HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

• 266 Odgovora
  • 41778 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #80 : 28. Listopad, 2017., 19:41 »
Mislim da je ovo jedna od bolje optimiziranih Ubisoftovih igara za PC. Ja stvarno nisam naletio na nekakve veće probleme ili bugove u igri. Vrti mi se na maksimalnim postavkama u FHD-u na zakucanih 60 fpsa. Valjda je bolje optimizirana za novije grafe ali još će oni to sigurno popraviti. Inaće igra je za sada jako dobra i jako zarazna.

*

Wyzard

• Administrator
  • 16121
    • HCL.hr
« Odgovori #81 : 30. Listopad, 2017., 11:26 »
Pokrenuo na konzoli, ima i tu dosta frame dropova koji ometaju pri ciljanju, na trenutke baš loše, ali igrivo, taman na granici.

Ne sviđa mi se što je upravljanje glavnim likom toliko osjetljivo, nema tromost kakva mi je odgovarala u igrama do Unityja. Full sprint je ovdje default kretnja, dok je u prijašnjim hodanje bilo po defaultu. Jest da se ovaj brže penje i to je dobro da je agilniji po tom pitanju, ali čisto mi djeluje kao da lik ima 40 kila, a ne kao da trči i skače kao netko tko na sebi nosi oklop, dva oružja, luk i strijelu i možda još nešto.

*

Deadwalker

• 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
« Odgovori #82 : 30. Listopad, 2017., 12:23 »
Gledao sam usporedni video od Digital Foundryja po pitanju PS4 / PS4 Pro i koliko sam vidio, ozbiljni frame dropovi su nerijetko prisutni u onim video sekvencama koje prezentiraju priču (frame dropovi do 20 fps-a). Plus igra zna trzati kada se dosta toga mora prikazati na mapi,
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

• Administrator
  • 16121
    • HCL.hr
« Odgovori #83 : 30. Listopad, 2017., 14:08 »
Citat:
Following reports of excessive CPU load from the new game, TorrentFreak spoke with game cracker (read: piracy enabler) Voksi, who found some interesting implementation of anti-piracy DRM (digital rights management) tools in Origins. It appears that Origins is employing not one, but two DRM tools. The first is the often used Denuvo, which has been reasonably easy to crack for pirates in the past. As an added defensive measure, Voksi claims that VMProtect, another anti-piracy tool, has also been used. It's this dual-set up that's making gamer's computers work incredibly hard when running the game. VMProtect works by running code in a virtual machine on your system, using non-standard architecture to secure the files that would make the game vulnerable to pirates.

« Odgovori #84 : 30. Listopad, 2017., 14:50 »
Uskoro će nam trebati još jedan procesor samo da procesira DRM, heheh.

*

Deadwalker

• 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
« Odgovori #85 : 30. Listopad, 2017., 15:06 »
Nema zime, dolaze procesori s gomilom jezgri za koje će se prilagođavati grafički pokretači tek s idućom generacijom konzola. Do tada će DRM imati resursa u izobilju.
The greatest teacher, failure is.

« Odgovori #86 : 06. Studeni, 2017., 09:51 »
Sve više i više mi se sviđa ovaj AC iako ga nisam igrao tj. nisam uopće AC fan

Čim nađem slobodan game termin kupujem ovo i igram  :thumbs:

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #87 : 06. Studeni, 2017., 09:56 »
Takoder, a kako stvari stoje moglo bi to bit vec danas.

*

Wyzard

• Administrator
  • 16121
    • HCL.hr
« Odgovori #88 : 06. Studeni, 2017., 10:14 »
Mehanički me užasno živcira. Kretanje, svako malo u menije, borba mi je katastrofa i živcira me sučelje. Ali ne dam se - pokušavam uživati u ovome čisto zbog koncepta i settinga.

« Odgovori #89 : 06. Studeni, 2017., 10:43 »
Šta bi u tom slučaju bio setting ?

