HCL.HR

Assassin's Creed: Brotherhood

  • 36 Odgovora
  • 7395 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Assassin's Creed: Brotherhood
« : 12. Svibanj, 2010., 22:55 »
Novi AC dolazi iz Ubisofta krajem godine za PC, PS3 i X360.
Ovaj puta imat će i multiplayer.
Mjesto događanja - Rim

HCL vijest - Assassin's Creed: Brotherhood službeno najavljen

Očekujete li novi AC, što mislite o multi komponenti...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #1 : 13. Svibanj, 2010., 12:46 »
tacnije na jesen dolazi

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #2 : 13. Svibanj, 2010., 22:38 »
kao što već rekoh u jednom komentaru, nisam odveć zainteresiran. radije bih ac3 i novi setting nego multiplayer i ovu svojevrsnu ekspanziju.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #3 : 14. Svibanj, 2010., 12:10 »
Ubisoft je u zadnje vrijeme poznat po svojoj velikoj nemastovitosti. Samo iskoristavaju stare serijale i stancaju nastavke. Splinter Cell 5, AC 2 ekspanzija, Settlers 7, Ghost Recon(vise ni neznam koji), Silent Hunter 5, Prince of Persia 5...should I go on? :wildboy:

Mislim ono, neka nova ideja im ne bi bila na odmet. Ovako samo muzu stare serijale, previse mjenjaju koncepte u gameplayu te unistavaju si tako dobre igre.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #4 : 14. Svibanj, 2010., 12:16 »
I am Alive bi trebao bit nova ideja. I R.U.S.E., Pure Futboll možda  :wildboy:
ali da, kud stalno izbacuju nastavke, tu još planiraju to radit češće, odnosno na godišnjoj bazi s glavnim franšizama. ovaj AC upravo je produkt svega toga.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #5 : 14. Svibanj, 2010., 12:19 »
I'm Alive i Pure Futboll jesu zanimljivi projekti, ali sumnjam da ce imati veci komercijalni uspjeh. R.U.S.E. mozda, ali taj WW2 je vec toliko izlizan da sumnjam da se tu moze postici neka veca zarada.
Mislim ono, ne gledam stvari ovako komercijalno, ali ipak to ne mozes usporedivat s AC-om ili Splinter Cell-om.
The greatest teacher, failure is.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #6 : 14. Svibanj, 2010., 23:15 »
s ac2 su uboli fino, ali pretjeruju sa nastavcima svakako. moram priznat da me zanima kako će izgledat taj multiplayer.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #7 : 16. Svibanj, 2010., 23:24 »
Ubisoft je u zadnje vrijeme poznat po svojoj velikoj nemastovitosti. Samo iskoristavaju stare serijale i stancaju nastavke. Splinter Cell 5, AC 2 ekspanzija, Settlers 7, Ghost Recon(vise ni neznam koji), Silent Hunter 5, Prince of Persia 5...should I go on? :wildboy:

Mislim ono, neka nova ideja im ne bi bila na odmet. Ovako samo muzu stare serijale, previse mjenjaju koncepte u gameplayu te unistavaju si tako dobre igre.

potpis

Nekim igrama bi bilo bolje da su ostale samo na prvom nastavku, neke samo na 2-3, a neke su i sa 6.(7.) nastavkom nenadjebive(gta) :thumbs:

Al kao što kažeš, ubisoft stvarno pretjeruje... A i bio sam malo skeptičan oko ovog splinter cella.
"Women don't respect salad eaters."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #8 : 22. Svibanj, 2010., 17:57 »
Nisam baš oduševljen. Nadao sam se potpuno novom 3. nastavku a ovo mi izgleda kao da će bit neka ekspanzija. :(  A i malo prerano ga planiraju izbacit. Tek nedavno je za nas PC gamere izašla duja (ja ju još uvijek igram) i vjerujem da se većini još nisu ni slegli dojmovi o igri.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #9 : 22. Svibanj, 2010., 20:32 »
Nisam baš oduševljen. Nadao sam se potpuno novom 3. nastavku a ovo mi izgleda kao da će bit neka ekspanzija. :(  A i malo prerano ga planiraju izbacit. Tek nedavno je za nas PC gamere izašla duja (ja ju još uvijek igram) i vjerujem da se većini još nisu ni slegli dojmovi o igri.


Nije uopće prerano jer je to nastavak sa eziom, i tako nije bilo tesko napravit ovaj ac 2.5, sve je isto samo nadograđuju igru...tako da nemože biti prerano

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #10 : 23. Svibanj, 2010., 11:28 »
Eh, PC gameri su AC 2 dobili nedavno, ali još pred kraj prošle godine je igra izašla za konzole... i s obzirom da je više ekspanzija nego punokrvni nastavak, nije baš prerano... imali su definitivno vremena da naprave kvalitetnu igru ("ekspanziju").

Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #11 : 30. Svibanj, 2010., 20:18 »
nisam imao prilike odigrati ac2, ali ni ne želim ga baš i nabaviti jer nema mp. ako ubisoft uspije napraviti  dobar mp u brotherhood, onda će je ljudi kupovati  tako da mislim da je to ubisoftu samo prilika da poboljša zaradu, ali tko zna, možda će bit bolja od ac2?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #12 : 30. Svibanj, 2010., 21:46 »
baš si panj ako nemisliš ne utrošit 30 tak sati u odličan gameplay i odličnu priču, ostalo ne priznam
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj, 2010., 21:49 cole »


*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odgovori #14 : 02. Lipanj, 2010., 14:27 »
Ovo mi više izgleda kao neki artwork a ne baš skrinovi iz igre. :solidus:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9