HCL.HR

Assassin's Creed III: Liberation

  • 6 Odgovora
  • 3051 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Assassin's Creed III: Liberation
« : 13. Siječanj, 2014., 17:55 »


Citat:
UPDATE: The XBLA version of Assassin's Creed Liberation HD is slated for 15th January, Ubisoft confirmed on Twitter, making it synchronised with the PS3 version's release.
ORIGINAL STORY: The PC and console port of PlayStation Vita game Assassin's Creed 3: Liberation will arrive in January priced £15.99, Ubisoft has confirmed.

We have a more specific release date for PlayStation 3: the game goes on sale via the PlayStation Store on 15th January 2014.
Liberation HD is now available for pre-order on PC and PlayStation 3 via PlayStation Network and Uplay, and doing so will net you a 25 per cent discount, cutting the game's cost to around £12.

Xbox 360 owners who have bought the Assassin's Creed 4: Black Flag season pass will get the same discount - "for a limited time only".
Liberation arrived exclusively for PlayStation Vita in November last year, when Eurogamer's Tom Bramwell judged it an enjoyable if not essential chapter for the franchise.

Liberation HD has been reworked graphically to appear closer to Assassin's Creed 3 on console. Audio, AI and facial animations have also been brushed up and 15 new missions have been added, while some touchscreen puzzles have been removed.
A number of the existing missions have been re-worked, too, with better free-running paths and rejigged game elements.

Misli li igrat tko? Ja definitivno. Niti jednu AC igru ne propuštam.
Budući da se radi o reizdanju PlayStation Vita igre mislim da neće biti prepopularna, no fanovi će je sigurno probati uvjeren sam.


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed III: Liberation
« Odgovori #1 : 13. Siječanj, 2014., 18:02 »
Nego šta! \:D/

Odg: Assassin's Creed III: Liberation
« Odgovori #2 : 13. Siječanj, 2014., 22:26 »
Misli li igrat tko? Ja definitivno.

I ja. Neću je moći zaigrati odmah po izlasku, ali hoću ubrzo.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III: Liberation
« Odgovori #3 : 13. Siječanj, 2014., 23:21 »
Vjerojatno ću odigrat u bližoj budučnosti.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Assassin's Creed III: Liberation
« Odgovori #4 : 18. Siječanj, 2014., 22:25 »
Igram trenutno i onako, klasicni AC. Korak (i vise) nazad nasprem cetvorke, no to nije minus posto je igra za vitu.

Nego, ima par stvari koje iz nastavka u nastavak nikako da promijene a stvarno bi trebali. Pod prvo, natrpaju svaki AC sa hrpom misija u kojima trebas pratiti metu, a meta se svakih 10 metara zaustavi, okrene i gleda. I onda naravno iako pokraj tebe stoji jos 15 NPC-a bas si ti uvijek sumnjiv i primjeti te.

Drugo, misije u kojima ne smijes biti detektiran. Znaci mozes ladno doci liku s leda i ubiti ga ako te ne vidi, ali ako slucajno skocis ispred njega i on te uoci i nema veze sto si ga doslovno dvije stotinke poslije ubio...gotovo je-mission failed. Jako iritantno.

I trece, pisci AC igara kao da su nakon dvojke izgubili mogucnost pisanja dobre i zanimljive price. Ajde jos neke igre poslije toga i prolaze ali trojka i cetvorka imaju valjda najnezanimljiviju pricu i likove.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III: Liberation
« Odgovori #5 : 18. Siječanj, 2014., 22:33 »
IV? Ti si lud. :hihi:

Odg: Assassin's Creed III: Liberation
« Odgovori #6 : 19. Siječanj, 2014., 00:28 »
Igra kao igra odlicna, ali prica nula bodova. ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9