HCL.HR

Assassin's Creed: Syndicate

  • 131 Odgovora
  • 45155 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #45 : 26. Rujan, 2015., 21:42 »
Najbolje bi bilo kad bi oni na sluznenoj stranici stavili nekoliko tema o kojima bi sljedeci ac npr japan ,wild west ,maje i spanjolci  spanjolci pa nek ljudi biraju
Bilo bi to fino, ali znajući Ubisoft sljedeći AC (onaj koji će doći iza Syndicatea) je vjerovatno već uveliko u razvoju. Ljudi štanjcaju na veliko :mrgreen:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #46 : 26. Rujan, 2015., 21:55 »
Najbolje bi bilo kad bi oni na sluznenoj stranici stavili nekoliko tema o kojima bi sljedeci ac npr japan ,wild west ,maje i spanjolci  spanjolci pa nek ljudi biraju
Bilo bi to fino, ali znajući Ubisoft sljedeći AC (onaj koji će doći iza Syndicatea) je vjerovatno već uveliko u razvoju. Ljudi štanjcaju na veliko :mrgreen:
Da uskoro za svaki mesec novi AC
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #47 : 26. Rujan, 2015., 23:04 »
kakvi god sljedeci assassin bude bio manje ce se prodavat jer su se vise ljudi zasitili ac serijala kad izlaze svako malo pa dosadi

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #48 : 26. Rujan, 2015., 23:59 »
Uvijek dajem+ AC igrama kod biranja lokacije i odlične atomsfere i to je ubedljivo bio moj najbolji dio unitya jer ideja francuske revolucije i količina detalja i prekrasna grafika je za poludit isto i sa black flagom kao i vjv sa nadolazećim syndicatom..
Osim toga nemam se za šta drugo veselit Syndicatu i kakve su ono gluposti sa Evicom i to da ona postane nevidljiva??? Gluposti kao i sa ovim rope launcherom koji zapravo nije loša ideja ali ipak skužim da je malo pre op jer tak mogu na svaku zrgadu doć ako sam usmjerim to i u 3 sekunde sam vec na vrhu /: Izgleda da im je ponestalo ideja :( Stvarno milslim da bi trebali uzet pauzu od 2-3 godine i vratit AC serijal u nešto što će ljudi poštovat i onda kada dođe prava jedna ipsolirana i precizna parkur igra sa jebenom novom (fresh) pričom onda ću ponovo vratit AC u moje najdraže serijale ali dok se Ubisoft neuozbilji ništa od toga ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #49 : 27. Rujan, 2015., 10:54 »
parkour je najbolji dio AC-a đava lipi sve odnia samo da parkour ostave bilo bi super .

Što je tu točno najbolje, aj pojasni? Možda kao ideja, ali i tako je već toliko isfurana da su morali uvest rope launcher za brže penjanje. Radi se o sustavu koji je toliko automatiziran da ne predstavlja nikakav izazov ni korisnu mehaniku. Držiš jednu tipku i smjer i lik se penje i automatski skače. Bilo je ok, prva dva puta. I ajde, u trojci kad se penjalo po drveću. Sve poslije toga bilo je smor, reciklaža. Stavljali su taj parkour samo da imaju >nešto<.

Istina, bio je najbolji dio AC-a - u prvom dijelu kad se penjalo na katedralu u Akru. Najbolji osjećaj u igri, osvajanje objekta te visine. Kasnije je sve ostalo na idejnoj razini jer se boje napraviti iša kompleksnije da ne bi odbili publiku kojoj ne smeta držanje jedne tipke da se lik hvata po rubovima kao da su od ljepila.

A nije da ne mogu napravit nešto zanimljivije. Dovoljno bi bilo da ubace recimo gradnju momentuma tim parkourom, pa ako vješto preskačeš objekte dobivaš na brzini kretanja. Ili da dodaju dvije vrste skoka, obični i punom snagom, gdje bi za onaj punom snagom morao napuniti mjerač za skok tako da se pri zaletu stišće više puta neka tipka. Bilo što, samo da razbiju tu automatiziranost.

Al znam da to realno neće napravit zbog publike, tako da bolje taj truli sustav izbacit kompletno.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #50 : 27. Rujan, 2015., 10:58 »
Slazem se u potpunosti !!!

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #51 : 28. Rujan, 2015., 21:08 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #52 : 20. Listopad, 2015., 03:22 »
Veliki lajk za koreografiju borbe.

