HCL.HR

Assassin's Creed: Syndicate

  • 131 Odgovora
  • 45136 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #60 : 24. Listopad, 2015., 00:01 »
Malo si fulao, ako nisi primjetio AC je zapoceo u ako se ne varam 9,10 stoljecu i od tada samo ide prema naprjed.Znaci cista logika je da ce serijal u jednom trenutku doci u moderno doba.Cjela bit opstanka serijala je u promjeni, to vec rade uvodeci ono uze, pa bande, itd.Tako da ako misle da serijal opstane svakako trebaju velike i nagle promjene, nemogu vise lupetat jedno te isto.U  tom slucaju New York, prvi automobili, Coltevi i ostala pomagala su jako izgledna u buducnosti, dapace, cak sigurna.

Ja mislim da se u novom AC-u vec moze ispalit nekoliko metaka iz pistolja, radi se vec o revolverima, nema vise baruta i punjenja po 2 minute ako se ne varam.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #61 : 24. Listopad, 2015., 08:53 »
Baš nitko ne želi igrat AC gdje češ vozit auto, pucat iz Colta i pet minuta držat tipku gore da bi došao na vrh nebodera :tired: i to Ubisoft zna.

Uz to, pri izdavanju AC 4 sam Ubisoft je najavio da će se kad tad vratit u prošlost i tada su plasirali onu anketu da fanovi biraju gdje bi htjeli buduće nastavke.
Poredani po broju odgovora rezultati su bili Pariz, London, Kina, Egipat, Japan, Skandinavija itd... uglavnom 8 lokacija ukupno, bez ikakvog SAD-a.
Vidiš li trend možda?

Da, moguće da će JEDNOM igra doć i u NY, ali sigurno ne u 20. stoljeće koje za ovaj serijal iz sto očitih razloga znači propast.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #62 : 24. Listopad, 2015., 10:17 »
Novije doba je za priču AC-a skliska pozornica. Već su u Syndicateu počeli mijenjati koncept s poznatim ličnostima zbog toga. Neprijatelji u Syndicateu su izmišljeni, dok smo u ranijim igrama ubijali stvarne povijesne ličnosti. Razlog za tu je promjenu je taj da povijesne ličnosti 19. i 20. stoljeća još i danas imaju postojeću kvrnu lozu, odnosno nasljednike, i nekome bi zasigurno smetalo ako bi Ubisoft napravio igru u kojemu je recimo Karl Marx negativac. Da do tog ne bi došlo, sve poznate ličnosti u igri su davatelji misija.

Tako da to primicanje modernom dobu za AC stvara dodatne prepreke i oduzima jednu od boljih stvari na kojima serijal počiva. A to je izvrtanje povijesti na temelju teorija zavjere.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #63 : 24. Listopad, 2015., 10:26 »
Ovom serijalu bi najbolje došla moderna pauza od neprekidnog silovanja...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #64 : 01. Studeni, 2015., 17:37 »
Igra itko?

Meni je ok, primjetim puno manje živciranja oko težine / AI gluposti negoli u Unityju. Ali definitivno osjetim da se na određenim mjestima guraju mikrotransakcije i da postoji određeni zamor materijalom ako ste igrali barem zadnja dva Assassina (ne računajući Rogue čak).

Inače, sviđa mi se povratak companion mehanike iz Brotherhooda i navigacija kočijama / rope launcherom je izvedena bolje nego sam se nadao da će biti.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #65 : 01. Studeni, 2015., 18:19 »
Planiram ubost igru malo kasnije.
Trenutno sam krenuo prelaziti (ponovno) Black Flag, pa me čekaju Unity i Rogue koje uopće nisam niti pipnuo. Tek nakon toga kupujem i Sydicate kojem se veselim poradi nekih noviteta.

*

salle

  • *
  • 37
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #66 : 02. Studeni, 2015., 11:02 »
ja igram, prvo sam bil skeptičan, bf sam deral i na kompu i ps3 i ps4 kolko mi je dobra bila, za unity sam se prehajpal tak da nakon kaj su izašle prve reakcije na igru odustal sam od njega, ni ova mi nije bila u planu al žena kupila za rođendan :clap: pa reko da mu dam šansu i sad se nemrem skinuti s nje. moj zaključak da je igra jako dobra al nikako ne za davat 5 glavi u startu kad bude i ko bf i unity kroz par mjeseci za 150 - 200 kn po oglasnicima...

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #67 : 05. Studeni, 2015., 18:30 »
MINIMUM

Supported OS
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)

Processor
Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz

RAM
6GB or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Video Card
NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)

DirectX
DirectX June 2010 Redistributable

Sound
DirectX compatible sound card with latest drivers

RECOMMENDED

Supported OS
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)

Processor
Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

RAM
8GB

Video Card
NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better

DirectX
DirectX June 2010 Redistributable

Sound
DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Hard Drive
50 GB available space

Technical note from the developer: For a recommended experience, the game requires a video card with at least 3GB of VRAM when playing at a full HD resolution. While we encourage you to fiddle with the advanced options to fully customize your gaming experience, please keep an eye out for the VRAM meter usage when you adjust these settings.

