HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 121977 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #135 : 23. Lipanj, 2015., 16:13 »
to je 12 majmuna

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #136 : 23. Lipanj, 2015., 17:08 »
Kriste sveti kud ide ovaj gaming xD
BTW ja nikada ne prednaručujem igre, uvijek volim sačekati recenzije i baciti oko na
Steam komentare gamera.


*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #138 : 24. Lipanj, 2015., 04:01 »
Istina, igra se vrti odvratno na svim konfama i tu je kraj priče.

Upravo sam završio main story i imam samo pozitivne misli u glavi. Sav fenbojizam na stranu, zbilja nisam očekivao da će Arkham Knight biti ovoliko poseban. Naslov kojeg krase nevjerojatne odluke na različitim poljima dizajna - jednostavno je pomaknuo granice normale i podigao razine mojih očekivanja zauvijek.

Ono što me najviše iznenadilo je priča koja je "DA predvidljiva" i "DA opet su otišli u tom smjeru" , ali način na koji su prepričali poznate segmente i ubacili fantastične šokantne elemente između je stvar ljepote. Arkham Knight me sjetio zašto volim ne samo Batmana i njegov svijet nego igre kao medij općenito.

Prije nego što sam počeo igrati, nakon čitanja stranih recenzija; zamislio sam si još jedan Arkham Asylum ili City s prosjećnom i na trenutke dosadnjikavom pričom. Činjenica je da misterij oko Arkham Knighta vas neprestano goni naprijed, ali jednom kada završite igru shvaćate da vam se sve osim njega snažno urezalo u pamćenje. Čak i da je otkrivanje njegovog identiteta bilo nešto spektakularno, a ne očekivano za svakoga tko je barem malo uhvatio pokoji Batman strip ili otvorio wiki stranicu lika; opet nebi bilo dovoljno da nadjača puno bitnije elemente koji besprijekorno zaokružuju Arkham svijet u jednu dobro osmišljenu cijelinu.

Arkham Knight je dostojan završetak serijala i naslov je koji ću pamtiti svoj cijeli život.  Također stvar koju ću zasigurno pamtiti je i ta TENK strana Batmobila i uništavanje 400000 tank-dronova (jer Batman ne ubija itd.:ementaler:) - zapravo jedini promašaj inače vrlo dobroga dizajna, ali također i sredstvo u potpunosti opravdano kada se uzme u obzir što je sve na kocki u Batmanovom ratu protiv nemogućega. S druge strane, ta vražja destrukcija okoliša, kako druge igre uopće mogu bez toga???? :_D

Konačna osobna ocjena:
95/100

Sad mi ostaju gotovo sve sporedne misije i riddler trofeji.
 


 

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #139 : 24. Lipanj, 2015., 09:26 »
Jesi ti spavao zadnja 2 dana? :D
The greatest teacher, failure is.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #140 : 24. Lipanj, 2015., 11:21 »
Kada mozemo ocekivati recenziju?
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #141 : 24. Lipanj, 2015., 11:33 »
Istina, igra se vrti odvratno na svim konfama i tu je kraj priče.

Upravo sam završio main story i imam samo pozitivne misli u glavi. Sav fenbojizam na stranu, zbilja nisam očekivao da će Arkham Knight biti ovoliko poseban. Naslov kojeg krase nevjerojatne odluke na različitim poljima dizajna - jednostavno je pomaknuo granice normale i podigao razine mojih očekivanja zauvijek.

Ono što me najviše iznenadilo je priča koja je "DA predvidljiva" i "DA opet su otišli u tom smjeru" , ali način na koji su prepričali poznate segmente i ubacili fantastične šokantne elemente između je stvar ljepote. Arkham Knight me sjetio zašto volim ne samo Batmana i njegov svijet nego igre kao medij općenito.

Prije nego što sam počeo igrati, nakon čitanja stranih recenzija; zamislio sam si još jedan Arkham Asylum ili City s prosjećnom i na trenutke dosadnjikavom pričom. Činjenica je da misterij oko Arkham Knighta vas neprestano goni naprijed, ali jednom kada završite igru shvaćate da vam se sve osim njega snažno urezalo u pamćenje. Čak i da je otkrivanje njegovog identiteta bilo nešto spektakularno, a ne očekivano za svakoga tko je barem malo uhvatio pokoji Batman strip ili otvorio wiki stranicu lika; opet nebi bilo dovoljno da nadjača puno bitnije elemente koji besprijekorno zaokružuju Arkham svijet u jednu dobro osmišljenu cijelinu.

