HCL.HR

Assassin's Creed: Unity

  • 278 Odgovora
  • 91084 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #255 : 28. Ožujak, 2015., 13:13 »
ljudi da poboljsate fps, barem sto je meni pomoglo tj uduplalo fps i igra ide bez problema: novi driveri, i kad udjete u igru ugasite internet, puno pomaze. ako ste na laptopu i imate switchable graphics, namjestite da je jedna dedicated na igru, da ne odredjuje kad udje, i na panelu (nvidia , amd ) namjestite sve aa i te fore na override application settings .
ja sam dobio dobrih 20 fps na tome

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #256 : 19. Listopad, 2015., 10:26 »
Ukupno vrijeme prelaska: 35 h
Oduševila me priča, njena prezentacija, atmosfera, Pariz, novi gameplay i parkour elementi, Elise.
Razočarao me Ubisoft katastrofalnom nebrigom prema igri pri launchu, poslije njega i što je svaki novi patch bio sve veća katastrofa...



Uspio sam osposobiti stari save koji je brojao 31 sat gameplaya te sam napokon htio priču dovest kraju i moram priznat da iako je bruka od tehničke sramote, vrijedilo mi je odigrati ovo do kraja, jer iako unakažena, igra briljira u nekim važnim segmentima. Užasno je kako je fenomenalna igra ubijena Ubisoftovim nemarom i katastrofalnom podrškom u smislu popravljanja tako velike AAA igre. Što je najgore od šest patcheva, igra je bila najigrivija nakon prvog patcha. Užasan igrin kod koji bi trebao biti napisan iznova, kao i sva pošast ovog serijala koja se proteže još od prvog nastavka. Ipak igra zbog svoje sjajno napisane i prezentirane priče, lijepo osmišljenih i dizajniranih likova ipak nudi podosta satisfakcije i lijepih momenata.



Inače sam veliki ljubitelj AC igara iako se slažem da je serijal davno izgubio kredibilitet, ali pojedine igre u serijalu su vrhunska remek djela Ubisofta. Najviše cijenim AC II, Revelations i Black Flag. A da ovaj naslov ne pati od tehnikalija, lako bi se i on našao na mom popisu najboljih AC igara. Iako Unity je daleko od najbolje igre u serijalu, sigurno je najlijepša. Paleta boja, igrin dizajn interijera i eksterijera, koji je apsolutno predivan, izgled likova, materijali u igri koji dijeluju organski i realno (lokve, teksture, tkanine, drvo itd.). U ovoj igri sam barem desetak sati proveo istraživajući i skupljajući razno razne sporedne aktivnosti. Nije mi bio problem lootati, jer volim tu sporednu aktivnost u Ubisoftovim igrama iako je većini baš omražena. Priča i odnos koji je prikazan od Arnovog djetinjstva i Elise pa sve do kraja igre me istinski oduševio. Elise je zabavna, atraktivna, sposobna i iskrena junakinja ove priče, rijetko koji lik u zadnje vrijeme, pogotovo AC serijala mi je tako pogođen i lijepo napisan. Ono što je isto napredovalo u Unityu, je pristup misijama, same misije i kvaliteta istih. Sjećam se Party Palace misije koju sam sveukupno igrao 4 sata kako bi ju prešao sa stealth pristupom; a problem je bila težina same misije, jer je zahtjevna zbog vertikalnog pristupa i vertikalnog vidnog polja neprijatelja. Primjerice spuštam se na balkon, a mogu me vidjeti stražari na tri razine, a window za bit nevidljiv se mjeri u sekundama. Satisfakcija nakon pređene misije na točno takav način koji sam htio je veća nego bilo koja od kada igram serijal. Zato mi na svaku vrlinu ove igre dođe suza i šamar koji me vrati u realnost da je igra tehnološko smeće i da ju netreba previše hvaliti. No bilo je i važnijih i boljih igara od Unitya koji su pali na istom segmentu pa im se ne predbacuje. Ubisoft će se teško oporaviti od ovog samoubojstva, ako gledamo kredibilitet, čak i među žešćim fanovima, a ako ćemo gledat financijski, problem društva, problem gaming industrije i brzih rokova, ovaj tehnički fijasko ih nije previše uzdrmao.