NVIDIA Exclusive Features

TXAA
NVIDIA algorithm for Temporal Anti-Aliasing
Works only on NVIDIA hardware

HBAO+
NVIDIA algorithm for Ambient Occlusion
Works on both NVIDIA and AMD hardware

PCSS
NVIDIA algorithm for Soft Shadows
Works on both NVIDIA and AMD hardware

GeForce Experience
Player with GFE can have adjusted graphics options for smoother performance experience

G-Sync Support
Support of special monitor with NVIDIA G-Sync chip

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #68 : 05. Studeni, 2015., 19:40 »
Pa nije tako lose, meni bi bilo za very high vjerojatno makar mislim da necu kupovat sad.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #69 : 20. Studeni, 2015., 23:44 »
Stvarno je opaka igra.
Ukoliko stvari s vremenom ne krenu na loše, ovo će mi bit najbolja AC igra dosada.
Puno je napredovala čak i u odnosu na Unity, a onaj koji je preskočio Unity ili još neku AC igru prije toga će se stvarno ugodno iznenaditi.

Briljiraju blizanci Frye (fenomenalna karakterizacija lika je ovdje postignuta), atmosfera, London...
Prezanimljiv mi je grad, totalno drugačiji od svega što smo dosada vidjeli u serijalu. Em što je ogroman, em što je toliko raznolik...
Nekada imam osjećaj kada odem s jednog kraja mape na drugi da sam u drugoj AC igri, a ne istom gradu.

Trenutno radim na istraživanju, craftanju, jačanju svojih likova, svojih thugova i općenito na unaprijeđivanju svega i svačega.
Brutalan su posao napravili sa širinom upgradeanja; toliko toga ima da to nisu istine.
Fakat su svi hvalospijevi opravdani...



Bila bi velika šteta da se ova igra ne isproba i ne odigra zbog principa i inata prema Ubisoftovim glupostima.
Ja sam odigrao nekakvih sedam sati i nisam se maknuo s točke po pitanju priče. Prekul mi je čistit mapu malo po malo.
Ganjat ću da igru pređem uzduž i poprijeko...

Posebno mi je bila zanimljiva misija kada trebam zaustaviti vlak; poprilično osvježenje. =))))


Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #70 : 20. Studeni, 2015., 23:50 »
I ljudi kakvi su vam prvi utisci sto se tice AC Syndicate za PC :) ? Meni je sve oke, osim sto se desava nekada (na primer kada sam u onoj kao virtuelnoj sobi preko dolaska u London, ili kad vozim kocije) da FPS opadne na 1/2 sec. Inace ovako na 8GB RAM, FX 8320 i r9 280x na high radi na lepih 40 FPS :) U svakom slucaju bolji je nego Unity. Vase misljenje ?


*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #72 : 25. Studeni, 2015., 21:43 »
Nitko ne pise o igri covjece, mora da je taj Fallout zatamnio nebo i zemlju. Inace ja sam pre zadovoljan ovom dijelom, sve od protagonista do samog gameplay-a te performanse na PC platformi. Svakako jedna od boljih igara poslje AC 3.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #73 : 25. Studeni, 2015., 22:39 »
Evo malo slika iz Londona...




*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #74 : 26. Studeni, 2015., 07:27 »
Ajme doktore, taman izađem iz igre- otvorim HCL i vidim tvoje slike... :hihi:

Kako god, nakon nekih 5-6 sati igranja, otključao sam nešto, sad već ozbiljnije opreme i isprobao dosta različitih misija, tipova igranja, zabave i random evenata, izginuća i tako toga... I kao što rekoh na drugoj temi, Ubisoft se baš potrudio oko nje. Obzirom da uporedo igram i GTA5, ne mogu a da ne primjetim neke sličnosti... čak štaviše, nekad na momente imam osjećaj da igram GTA Origins: London.
Znači, sadržaja ima i na pretek, no ni u jednom trenutku ne izgleda pretrpano, repetititvno i dosadno.

Naravno, iskusio sam i relativan broj bugova... No, ništa strašno.
Ono što stvarno traži privikavanja je samo kretanje, koje se nekad baš zna zblesirati i onda ne znam ni sam kud da idem, gore-dolje, ili lijevo-desno. :bonk:

Što se tehnikalija tiče, igra se vrti i dalje na high/very high bez ikakvih štucanja i padova framerate-a koji se zaista rijetko spuštaju ispod 50..

Priznajem, na početku sam bio skeptičan- no sada mogu komotno reći da je Ezio dobio veoma jaku konkurenciju na moj favourite listi.
=D>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9