Arkham Knight je dostojan završetak serijala i naslov je koji ću pamtiti svoj cijeli život.  Također stvar koju ću zasigurno pamtiti je i ta TENK strana Batmobila i uništavanje 400000 tank-dronova (jer Batman ne ubija itd.:ementaler:) - zapravo jedini promašaj inače vrlo dobroga dizajna, ali također i sredstvo u potpunosti opravdano kada se uzme u obzir što je sve na kocki u Batmanovom ratu protiv nemogućega. S druge strane, ta vražja destrukcija okoliša, kako druge igre uopće mogu bez toga???? :_D

Konačna osobna ocjena:
95/100

Sad mi ostaju gotovo sve sporedne misije i riddler trofeji.

Mislim da nitko ovdje ne osporava Batmana kao Batmana ili igru, nego njezinu optimizaciju. Ja ju odbijam igrati i naravno da sam joj dao negativnu ocijenu na Steamu kad ne želim polu proizvod! Želim dobru, poštenu, kompletnu igru koja leti na
i7 4790k
MSI GTX 970 4G
16GB DDR3 HyperX Genesis

Ne, ne želim nikakve dropove i druge tehničke gluposti. Igri ću dati pozitiovnu ocijenu kada to srede i kada ću ju moći pošteno odigrati.
Ista stvar je kao da sam kupio MBW MX5 koji ne može krenuti u prvoj brzini, nego samo u trećoj. Isto tako može voziti samo do 80km/h iako bi trebao ići barem duplo više!
Uz to auto je nov i sad bi ga trebao slati svako malo mehaničaru i biti bez njega...
To je ono na što je PC gaming kod AAA developera danas sveden (čast izuzecima)!

Ja sam kupio gotov proizvod i kao takav on MORA raditi. Ukoliko ne radi imam pravo bit ljut, isfrustriran i dati mu svu negativnu konotaciju ovog svijeta.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #142 : 24. Lipanj, 2015., 13:41 »
Nebitni Metacritic, (developerima/izdavačima bitan) ali netko je jako razočaran :hihi:



A ni na Steamu ništa bolje, ali tu makar igru mogu ocjenit samo oni koji ju posjeduju :tired:



I inače, GMG će nakon prvog patch nuditi refund  za Batman: Arkham Knight :bonk:

Warner Bros. are currently working on a patch which we are hoping will be released soon. We want you to enjoy your game, but if after the fix has been released, you still cannot play your game, we will process refund requests for the game.
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2015., 13:48 doktor1 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #143 : 24. Lipanj, 2015., 13:53 »
Kada mozemo ocekivati recenziju?

Danas ide prvi video komentar, recenzija za kojih tjedan dana.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #144 : 24. Lipanj, 2015., 13:55 »
Danas ide prvi video komentar, recenzija za kojih tjedan dana.

PC ili PS4?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #145 : 24. Lipanj, 2015., 14:15 »
Jesi ti spavao zadnja 2 dana? :D

Naravno da ne.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #146 : 24. Lipanj, 2015., 14:47 »
Danas ide prvi video komentar, recenzija za kojih tjedan dana.

PC ili PS4?

PC... i video je u 1080p/60 fps-a :

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #147 : 24. Lipanj, 2015., 14:48 »
Ključna riječ je video, a u koliko ste vrtili igru?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #148 : 24. Lipanj, 2015., 15:41 »
Ma ne bismo ga izbacivali u tom formatu da nije dobar dio vremena barem iznad 50 fps-a. Vjeran je to snimao na i7+GTX780 konfiguraciji uz normal/high detalje bez većine gameworks opcija.  Vidjet ćeš i opcije i malo spike o framerateu u samom videu :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #149 : 24. Lipanj, 2015., 16:02 »
Tako i tako u većini HCL video recenzija, ti uopće ne vidiš kvalitetu maksimalnih postavka, zbog kompresije videa, što od programa, što od samog YT-a.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9