HCL.HR

Assassin's Creed: Syndicate

  • 131 Odgovora
  • 45139 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #120 : 29. Listopad, 2017., 12:07 »
Meni je Syndicate uz Black Flag daleko najbolja AC igra. Najkompletniji je, setting mi je odlican, prica i likovi jako zanimljivi i bas sam uzivao u toj igri, toliko da je mislim ponovno odigrat.

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #121 : 29. Listopad, 2017., 12:27 »
Meni je Syndicate uz Black Flag daleko najbolja AC igra. Najkompletniji je, setting mi je odlican, prica i likovi jako zanimljivi i bas sam uzivao u toj igri, toliko da je mislim ponovno odigrat.
Slažem se, izvrstan AC, iako je i Unity bio fantastičan. Tko ne nasjedne na trendovsko ponavljanje istih floskula može dobro uživati u toj igri.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #122 : 29. Listopad, 2017., 13:52 »
Unity nisam jos odigrao, a ni Black Flag nisam priveo do kraja, zapeo sam negdje na 35 sati u igri, pa bi mogao odigrat ta dva dok se ovom novom malo spusti cijena.

Takoder nisam odigrao Rogue za koji mi dosta ljudi kaze da je zapravo odlicna igra, pa bi trebao i njemu dati priliku.

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #123 : 29. Listopad, 2017., 21:31 »
Meni je Syndicate uz Black Flag daleko najbolja AC igra. Najkompletniji je, setting mi je odlican, prica i likovi jako zanimljivi i bas sam uzivao u toj igri, toliko da je mislim ponovno odigrat.
Slažem se, izvrstan AC, iako je i Unity bio fantastičan. Tko ne nasjedne na trendovsko ponavljanje istih floskula može dobro uživati u toj igri.

Sta je trendovsko ponavljanje floskula ? Brdo bugova ? Ocajan framerate ? Bezlicni likovi,prica koja je trofac ?

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #124 : 30. Listopad, 2017., 06:35 »
Meni je Syndicate uz Black Flag daleko najbolja AC igra. Najkompletniji je, setting mi je odlican, prica i likovi jako zanimljivi i bas sam uzivao u toj igri, toliko da je mislim ponovno odigrat.
Slažem se, izvrstan AC, iako je i Unity bio fantastičan. Tko ne nasjedne na trendovsko ponavljanje istih floskula može dobro uživati u toj igri.

Sta je trendovsko ponavljanje floskula ? Brdo bugova ? Ocajan framerate ? Bezlicni likovi,prica koja je trofac ?

Koliko se sjećam, bitnih bugova nije bilo a fr je bio stabilan - barem PS verzija za PC me b.k. kao i Ubisoft :). Ganjanje sa kočijama, borba na vlaku, borba po teglenicama, predivan grad, masovne ulične borbe - daj molim te, to je prava i klasna AAA igra kakvih izadje par godišnje, a da se kupiti za kikiriki.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #125 : 30. Listopad, 2017., 10:04 »
Prvi sam koji će kritizirati Ubisoft, no eto, naspram Unityja igra je zbilja velik pozitivan skok. Za Black Flag sam od više ljudi čuo da rula i kako se radi o valjda najboljem AC-u nakon dvojke.
Nije da je temeljem njegove popularnosti Ubisoft osmislio cijeli novi gusarski ip :)
The greatest teacher, failure is.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #126 : 30. Listopad, 2017., 11:01 »
Čekaj, zašto vi igrate Syndicate kad je Origins vani?

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #127 : 30. Listopad, 2017., 12:13 »
Ja u pravilu uvijek pričekam nekolicinu patcheva prije nego li odlučim uzeti igru. Syndicate mi je zapravo sasvim slučajno uletio na listu za igranje pa kada sam krenuo, dosta mi se dopao :)
The greatest teacher, failure is.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #128 : 30. Listopad, 2017., 18:09 »
I ja sam skoro poceo igrat, mislio sam da ce bit sranje kao Unity al je zapravo dobra igra, najvise me vuce zbog stealth-a koji je konacno napravljen na pravi nacin, grafika je ljepsa od Unity-ja i dosta je bolje optimizirana.

Igra je na listi od 2015, ali zbog problema sa rukom nisam mogao prije odigrati. jako sam zaostao sa igrama, tako da cu igre iz ove godine tek odigrati u naredne dvije godine.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #129 : 31. Listopad, 2017., 02:54 »
Zid, kaj si si bio napravio?

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #130 : 31. Listopad, 2017., 18:03 »
Bio sam napravio temu unazad nekoliko mjeseci, ugl. nepravilno sjedenje, nisam izravnavao ruku pod 90 stepeni sa laktom nego sam uvijek "dokucivao" mis onako iskosa. To mi je kasnije pojebalo zile u saki, malo je bolje sad, radim vjezbe i tako to.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #131 : 05. Studeni, 2017., 13:42 »
Skupljam u igri sve postere i cvijeće.



:(
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9