HCL.HR

Assassin's Creed: Unity

  • 278 Odgovora
  • 91376 Hitova
*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #210 : 22. Studeni, 2014., 17:32 »
Pogledaj tweakove od @doktor1 na jednoj od predhodnih stranica. inace igra je uzasno zahtjevna i neoptimizirana,stavio sam sve na ultra low i nemogu vise nabit od 12FPS. Zato sljedece sedmice kupujem r9 270 akobogda :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #211 : 28. Studeni, 2014., 01:48 »
Isprobao malo nakon 1.3 patcha i odlučio sam krenut ispočetka sa igrom.
Ispolirali su to jako dobro, jedino što mi preostaje pričekat malo sljedeći patch za performanse.
Ali one su iovako vrlo vrlo dobre. Sve živo mi je na maksimulu osim TXAA, on mi je na 4x MSAA.

Frejmrejt mi ne opada ispod 42, što je vrlo vrlo pohvalno i baš se osjeti velika razlika, pogotovo kod Nvidia GameWorks opcija.
Vrlo sam zadovoljan ovim patchom i on je samo pokazatelj da su mogli imat vrhunski launch samo da su igru odgodili točno 16 dana, koliko im je trebalo za taj patch.
Čini mi se da su i osvjetljenje dodatno popravili, jer mi sve djeluje življe i bolje. One sitne greškice kao pop up odjeće i generiranje likova u letu su nestale.
Arno je spreman za čišćenje i otkrivanje Pariza. Prijašnjih 30 sati u igri je izbrisano, ide jovo nanovo...



Liberté, égalité, fraternité...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #212 : 28. Studeni, 2014., 12:55 »
Ne vidim nikakve razlike. I dalje mrljavih 30 fps.

Čekam idući.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #213 : 28. Studeni, 2014., 13:30 »
Meni su performanse gore...
Likovi se stvarju predamnom i mjenjaju oblik i dalje... View distance i dalje sranje...

Možda pokušam nakon "preformance" patcha, ali sumnajm da će oni išta tu napravit...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #214 : 28. Studeni, 2014., 14:12 »
Ma ček, pa view distance je OK. Dapače - na PS4 mi je čak jako dobar. Nisam osobno probao PC verziju pa ne znam kako je tamo...

Ili pod view/draw distance misliš zapravo na LOD? Tj. na likove/objekte koji se vidljivo mijenjaju (gube na kompleksnosti) kako se udaljavaju od kamere? To je definitivno jako loše u Unityju - "dva metra" od kamere već vidiš tu LOD promjenu :wildboy:

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #215 : 28. Studeni, 2014., 18:53 »
Pa ubisoft što si me terao gledati slideshow nekoliko dana do patchrva... sa 20 u osnovnoj verziji igre za 16 danapreko patcheva na 40 konstantnih....
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

MEGATAMA

  • *
  • 56
  • Gamer oduvjek zauvjek.
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #216 : 28. Studeni, 2014., 20:07 »
Isprobao malo nakon 1.3 patcha i odlučio sam krenut ispočetka sa igrom.
Ispolirali su to jako dobro, jedino što mi preostaje pričekat malo sljedeći patch za performanse.
Ali one su iovako vrlo vrlo dobre. Sve živo mi je na maksimulu osim TXAA, on mi je na 4x MSAA.

Frejmrejt mi ne opada ispod 42, što je vrlo vrlo pohvalno i baš se osjeti velika razlika, pogotovo kod Nvidia GameWorks opcija.
Vrlo sam zadovoljan ovim patchom i on je samo pokazatelj da su mogli imat vrhunski launch samo da su igru odgodili točno 16 dana, koliko im je trebalo za taj patch.
Čini mi se da su i osvjetljenje dodatno popravili, jer mi sve djeluje življe i bolje. One sitne greškice kao pop up odjeće i generiranje likova u letu su nestale.
Arno je spreman za čišćenje i otkrivanje Pariza. Prijašnjih 30 sati u igri je izbrisano, ide jovo nanovo...

(Klikni za pregled slike.)

Liberté, égalité, fraternité...

