HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 116539 Hitova
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #135 : 27. Ožujak, 2012., 23:34 »
Super sad dal još neko zna onda neku dobru stranicu za to naručit?! Gledao sam na ShopTo.net i tamo imaju samo Join or Die editon, a ja bi bogme rađe uzel Freedom edition.

*

xarabas

  • *
  • 107
  • It's just a ride
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #136 : 28. Ožujak, 2012., 04:01 »

hue

sad treba ovo sve odigrat dok ne izadje trojka al znam da necu stici

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #137 : 28. Ožujak, 2012., 12:05 »

GameSpy: Huge Preview: Assassin's Creed 3 - Page 1

"
Sadly the PC version won't get much special treatment, he admitted: "We're definitely supporting PC, we love PC, but I think it'll be PC with a controller. I don't see us investing hugely in a mouse and keyboard setup. I think if you want to play on PC and you want to play Assassin's Creed, you have a controller." So status quo for the series there, though I personally found the previous games to be playable with mouse and keyboard."


Nisu normalni  :fpalm:

malo su se nespretno izrazili ali slažem se da bi gamepad trebao biti primaran za ovakve igre.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #138 : 28. Ožujak, 2012., 13:34 »
Šta znači primaran? Da sekundaran bude traljavo izveden? Gle igram pecto igara i na PC-u sa kontrolerom i rula mi, ali igre tipa Batmana AA/AC, Tomb Raidera, AC serijala igram od prvog dana tipkovica miš. Kužim da sada netko s novom igrom, odnosno novim IP-em to izjavi, ali netko kome je to već peta igra u serijalu WTF.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #139 : 28. Ožujak, 2012., 13:41 »
krivo je protumačeno. nisu rekli da neće bit podrške ni da će ona bit traljavo izvedena. bit će kao i dosad. možda jedino neće ubacit mogućnost promjene kontrola.

nego, meni baš taj tip igara - Batman, Tomb Raider & AC savršeno paše za kontroler. u njima nema nekog preciznog ciljanja, pa praktički nemaš nikakve koristi od miša.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #140 : 28. Ožujak, 2012., 13:43 »
Šta znači primaran? Da sekundaran bude traljavo izveden? Gle igram pecto igara i na PC-u sa kontrolerom i rula mi, ali igre tipa Batmana AA/AC, Tomb Raidera, AC serijala igram od prvog dana tipkovica miš. Kužim da sada netko s novom igrom, odnosno novim IP-em to izjavi, ali netko kome je to već peta igra u serijalu WTF.

Baš to, da se nisu udostojili napravit kvalitetno sučelje za tipkovnicu i miš kroz ovih par godina je krajnje debilno. A sad da ću ić kupovat kontroler zato jer su oni traljavi naravno da neću.

@wyzard: Ma nije opće do tog koje igre idu bolje uz kotroler a koje uz tipkovinicu, nego bi jednostavno trebali bit fer i napravit najbolje kaj znaju za oboje.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #141 : 28. Ožujak, 2012., 16:18 »
Najbolje ti je nekom,ko je vani,reći da ti to kupi i dofura doma..Sad,za carinu ne znam točno na koji iznos se kak plaća,ali vjerujem da bi te ogulili na poštarini,shippingu ili nečem trećem...Znači iz prve ruke je najsigurnije,i to znam ziher,jer sam AC II dobil drito iz Londona(prije nek se isfural kod nas)za nekih 130 kn.-,a kad je bil u prodaji kod nas,cijena je bila 250 kn.- u prednarudžbi,i 299 u regularnoj prodaji.Jbg.,kak god pogledaš,isplati se. :thumbs:

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #142 : 28. Ožujak, 2012., 16:29 »
E,da,zaboravil sam na ovu sitnu polemiku oko kontrolera za AC III...Mislim da nema brige oko toga,jer bu ziher sve isto ko i u prethodnim igrama.Slažem se da je izjava nespretna,i još se više slažem s tim da pravi pc gameri  jednostavno ne trebaju kontroler...Miš+tipkovnica su savršeno precizni alat. \:D/

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #143 : 28. Ožujak, 2012., 22:50 »
Gledao sam malo po stranicama Britanskim dal ima kadi za kupit Freedom edition i za sad sam našal sam na Gamespot a tam je cijena 80 funti bez poštarine, to mi je jako puno. Ak neko nađe nešto molim da mi javi na pm. Hvala unaprijed.  :D

@goldfinger: Da sam kaj je jedini problem kaj nemam nikog u Britaniji niti nigdje drugdje u Europi.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #144 : 29. Ožujak, 2012., 13:40 »
U,jebote,80 funti je pun k...c para...Ne znam dal se isplati dati ta cifra(ako neko uopće ima tolko viška,jasno).A sad,ja sam svojevremeno kupoval normalno izdanje AC II,tak da nisam ni pratil cijene special edition-a,al ovo je bilo na pol jeftinije otprilike...---------------------->@KruxZhlajfa:Alo stari,pa nemam ni ja nikog u Britaniji,nek je frendica šljakala gore,pa mi je dofurala to kad je dojahala doma.Nije bed,i ja spadam pod proletere koje se snalaze kak god,samo da bu čim jeftinije....Pozdraf! :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #145 : 04. Travanj, 2012., 16:15 »
Desmond veća karika nego dosada.



LINK: Fragland: AC3 More Desmond than ever

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #146 : 04. Travanj, 2012., 16:57 »
Čemu to :kingmortal:

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #147 : 04. Travanj, 2012., 17:28 »
Da,stvarno,čemu to?!? :bonk: :fpalm:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #148 : 04. Travanj, 2012., 17:33 »
Dobro da treba se to sve posložit i završit itd itd, al Desmonda bi u svemu tom trebali svest na minimum, jer je dosadno.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #149 : 04. Travanj, 2012., 19:41 »
Jel ta slika fan art ili baš službeni materijal? U Revelationsu Desmond ima nekakvu ružni turčin facu, a na ovoj slici onakvu kao u ranijim igrama.
« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2012., 20:02 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9