*

Cole

• 13338
    • CroSimRacing
« Odgovori #90 : 06. Studeni, 2017., 10:44 »
Mehanički me užasno živcira. Kretanje, svako malo u menije, borba mi je katastrofa i živcira me sučelje. Ali ne dam se - pokušavam uživati u ovome čisto zbog koncepta i settinga.

Jooooooj. Ti recenziraš igru? ;(

« Odgovori #91 : 06. Studeni, 2017., 10:47 »
Petra recenzira

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #92 : 06. Studeni, 2017., 10:53 »
Setting je mjesto i vrjeme gdje se igra dogada.

Neznam, meni se borba cini puno bolja nego prije, al cuo sam od nekoliko ljudi da bi bilo pametno sacekat koji patch da se to sve sredi jer ima nekih problema.

« Odgovori #93 : 06. Studeni, 2017., 11:58 »
Mjesto i vrijeme Čizs Krajst OK

Ma u svakom slučaju je bolje malo pričekati da se igra ispolira kako treba.

Sve u svemu ima se šta igrati nije hića, bitno da se stavi u plan i program  :thumbs:

« Odgovori #94 : 06. Studeni, 2017., 14:09 »
Mjesto i vrijeme Čizs Krajst OK

Ma u svakom slučaju je bolje malo pričekati da se igra ispolira kako treba.

Sve u svemu ima se šta igrati nije hića, bitno da se stavi u plan i program  :thumbs:

Tako zvano, možda ću odigrati, a možda i ne. :D

*

Wyzard

• Administrator
  • 16121
    • HCL.hr
« Odgovori #95 : 08. Studeni, 2017., 14:47 »
Soundtrack dvojke i brotherhooda je bio vrhunski, ali ovaj je orgazam za uši. Uvjerljivo najbolji dio ove igre.

« Odgovori #96 : 08. Studeni, 2017., 19:54 »
A evo i zvanicne teme...

Samo da pohvalim igru,nakon drugog dela,meni najbolji deo do sad. Drugi mi je nekako neprevazidjen..ali Origins je preeedobar.

*

Cole

• 13338
    • CroSimRacing
« Odgovori #97 : 19. Siječanj, 2018., 00:41 »
Evo igram nekakvih pet sati i malo je reć koliko sam oduševljen. Mislim da ću se hvalospijeve sačuvat za ukupan dojam i in-depth review. Čak nisam toliko bio ni podlegao hype trainu ovih ljudi koji sada igraju, nego me nagovorio doktor da moram igrat i evo igram preko njegovog računa dok on spava ili radi xD. Strah me bilo te borbe, jer mi je izgledala užasno ovako na videu. No kada si u njoj, to je najveći napredak u ovom serijalu. Kompleksna, kompaktna intuitivna i odlično izgleda. Neću puno pričat o stvarima koje su me oduševile; to ostavljam za kasnije. Igru sam stavio na high detalje i lock na 30 FPS-a, jer bolje i uglađenije od ovoga nisam mogao. Uvijek stuttera prvih par minuta, a onda više nema problema. Valjda dok se sve učita i onda leti. Dobio sam full jaku želju uz ovo gledat neke filmove o Egiptu i toj kulturi, pa će se nać nešto da skroz uđem u taj setting. Zasada mi nejde kao doktoru što se tiče hvatanja screensa, valjda sam sa spuštanjem na high detalje puno izgubio na kvaliteti prikaza kod hvatanja tako kvalitetnih slika u photomodeu. Vidim si zagarantiranih 100 sati u igri.

*

Cole

• 13338
    • CroSimRacing
« Odgovori #98 : 19. Siječanj, 2018., 17:04 »
Kakve screensove se ovdje može uzet ajme.   :ave:

*

doktor1

• 1407
« Odgovori #99 : 19. Siječanj, 2018., 17:06 »
To je neki 4k promo screen gore...
Ali da, samo takav teren za uzimanje screenova...

Evo slika... Zasada 43 nakon 40 sati  :D
Assassin's Creed: Origins - flickr

Ove dvije su mi najdraže... Zasada...

« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2018., 17:08 doktor1 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9