HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 116630 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #405 : 15. Prosinac, 2012., 18:38 »
Šta znači puno bolje? 30 fps? jer, i to mi je neigrivo :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #406 : 15. Prosinac, 2012., 18:44 »
Nekakvih 45-50.
Proc mi radi na 4.2 GHz, možda to kakve veze ima lol.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #407 : 16. Prosinac, 2012., 10:09 »
PC.
Jel se mogu ikako riješiti heavy weapona? Kriste kako smora. Dropat ili nešto?

:wildboy:

Možeš ga zamijenit nešto elegantnijim mačem u dučanima. Nisam siguran jel se može dropat.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #408 : 19. Prosinac, 2012., 01:03 »
Završio sam igru napokon i moram priznati da nisam baš nešto oduševljen. Jednostavno nakon nekog vremena imam osjećaj da su sve AC igre iste bez obzira na setting i to sam osjetio tek sa ovim nastavkom. Na stranu što me je igra jako zabavila i setting baš osvojio, no dosta toga tu nevalja i nadam se da je ovo kraj bar tom već isfuranom konceptu i enginu. Bio mi je stvarno užitak igrat ovu igru i pristustvovat nekim povjesnim dođađajima i vidjet neke povjesne likove. Također ima igra svoje momente i pruža zapravo jako mnogo. Dio koji se ne tiče Connora želim što prije zaboravit da uopće postoji. Preloše su po meni napravili općenito priču i zavrzlamu oko toga, a da ne kažem kako taj dio igre baš umara i predosadan je. Borba i općenito kretanje Desmonda mi je tragično u odnosu na Connora. Općenito ta pozadinska priča u AC serijalu mi se tek sada pokazala kao ništa drugo nego fors okfors. Zadovoljan sam, ali sa gorkim okusom. Sjebano. Rekao bih navučena devedesetica.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #409 : 19. Prosinac, 2012., 08:13 »
Koliko traje ovaj smećasti prvi dio, naporan je užasno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #410 : 19. Prosinac, 2012., 08:46 »
Od 4 do 7 sati mislim.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #411 : 19. Prosinac, 2012., 08:53 »
:ave::wildboy:

brišem


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #412 : 19. Prosinac, 2012., 08:56 »
Ma rula taj dio, fakat.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #413 : 19. Prosinac, 2012., 09:08 »
Na traje tolko jebote. Traje sat vremena mozda ovo s Connorovim ocem. Cim dojde Connor je ok.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #414 : 19. Prosinac, 2012., 10:42 »
Borba i općenito kretanje Desmonda mi je tragično u odnosu na Connora.

Na koji način misliš tragično ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #415 : 19. Prosinac, 2012., 11:21 »
Valjda tragično u tom smislu da je razočaran slobodom kretanja u dijelovima sa Desmondom. Puno više običnog trčanja po ravnici, a manje skakanja, vješanja i parkuranja. Neboder je bio iznimka, ali ostatak stoji.

Freddy: Traje sat vremena samo ako trčiš kroz to ko da te golemi ku*ac proganja. Meni osobno je trajalo negdje 3-4 sata. Priča na tom dijelu i je malo usporena i dosadnjikava, ali Haytham kao lik rula Isusove!
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #416 : 19. Prosinac, 2012., 12:42 »
Pa ono taj dio je linearan i vuce te pricom. To je svojevrsni tutorial. Nije da imas ista puno radit kad cim izadjes iz one pivnice pocinje zadatak. To je bio najgori dio igre meni, bio sam uzasno razocaran igrom, al eto trajalo je sat do sat i pol maksimalno i onda je ok.

Sto si radio ti u tom dijelu s Haythamom? :(

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #417 : 19. Prosinac, 2012., 15:32 »
+1 na Coleta

Neke stvari oko priče, settinga i likova rulaju strašno, ali nisu iskorištene do punog potencijala.
Npr. odnos Connora i Haytama su trebali dublje razraditi i tu su po meni propustili savršen materijal.

Mogući spoileri za ekipu koja još nije došla do Connor gameplaya!

Zadnja scena na kraju Haytam dionice (ona sa C. Leeom), neznam više kada me je zadnji put neka igra (ili film) totalno iznenadila neočekivanim obratom u priči.
Obično vidim i očekujem te stvari, ali ovaj put sam ostao paf i to mi jedan od najboljih momenata u igri. Šteta što ih nije bilo više.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #418 : 19. Prosinac, 2012., 16:59 »
Ane. To je i mene odusevilo.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #419 : 19. Prosinac, 2012., 19:58 »
slazem se sa svim sto je cole rekao gore, i da ta zavrsna scena sa haytamom me je zacudila dosta
al ima dosta rupa u prici, previse.
i kraj mi je ocajan, al bit ce jos tu koja igra i neki dlc ili jos neki nastavak, ala brotherhood, da se objasni kraj.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9