HCL.HR

Assassin's Creed III

  • 522 Odgovora
  • 116621 Hitova
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #480 : 03. Travanj, 2013., 17:30 »
Eh ljudi meni onaj moj stari bosanski in at nije dao mira i natjerao me da si kupim AC3 (imao neke love,skupilo se,uskrs pa hrpa familije doslo). :hihi::hihi::hihi::hihi::ne:

Pretpostavljao sam da imam kantu od racunara i da necu ni da ga instaliram kako treba.No igram ga i to veoma se glatko vrtilo dok ne udje u grad i tamo FPS pade nenormalno.

I kad skinem patcheve od 1 do 4 mi igra nece da pokrene,dok bez patcheve hoce :tired::tired:

I ako moze neko na pp da objasni kako da to rijesim,bio bih mu mnogo zahvalan.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #481 : 19. Kolovoz, 2013., 15:01 »
Jel igrao netko ovo nakon patcheva? Jel popravljena situacija s bugovima štogod?

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #482 : 19. Kolovoz, 2013., 15:43 »
Već od prošle godine, što se tiče PC-a.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

doky101

  • n00b
  • 3
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #483 : 21. Kolovoz, 2013., 12:06 »
Nešto su rekli sad na Gamescomu da AC3 ide u IGC na PSN+ sljedeći mjesec. \:D/

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #484 : 13. Listopad, 2013., 19:26 »
Nisam mogao odloliti sniženju na Steam-u, pa sam je kupio... :geek:
Inače, malo je bolja nego ona prethodna "repack" verzija- ali bagova i gličeva ima kao u priči...  :fpalm:
 No, za sada nema ništa kritično.
Kažem " za sada", jer sam tek na nekih 20% prelaza... Inače prelazim temeljito sve, pa ćemo vidjeti koliko je ispeglana ova verzija kad dođem pred kraj.
:kava:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #485 : 14. Listopad, 2013., 23:06 »
Presao sam igru, ali nisam igrao sve dodatne misije, nego rijesio glavne i obrisao :D Igra nije losa, samo ja nisam tip koji ce putovati konjem, skakati po drvecima, nego sam se samo portao :P

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #486 : 03. Lipanj, 2015., 22:10 »
ljudi hitno na brodu mi igra lijepo radi,u Bostonu lose :/
konf: fx 6300,r7 260x 1gb,8gb rama
dali je do igre,postoji kakav patch?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #487 : 04. Lipanj, 2015., 07:55 »
Koju tično grafičku imaš? Njih ima hrpetina.. Imaš li s 2GB VRAMa ili s 1GB VRAMa?
Ako imaš original igru onda ti je automatski sve patchirano do kraja...

Uz to kakve si grafičke postavke stavio? Gledam rezultate s jačim CPUom i r9 270x na max ima oko 25fpsa... A tvoja je grafa je slabija i još ne znamo ni koja je točno, s koliko VRAMA...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #488 : 04. Lipanj, 2015., 08:55 »
Generalno, AC:3 je užasno loše optmiziran... pogotovo kad se radnja prebaci u grad.  I što je najžalosnije u svemu tome, i na jačim konfiguracijma je bila ista stvar. Na kraju mi nekako ispada da jednostavno moraš "ubosti" pravu konfiguraciju koja će ti raditi normalno.
Ja sam recimo kod svakog trčanja morao spustiti pogled prema zemlji jer bi drugačije fps pao do ibera. :tired:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #489 : 19. Listopad, 2015., 11:52 »
Da malo i ova tema živne:

Ukratko imam AC III i Season pass no iz nekog čudnog razloga uopće ne mogu igrati season pass, odnosno kada odem na njega izbaci mi kako ubisoftovi serveri nisu dostupni trenutno i to je to.
No najzanimljivija stvar je što mogu najnormalnije ući u MP dio igre i igrati ga. Isto tako rade mi achievmenti ali uopće nisam dobio uplay coinse iako sam prešao igru...
Jel imao itko sličan ili isti problem?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #490 : 19. Listopad, 2015., 14:11 »
Jok, kod mene je sve radilo sasvim normalno. Mada sam recimo imao gubitke save file-ova nekoliko puta.
Mislim ono, sada ide jedan glupi prijedlog, ali  "da im pošalješ mail?"

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #491 : 19. Listopad, 2015., 14:20 »
Bez brige već sam ga poslao, ali im dugo treba za odgovoriti pa sam odlučio provjeriti i ovdje.
Igru sam prešao i želim nastaviti dalje sa serijalom a koči me taj DLC

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #492 : 19. Listopad, 2015., 17:44 »
ljudi hitno na brodu mi igra lijepo radi,u Bostonu lose :/
konf: fx 6300,r7 260x 1gb,8gb rama
dali je do igre,postoji kakav patch?

Sasvim normalno,ja u gradu nemam vise od 20fpsa iako imam malo bolju graficku,neoptimizirano,sta ces

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #493 : 12. Studeni, 2015., 15:55 »
Nakon mjesec dana i natezanja s Ubisoftom zaključeno je da je moj key koji je kupljen na Steam summer saleu ne važeći za igranje online?!?
Što god to značilo...

Citat:
Essentially the problem here is that your CD key does not have the privileges to connect to the Single or Multiplayer Sandbox. This is why you are always unable to reach our servers and can be fixed by replacing the key.

I sad ću dobiti novi key, ali mi save filovi neće vrijediti, odnosno s novim keyem neće biti preoiznati...
No dobro jer ionako mi je ostao samo Season pass za odigrati...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #494 : 23. Studeni, 2015., 12:20 »
Dobio sam novi key i opet isti problem :bonk:

Sad sam pak zatražio ili povrat love ili Season pass za Far Cry 4. Vidjeti ću na što će pristati, a AC III sad može ići na uninstall. Ionako neću nikada odigrati te DLC-ove... :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9