HCL.HR

Assassin's Creed: Unity

  • 278 Odgovora
  • 91385 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #225 : 18. Siječanj, 2015., 22:32 »
Taman si me sjetio da bi bilo u redu da vidim kakva je igra na PS4 nakon posljednjih updateova :) Prestao sam igrat na manje od pola kad mi se desilo par bugova s propadanjem kroz pod, ali čujem da je dobar dio toga riješen sada. Nadam se da je i framerate na PS4 malo poboljšan :hiha2:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #226 : 05. Veljača, 2015., 08:51 »
Sinoć instalira igru na PS4 kad ono 6.5gb ažuriranja :clap:
Valjda je ispravljeno masu toga ;)

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #227 : 05. Veljača, 2015., 09:15 »
Je!
Tako sam i ja prije tri tjedna instalirao, trazio bugove o kojima sam toliko citao, ali osim par sitnica ništa!
Totalno sam oduševljen svime do sada!

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #228 : 05. Veljača, 2015., 09:39 »
Ćim završim Sherlock Holmes: Crimes & Punishments i Game of Thrones: Episode Two, bacam se na Unity.
Igrao sam sve iz AC serijala, pa se radujem i ovom nastavku :thumbs:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #229 : 10. Veljača, 2015., 14:46 »
Instalirao jučer i skroz mi je neigriva. Imam 15-20 fps-a bez obzira na grafičke postavke i patcheve. :wildboy:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #230 : 10. Veljača, 2015., 16:08 »
:mrs:

Meni je nakon "performance patcha" i u 900p rezoluciji nemoguće bilo zadržat 30 FPSa, dok sam prije njega to uspio...
Ali nije problem pošto je usljedilo brisanje sa diska ovog nedovršenog smeća...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #231 : 10. Veljača, 2015., 16:20 »
Nije mi ni žao previše kaj neću odigrat. Ionako je vjerojatno neimpresivna igra nakon Black Flaga.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #232 : 10. Veljača, 2015., 19:53 »
Krivo. Ako meknemo tehnikalije i bugove ovo je jedna od impresivnijih igara danasnjice. Koliko god to nekom bilo smjesno, ali je tako. Na maksimalnim postavkama igra izgleda cudesno, na stranu sad tehnicki problemi, tu se slazem sa svakim. Od svih igara koje koristen graficke filtere ova ima uvjerljivo najimpresivnije i najuvjerljivije, tj nekako realnije bi bilo ispravnije rec.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #233 : 10. Veljača, 2015., 20:15 »
Misliš grafički najimpresivnijih, jer nisam baš vidio da netko hvali gameplay kao nešto posebno. Mjenjao bih tu dobru grafiku za normalnu igrivost.
Može igra fotorealistično izgledat, ali što mi to vrijedi kad je nemogu igrat.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #234 : 10. Veljača, 2015., 23:05 »
Meni je osobno ovo najgori Assassins Creed do sada (gameplay) i mislim da ce biti prvi kojega necu dovrsiti :(   Sto izgleda odlicno je druga, manje bitna stvar.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #235 : 10. Veljača, 2015., 23:57 »
Baš je gameplay najbolji u serijalu.
Ali da gore sam mislio grafički. Što se tiče parkouranja, on je odveden na novu razinu.
Sada je puno kompleksniji, realniji i organskiji (glupa riječ dozlaboga)...

Što se borbe tiče, ona je isto napredovala.
Više ne igra ulogu stiskanja dva gumba, nisam sad neko vrijeme igrao, ali je dosta kompleksnije i izazovnije.
No opet, ako nekome ne paše, njegova osobna stvar. Samo kažem da je napredak u svakom smislu vidljiv, osim u tehnikalijama i bugovima.
Po tom pitanju je ovo najgori AC u serijalu bez premca.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #236 : 11. Veljača, 2015., 13:33 »
A ne. NAjbolja u serijalu usudio bih se reć uz bok Black Flagu. Neigirivo smeće = kmečanje ljudi s slabijim kompom koji ne mogu natjerati solidan broj sličica. Prvo nabavi komp odigraj cijelu igru pa sudi.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #237 : 11. Veljača, 2015., 13:46 »
Nije istina..
Igra je u trenutku izlaska bila obično nedovršeno smeće!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #238 : 11. Veljača, 2015., 14:27 »
Black Flag mi je još uvijek bolji, zbog slobode i veće raznovrsnosti.
Čak sam i u AC Brotherhoodu više uživao nadograđivajući vilu, otkrivajući one zagonetke u Animusu i kupovanjem slika za kućnu kolekciju.

Unityju priznajem razrađeniji sustav borbe. premda opet - samo bacite dimnu bombu i ode sav taj trud u vodu kad na taj način možeš poklati 4-5 vojnika bez ikakvog otpora. I ajde, stealth je malo bolji, ali AI je i dalje priglup, tako da opet - jedna stvar poništava drugu. Jedina konkretna dobra stvar je uvođenje misija različite težine... I coop- kad radi.

Mislim, kužim po čemu vam je to "naj igra" u serijalu. Ali kad se malo detaljnije analizira zapravo je korak i unazad po dosta stvari, ako se usporedi od kojih je ideja serijal isprva zaživio.
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2015., 14:31 wyzard »

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #239 : 11. Veljača, 2015., 17:17 »
Čini mi se da bi za ovu igru trebalo pričekat par godina dok se ne bude mogla brute force-at na 60fps-a. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9