Assassin's Creed Syndicate - Fight Moves - YouTube

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #53 : 20. Listopad, 2015., 06:43 »
Znaci opet neprijatelji stoje ko budale u redu za smrt? :wildboy:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #55 : 23. Listopad, 2015., 20:41 »
Review X1 verzije

http://youtu.be/3IBTMa2nqb0

Pošto ovom liku vjerujem u potpunosti hajp mi je podosta porastao.

Ali dvije stvari su mi posebno privukle pažnju

Novitet u vidu rangiranja neprijatelja prema levelima što nema baš nikakvog smisla u ovakvoj igri i potpuno ubija imerziju koja je glavna odlika serijala. Jer eto, sad nečeš moć ić rendom zujat u onaj tamo prljavi ćošak grada jer češ sigurno krepat od istog lika kojeg si maloprije lagano riješio...
Combo counter koji je prevelik, užasno bode u oči i nepotrebno privlači pažnju. Zanima me čemu služi uopće.

Borba je OK ništa specijalno, ja ne vidim neki posebni napredak o kojem svi pričaju a nisam ni igrao Unity. Očito je da se AC nikad neće riješit te sveopće maloumnosti neprijatelja pa nema ni smisla to kometirat previše. Ali da djeluje brže i zabavnije - djeluje.
Skill tree konačno liči na skill tree.
Nisam uočio ni jedan collectible po cesti u cijelom videu, neznam što da mislim o tome.
A ako je istina ovo što kaže da svaka side misija ima neke direktne veze sa glavnom pričom to je dovoljan razlog da se igra kupi i detaljno prelazi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #56 : 23. Listopad, 2015., 21:00 »
Pocetak ove recenzije mi je otvorio oci, neznam kako to do sada nisam promislio, al sada sam uvjeren.

SLJEDECI AC CE BIT SMJESTEN U NEW YORKU !!! Vec vidim Nikolu Teslu u prici + prva auta + Manhattan + kip slobode.

Nezz zasto al bas sam uvjeren da ce tako biti.Takoder ce prebacit ove borbe bandi, a i bit ce napredak serijalu jer ce bit ogromnih zgrada za penjanje, auta itd.

Zapamtite ovaj post, sljedeci AC ide u New York, uvjeren sam u to!

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #57 : 23. Listopad, 2015., 21:23 »
SLJEDECI AC CE BIT SMJESTEN U NEW YORKU !!! Vec vidim Nikolu Teslu u prici

Moguće da će biti u NY, ali za Nikolu Teslu čisto sumnjam. Jer realno Ubisoft zapravo i je Thomas Edison video games industrije :hiha:
A i nema im smisla cenzurirat stvari jer su se oduvijek donekle pokušavali držat čvrstih povijesih faktova.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #58 : 23. Listopad, 2015., 21:29 »
S obzirom na njihovu misticnost u igrama, templare i sve ostalo, a i s obzirom da su u svakoj igri do sada ukljucili vecinu najbitnijih i najpoznatijih osoba koje su zivjele u tom dobu gdje je smjestena radnja igre Nikola Tesla je doslovno obavezan lik za AC smjesten u New Yorku.

Gledaj na njega ko na Da Vinci-ja iz drugog djela, samo ce ovaj umjesto krila glavnom liku dodjelit neku spravu(oruzje ili nesto) koju pokrece struja.
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2015., 21:33 bartul_9 »

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #59 : 23. Listopad, 2015., 23:32 »
Hmm.. AC smješten u 2. Industrijsku revoluciju :solidus:
Nekako pre futuristički za AC... Oni su jednostavno previše okrenuti toj formuli i ne da im se radit ogroman NY s neboderima, boje se reakcije fanova, kako bi se u AC izmakivao od pucanja pištolja i pušaka jer tada već možeš ispalit 5 metaka u roku od 5 sekundi, a ne zajebavanja oko čišćenja cijevi i stalvljanja baruta (onda bi prije postao cover-shooter) i naravno nemaju vremena za takav pothvat i kako ti kaže da će promjenit cijeli AC  treba im barem 4 godine i vjv bi ostalu ekipu koji bi tada radili na ostalim AC-ovima usmjerili prema tom projektu jer ipak.. AC s autima?:solidus:
BTW AC 3 je bio smješten u NY i Boston u 18.st

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9