HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67704 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #135 : 21. Siječanj, 2018., 09:58 »
Nego, kako se to vrti s hardverske strane? Imaš sve na maksimumu na svojoj konfiguraciji? Ima li negdje kakvih štekanja ili trzuckanja? Ostalih problema?

Ryzen 5 1400 @3.8 / DDR4@2933 / XFX RX 480 GTR @ 1411/2188 / 2560x1080
Ultra postavke lock@30

Inače FPS van Aleksandrije i Memphisa ide od 40-60 dok u gradovima pada na 31-35 tako da sam locko iigru na 30 uz FreeSync

Ultrawide monitor, (fantastična podrška za UW monitore; od HUDa do cutscena, sve je u 21:9 formatu) + ultra detalji i igra izgleda jednostavno nevjerovatno!








*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #136 : 21. Siječanj, 2018., 16:36 »
Igra je preogromna. Samo sam pogledao mapu i ne vjerujem kako je ogromna...
Igram na hard i pokušavam sve riješiti stealth pristupom. Za sada nije bilo problema. Stigao na lvl. 5 i bome ne vjerujem da igra ima toliko elementa za napredovanje.


Nije tu u pitanju samo skill tree nego gledam od kupnje oružja, upgrade-a tog istog oružja, lov na životinje kako bi se skupili resursi i zaradio koji novčić za kupnju drugih stvari. Pljačkanje i presretanje karavana s resursima, itd.


Ne znam, ovo je čudo i u početku ove igre (igrao sam ju cca 2h) moram već sada, kao veliki ljubitelj cijelog serijala, priznati da je ovo "najdublji" nastavak u serijalu. Vrijedilo je ovu igru čekati.


Isto kao i ostatak ekipe dugo sam se dvoumio bih li ili ne bih počeo igrat, a na kraju i season pass je upecan.
Toliko ima sadržaja u samo tom prvom "gradu" da mi se uopće ne da ići po misijama nego istražujem, lovim screenshote, lovim životinje, vježbam gađanje lukom i strijelom (sve je na manual, nema pomoći ni u jahanju), craftam što više stvari.


Zaista vrhunska igra, nemam što drugo za reći....






Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #137 : 21. Siječanj, 2018., 17:39 »

Ne znam, ovo je čudo i u početku ove igre (igrao sam ju cca 2h) moram već sada, kao veliki ljubitelj cijelog serijala, priznati da je ovo "najdublji" nastavak u serijalu. Vrijedilo je ovu igru čekati.


Citat:

Dobro došao, računaj još 98 h do Platine  :loludara:

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #138 : 21. Siječanj, 2018., 18:43 »
Ovo čudo također imam u planu za ovu godinu :)

Sviđa mi se ovaj bijeg od uobičajenog AC kakvog smo viđali do sada, a kojeg nisam bio ljubitelj, tako da ću sa ovim potezom stupiti  prvi kontakt sa AC-om

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #139 : 21. Siječanj, 2018., 19:01 »
toma_hr@


Ne igram ovo na PS4, samo PC za ovakve stvari. Cijeli mi je serijal na PCu i bolje se vrti tamo. Tako da nema pritiska za platiniranje, idem polako bez pritiska jer Uplay i nema neke trofeje za skupiti  :thumbs:

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #140 : 21. Siječanj, 2018., 19:27 »
Slažem se - ti trofeji i achievementi samo stvaraju neki pritisak.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #141 : 21. Siječanj, 2018., 23:05 »
Još buš se ti iznenadil koliko je igra puuuuuuuuuuuuuuno bolja od uvodnih 10 sati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #142 : 23. Siječanj, 2018., 01:44 »
Tek poslije 18 sati sam prvi put došao do piramida. Dobre su to grobnice, ali sam malo više očekivao. No svejedno zadovoljavaju poprilično. Penjanje na iste je izvedeno jako dobro, baš je fora. Par stvari su me iznenadile, "A Gift From The Gods Quest" već vidim kako će fanovi jedne druge igre svršavati kada ovo vide! Fakat brutalno dobro izvedeno. Igra svakim satom raste i raste. Nemogu vjerovat kako im je uspijelo da se igra svakih sat vremena osviježi nečim novim. Fenomenalan pejs ima igra; nenadjebiv. A kad smo kod nenadjebivog, mislim da nikad u nijednoj igri nisam vidio ovako kvalitetan draw distance. Bolesnoća je koliko se daleko vide planine i kako taj cijeli prikaz fenomenalno izgleda. Imam 20 sati u igri, a nisam ni površinu zagrebao. Ovo je miljama bolje od svih AC igara zajedno; miljama!








*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #143 : 23. Siječanj, 2018., 16:40 »
Fun fact; stari i stara su mi 82. bili u Aleksandriji, Izraelu i Egiptu na krstarenju 10 dana. Stari bio u Keopsovoj, pa mi priča malo svašta, nisam 15 godina čuo te priče pa sam već pomalo zaboravio. Pa je gledao malo dvadesetak minuta dok sam halao baš kod piramida. Pa veli kak je unutrašnjost dobro prenesena. On je u Keopsovoj piramidi bio jedan od dvojice od 100+ ljudi tada na tom krstarenju koji se popeo u piramidi do samog vrha. Vani se po njoj užasno teško penjat budući da je skoro metar i pol veliki blokovi. Ima dosta slika, ali evo jedne.


Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #144 : 23. Siječanj, 2018., 16:47 »
Pa mogao bih i ti malo posjetiti umjesto što se pentraš po piramidama u AC Originsu  :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #145 : 23. Siječanj, 2018., 16:51 »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #146 : 23. Siječanj, 2018., 17:18 »
Cekaj jesi igrao 18 sati samo story pa si dosao do piramida ili si samo trckarao i istrazivao po mapi 18 sati,zar ima toliko sadrzaja?
Nisam mislio da je ovako big,sve mislim da je nesto tipa AC IV.
Kako izgleda prelijepo na ovim ss,steta sto nemam bolji pc i mon da igram ovo na 4k   :(
Btw nisam nigdje nasao na netu dali mogu uopce ovo igrat na svojoj grafi,konfa je 3350p i5 8 gbram i hd 7870 black 2gb,sta mislite dali moze piciti na nekoj hd rezoluciji i low/med postavkama sa ugodnim fps-om?
Moram uskoro ovo nabavit al prije nego sto nabavim volio bih znat hoce li radit.
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2018., 17:21 The one »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #147 : 23. Siječanj, 2018., 17:45 »
Story s istraživanjem moš igrat od 60 do 100 sati, sve ovisi koliko istražuješ. Ja sam npr. samo za par kovčega s blagom istraživao kako doći do njih par sati. Jako puno sporo hodam kad idem gradom. Ovo je najživiji svijet kojeg je gaming vidio. Ljudi imaju svoje zadatke, idu spavat, rade posao. Grijeh je rushat kroz ovo 50 sati, ako možeš izvuć 100 sa puno dojmljivijim dojmovima. Većinom obavljam side questove. Ima toliko bolesno sadržaja da je to sigurno najveća Ubisoft igra ikada.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #148 : 23. Siječanj, 2018., 18:08 »
Ja imam 90 sati i još nisam prešao sve, niti lokacije, niti questove

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #149 : 23. Siječanj, 2018., 18:13 »
Super. Isto sporo istražuješ i uživaš maksimalno u settingu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9