Mislim da su ti svi sejvovi sacuvani u onoj mapi sa komprimiranim sejvovima.Ja sam skinuo RLD update pa mi sejvovi nisu radili pa sam skinuo ALI update i prebacio preko prijasnjeg i sejvovi rade :)
Nevidim nikakav boost performansi cak bih rekao da mi je pojelo nekih 5-7 fps ali i dalje mi je igra na max postavkama lock 30 fps pa nema veze.
Gamer oduvjek i zauvjek.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #217 : 30. Studeni, 2014., 10:33 »
Ako neko treba AC:Unity, mogu povoljno nabavit Special Edition. Ko je zainteresiran, na PM onda.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #218 : 30. Studeni, 2014., 18:37 »
Pozdrav ekipa,

Jel netko uspio dobit Master Architect trophy/acchievement? Odradio sam sve renovacije kao i sve misije od Caffe Theatrea (javlja da za doticni imam 100% odradjeno) ali nista od trophya...

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #219 : 04. Prosinac, 2014., 18:47 »
Ne znam.
Igram nekih 4-5 sati i doslovce igra leti koliko je fluidna i apsolutno niti jedan bug nisam vidio.
Istina nabavio sam novi komp rang 7-8k kuna ali dajte više prestanite s pljuvanjem
Ili sam najsretniji s tim bugovima kao i Čole ali ne mogu ne reagirat kad wyzard kaže da su zasrali Unity.

A da vi možda nemate malo preslabe konfe pa se žalite.
Igra leti i ponaša se fenomenalno, nema nikakvog padova framerate nema bugova nema niš izgleda i igra je sama po sebi FENOMENALNA.
Ubisoft je zasrao s optimizacijom ali nije s ničim drugim. Ogromna predivna igra (prva koja mi vuče naziv next gen) s pun kufer gameplay poboljšanja.
zaključano na 60FPS kao i Watch Dogs.


Ja nezz o čem vi pričate svi.
Nemam 1.3 verziju nego 1.1

Rekao sam već prije ako želite pravu next gen igru onda očekuj i next gen zahtjeve, ludi proc i ludu neku grafu. Nezz na šta se žalite uopće. Svi bi next gen igru na dvojezgrenom procu. Ma da...

EDIT:Nažalost zbog te neoptimizacije igra ju mali broj ljudi pa ni tu nema baš neke diskusije, htio sama vas malo napalit da komentiramo tko igra :hiha2:
I da jbg stvarno neznam koliko je bila PS4 bugovita ja zasada imam na kompu sreće.
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2014., 00:01 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #220 : 05. Prosinac, 2014., 08:50 »
I da jbg stvarno neznam koliko je bila PS4 bugovita ja zasada imam na kompu sreće.

Ja igram PS4 verziju i (također) mogu reći da mi igra radi odlično (ili i ja imam sreće). Jedino što sam primjetio od svih problema na koje se ljudi žale je tu i tamo framedrop na scenama sa puno ljudi (iako me to ni ne smeta kao neke)... sve ostale navedene probleme - nema. Igra radi odlično i meni je totalno zabavna za igrat, kako pričom tako i settingom. :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #221 : 02. Siječanj, 2015., 11:09 »
Da li je moguće da pokrenem sa 4GB RAM-a ? :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #222 : 02. Siječanj, 2015., 16:49 »
Je.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #223 : 03. Siječanj, 2015., 14:48 »
Pitanjce, dal je netko uzeo Revolutionary Armaments Pack? Ja uzeo i nemogu pokrenut, neće otključat u igri, a uredno sve piše da je instalirano. Nemam season pass, radi se o PS4 verziji.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #224 : 18. Siječanj, 2015., 22:03 »
Pozz!
Evo da jedan mali korisnik PS4 objavi svoje dojmove nakon što sam danas izvadio iz celofana novu igru i odradio odmah 8-9 sati u komadu :)

Dojam je : Wow :clap:
Doslovno fascinantna grafika, detalji, fluidnost, priča i side misije. Tražio sam bugove ali osim jednog nebitnog detalja ništa drugo nije bilo, valjda su do sada pokrpali one nedostatke od prije.
PS4 se opet pokazao kao dobra odluka!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9