi u videu je da sam u drugom pokušaju uspio ubit tog tipa i onda propao kroz zemlju kad sam se spuštao polako s Notre Damea da pobjegnem. I onda morao to sve ponovno igrat. I onda se ista stvar dogodila opet. Pa sam morao još jednom. Treći put me uhvatili i ubili. Četvrti put opet uspio ubit tipa i onda tek uspješno dotaknuo tlo pri spuštanju s katedrale. Daj ajde šta je ovo :wildboy:

Misija nakon toga mislim da nije ni imala takav koncept nekoliko puteva do cilja ili stvaranja nekih posebnih modifikatora misije, a ona nakon toga je imala (uz isti način isticanja svake mogućnosti kroz cutscenu i HUD, iako ističe ISTRAŽI SAM), ali samo u obliku toga da si jedan dio misije olakšaš ako nešto aktiviraš, pristup srži misije je i dalje skroz isti (na kraju ti bude maaaloo lakše ako na početku nešto aktiviraš). Mislim, nije ni to loše, solidne su te misije na početku, ali za očekivat je nekako da će se taj koncept "sandbox" misija povećati i poboljšati nakon prve takve misije, ne da će postat još manje važan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #187 : 14. Studeni, 2014., 15:35 »
Ja nezz jesam ja najsretniji igrač ovog AC ili šta.
Dosada imao samo jedan manji glitch koji je bio najnevažniji ikad u odnosu na ove koje viđam po netu.
Da imam iste frustracije kao ostali vjerovatno nebih ni igrao igru do krpanja.

Nego odigrao možda najbolju misiju u AC serijalu, makar je side misija, odnosno coop koju sam odlučio solo obaviti.
Najteža misija ikad valjda. Igrao sam ju sveukupno 4 sata sa ponavljanjima. Radi se o Party Palace misiji, gdje je cilj infilrtrirati se u ogromno imanje i ukrast zlato.
Isto tako što manje stealtha to manje novaca i nagrade dobijete na kraju. U zadnjem pokušaju sam uspio riješit sve da me nitko ne vidi i taj pokušaj je trajao točno 55 minuta.
Strašno nešto koliko je dobro napravljena ta misija i općenito kudikamo teže je riješavat tako komplicirane misije.



Naizgled je jednostavna. Krovovi su puni puškara, a postoje čini mi se dva prozora na koje se može infiltrirati na imanje.
Problem leži u tome što na oba prozora su čuvari, a tajming je presudan, jer često patrola sa ground levela pogleda prema prozorima, tako da sam morao biti vrlo brz.
Ovo je idealno za coop riješavanje, no postaje pravi izazov za solo misiju.

Ne ulazite u nju bez svih gadgeta koje možete imat na raspolaganju.
Mislim da je presudan i beserk i cherry bomb. Nevjerovatan posao na AI-u, odnosno savršeno posloženim neprijateljima na mapi.
Igra je ogromna, kada uzmemo kompleksnost samo ove side misije. Riješavanje iste maksimalnim stealthom rezultiralo je finom nagradom.



Imam 25 sati u igri i tek sam zagrebao površinu.
Oduševljen sam što više se smara sa posterima po gradu, skidanjem wanted nivoa.
Nakon toliko sati u igri još se nemogu načuditi koliko je Paris savršen.
Baš vrh vrhova.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #188 : 14. Studeni, 2014., 21:03 »
Koji je to SweetFX doktore?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #189 : 14. Studeni, 2014., 21:29 »
Nema SweetFXa...
Čista vanilla sa smanjenim pretjeranim default brightnessom..
Te slikano u popednevnim uvjetima, (svaki setting ima nešto drugačije osvjetljenjem; jutro, podne, zalazak, noć)
Prva slika gore je samo u jutarnjim satim ako se ne varam.
« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2014., 21:31 doktor1 »

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #190 : 14. Studeni, 2014., 21:58 »
Igra mi ne lježi...
Nekako nije moj ukus,  uvek sam bio sumljičav po pitanju nekoliko nastavaka serijala u 1 godini...I bio sam upravu, za mene unity nije opravdao očekivanja (moja), evo šta sam dobio:
*Parkur sustav: unapređen, ali ima i nerealnih delova
*Bagovi: 2 po sekundi :bonk: za onu cenu w**?
*Optimizacija: Ubisoft el classico
AC:BF je bio 8.6/10 i trebao ne po meni biti jedini za 2014. i na jesen 2015. unity, a rogue da bude besplatan za stare konzole i da svima bude dostupna igra koja će se razvijati od izlaska black flaga do izlaska unity-a.
Unity za sad: 6.7/10
Ali mi možda to opravdava to što razvijaju fc:4, unity je u rangu trojke po meni :thumbs:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #191 : 15. Studeni, 2014., 00:40 »
Igra mi je sve bolja i bolja.
Totalno zapostavio main misije i posvetio se svim onim coop misijama.
Sa 1.20 verzijom dobio mali skok u FPS-u i sad nemam nikakvih framedropova, a čujem da ni glitcheva nema toliko.
Navodno dolazi još jedan patch koji će još boostat performanse. Mogli su rađe odgoditi igru dva tjedna i mir.



Super misija koja dosta nagrađuje na kraju.
Unutar misije ima jako puno zadataka koji su vrlo vrlo izazovni i zabavni.
Theroigne je sex. Još malo screensa.










*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #192 : 15. Studeni, 2014., 00:51 »
Patch 1.2 mi je  zaključo framerate na 30 bez padanja.. Čak i u Parizu sa gomilom ljudi.
Nisam još sreo Fuck ObstaclesTM slučaj koji je bio jako redovit.








*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #193 : 15. Studeni, 2014., 00:59 »
Moja galerija slika...



Flickr: Don Coleon's Photostream

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #194 : 15. Studeni, 2014., 01:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9