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #257 : 19. Listopad, 2015., 10:38 »
Iako sam veliki fan AC serijala, prestao sam igrati nakon AC3.
Ok, Black Flag sam kupio slučajno jer je bio na sniženju i prijatno se iznenadio- ali ovo mislim definitivno preskočiti, barem dok ne izađe na nekom ultra sniženju. Ne znam, nekako mi je završetkom Revelationsa sva ta priča više nije bila ista bez Ezia, plus što mi se definitivno nije svidjeo pravac u kojem su krenuli tvorci igre.
:tired:

A za Victory ćemo tek vidjeti... čisto sumnjam, ali tko zna- možda se ipak vrate na pravi put.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #258 : 19. Listopad, 2015., 10:50 »
Ni ne zove se tako. :hihi:

Syndicate ti je novi AC asu. :D

Ma slobodno ga preskočiš, jer nije must play. :thumbs:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #259 : 19. Listopad, 2015., 11:12 »
Hebate vrag, iz nekog razloga mi ostao radni naziv u glavi... Mora da je ona mješavina iz noćne uzela danak. :mrs:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #260 : 23. Studeni, 2015., 12:22 »
Konačno krećem ovaj tjedan s Unity-em. Baš me zanima kakvu su priču sklepali ovaj puta i kako će se vrtiti igra na mojoj konfiguraciji. Nadam se barem solidnom lockanom čarobnom broju od 30 fpsa pri maksimalnim postavkama i nešto smanjenim filterima...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #261 : 02. Prosinac, 2015., 13:31 »
Igra se solidno vrti, ali su skokovi u fpsu veliki. Imam adaptive Vsync i fps skače s 45-60 uz to da je većina vremena fps na 45 i to pri najvišim postavkama.
Za sada sam zadovoljan, jer za razliku od Black Flaga tu se taj skok između fpsova ne osjeti kao tamo gdje bi cijela igra praktički na koju miliskeundu zastala.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #262 : 09. Rujan, 2016., 08:47 »
Ispričavam se što dižem temu iz fosila, ali tažim neku univerzalnu Assassins creed temu i ne nađem ništa (osim prodaje u hcl marketu).

Čitao sam da je dosta ljudi pljuvalo po Unitiju da ne valja i da je smece od igre, no ne bih se baš složio s time. Sinoć sam baš prešao igru i mogu reći da je odlična. Dostad sam od Creedova prešao Unity i Syndicate i mogu reći da su igre vrhunske. Jest da imaju bugova i glitcheva i ponekad živciraju, ali ne može se reći da su loše igre.

I Pariz i London su stvarno vrhunski modelirani, a sustav borbe isto odličan. Iduće mi je za preći Black flag, koji isto vjerujem da je odličan.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #263 : 10. Ožujak, 2017., 16:11 »
Jel doveden u red s patchevima ovaj Unity,igra mi se neki AC al syndicate koliko ga god svi hvalili nikako mi se ne igra,London i te seme mi nije zanimljivo ni sekunde.
Dok mi nekako Pariz i revolucija izgleda jako zanimljivo al znam da su se po izlasku igre mnogi posrali po njoj...
Imal smisla ovo prekucat il ipak da preskocim i odigram Syndicate ?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #264 : 10. Ožujak, 2017., 16:25 »
Koliko ja znam popravili su je i sada bi trebala radit odlicno, pogotovo na Prou, uz ovaj boost mode.

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #265 : 10. Ožujak, 2017., 16:45 »
Koliko ja znam popravili su je i sada bi trebala radit odlicno, pogotovo na Prou, uz ovaj boost mode.

A vidis nisam skino update da oprobam boost mode,danas to odradim.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #266 : 02. Svibanj, 2018., 03:34 »
Ako ovo nije najbolji gameplay video za ovu igru neznam šta je?!
Frajera inače pratim; nezz jel postoji bolji stealth igrač od ovog lika; lik u svakoj igri radi ČUDA.
Sad mi se igra Unity; ima najbolji parkour od svih AC-ova.

AC Unity - Realistic Parkour (Rise of The Assassin)1080p60Fps - YouTube

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #267 : 03. Svibanj, 2018., 19:40 »
Jako dobar AC, potpuno nezasluženo obezvrijeđen radi bugova na početku. Meni osobno draži od Syndicate

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #268 : 03. Svibanj, 2018., 19:51 »
Aspoultno tačno. Meni jedan od najdražih u serijalu. Kad se zanemare bugovi to je jedna vrhunska igra, bar po meni.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #269 : 04. Svibanj, 2018., 02:47 »
Jako dobar AC, potpuno nezasluženo obezvrijeđen radi bugova na početku. Meni osobno draži od Syndicate

Syndicate mi je najbezličniji i dosadniji AC u serijalu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9