HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 116641 Hitova
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #435 : 25. Prosinac, 2012., 09:08 »
Ma koja je ovo rasprava...Totalni kaos!Možeš nosit tijela sad,a mogao si i prije.Stop.Točka.:fpalm:

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #436 : 28. Siječanj, 2013., 19:15 »
Sad kad sam zavrsio sve izasle AC naslove mogu reci da mi je dvojka i revelations bili najbolji. Trica je super ALI faking bugovi, koliko neispolirana igra kao da je bethesda radila. Znalo mi se dogoditi da bi onako rendom connor zapeo u granu ili bi radio stvari koje nisam htio. Ne znam, iritiralo me.
Ali najvise sto me iznerviralo je sami zavrsetak. Sto se dogodilo sa onim da je zavrsetak eksli sretan?! Ovako sam dobio iritaciju jer sam pet godina igrao serijal redovito da dobijem jadnjikav zavrsetak samo radi tog da Ubisoft moze lakse iznjedrit novu trilogiju za next genove. Bas me iznerviralo.
Uglavnom gameplay i grafika wise igra je fina, al ovo gore navedeno me bas iziritiralo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #437 : 28. Siječanj, 2013., 23:08 »
Ista stvar.
Također i što se mene tiče su mi najbolji dvojka i Revelations. :ementaler:

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #438 : 28. Siječanj, 2013., 23:41 »
Svi mi se inače tu negdje vrte zajedno, ali dvojka je nedvojbeno razina iznad. Eziov priča mi je najintrigantnija i cijeli taj setting Venecije i Firence je prvoklasan.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #439 : 29. Siječanj, 2013., 11:07 »
Coleone znamo mi :ementaler:

Renesansa je bila predivan setting. America je previse njah koliko god bila super rekreirana, pogotovo naval misije koje su najsvjetlija tocka igre. plus ezio <3 prezabavan lik

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #440 : 06. Veljača, 2013., 13:33 »
umjetna inteligencia  je očajna . ubiam vojnika a njegove kolege 5m dalje mirno pričaju .zadobiem njihovu pažnju bacanjem tjela .

igra je krcata bagova  žali bože vremena :))))
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2013., 15:40 WEAPONX »

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #441 : 07. Veljača, 2013., 22:05 »
S obzirom da nemamo temu za sljedeću AC igru, postam ovdje. Naime, navodno će uvesti novog lika u franšizu i bit će u potpunom novom vremenskom periodu. Nezz, izbljujem se kad vidim što novac čini. Općenito a i u svijetu igara. Neka ostave ovo na miru i neka se bolje posvete razvoju nekog novog IP-a. Ono, zar nije 5 igara dosta!?
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #442 : 08. Veljača, 2013., 01:21 »
Na ovakvom engineu je.
Ubisoft je sposoban napravit cuda kad ga se otpise. Ocekujem najavu nove igre s najavama konzola nove generacije.
AC kao IP nije toliko izlizan i recikliran koliko je to njegov engine koji je samo usavrsavan sa svakom novom igrom.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #443 : 08. Veljača, 2013., 01:52 »
Ma već je i AC serijal izlizan postao. A ovo govori fan serijala.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #444 : 08. Veljača, 2013., 05:40 »
Engine, koncept, gameplay da.
No imaju prostora za mastu upotrijebit i osvijezhit serijal napretek.

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #445 : 09. Veljača, 2013., 00:07 »
Assassin's Creed III je po meni potpuni promašaj  zašto to govorim.Recimo skočim na granu ona se trese (super odrađeno )  , ali skočim na barku ona kao da je zacementirana. Pa onda  tjekom ubianja vojnika ženski glasovi .... stoim na kori drveta .. interakcia s drugim ljudima  očaj . Igra se isključivo temelji na filmskoj koljačini.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #446 : 09. Veljača, 2013., 02:40 »
A i gramatika ti je očaj. Stvarno je igra smeće. :kava:

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #447 : 09. Veljača, 2013., 14:57 »
COLE ISPRIKE GRAMATIČKOM STRUČNJAKU 
Na ovakvom engineu je.
Ubisoft je sposoban napravit cuda (čuda) kad ga se otpise. Ocekujem (očekujem) najavu nove igre s najavama konzola nove generacije.
AC kao IP nije toliko izlizan i recikliran koliko je to njegov engine koji je samo usavrsavan(usavršavan) sa svakom novom igrom. TOLIKO O TVOJOJ GRAMATICI .  PRVO POMETI ISPRED SVOG PRAGA PA ONDA GOVORI DRUGIMA  .
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2013., 15:25 fchr1993 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #448 : 09. Veljača, 2013., 17:05 »
Pisao sam sa mobitela smorizarde. :wildboy:

S čeg si ti pisao? >>>SINTISAJZERA<<< :bonk:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #449 : 09. Veljača, 2013., 17:40 »
:hihi:

Jel izašo neki patch koji rješava te silne bugove na PCu?

Nisam pratio baš

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9