HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 121969 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #165 : 25. Lipanj, 2015., 11:48 »
Meni igra, na PCu radi odlično...
Nadam se da će se tako i nastaviti..
Otkljucao sam FPSove i sve je i dalje great...
Nadam se da će poslije patcheva izgledati još bolje nego sada...
Pojma nemam zašto kod mene tako dobro radi ali ne žalim se :-D

na kojoj konfiguraciji ti to vrtiš i s koliko fpsa? Možda si jednostavno naviknuo na lošiji fps i lošije vrtenje igara pa imaš neki kompromis sam sa sobom...
Igra nije fluidna.
Imam sve uključeno i ide oko 50fpsa s dosta velikim dropovima povremeno! I to samo ako sam editirao .ini file.

Inače imam
i7 4790k 4.4 GHz
MSI GTX 970 4G
16GB DDR3 HyperX Genesis

Meni igra isto ide "ok", ali mi je to za ovu konfiguraciju ne prihvatljivo! Ako ti igra ide u 30 fpsa to za mene nije užitak, a ni igra koju bih kupio...

*

funky0308

  • *
  • 51
  • i5, 12GB DDR3, SLI GTX970 Phantom, 144hz AOC
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #166 : 25. Lipanj, 2015., 13:03 »
Konstantno se vrti na 40-50 FOSova, Jedan jedini puta je palo na 20ak i to kada sam digao pola centra Gothama u zrak..
Nemam nikakvog razloga govoriti nešto što nije...Unity mi dan danas ne radi kako treba,  popljuvao sam igru na svakom portalu ali AK mi radi iznenađujuće dobro.
Vjeruj mi prijatelju, nema kompromisa...da ne radi dobro, ostavio bi igru dok ne izađe patch (koji će vjerovatno bito veći od same igre)  ;-)
Jednoatavno mi radi odlično ..
Teksture moraju biti bolje i nadam se da će pronaći neki način iako,  realno, sumnjam u to...
Moralo je biti bolje ali znao sam da je igra radjena na Unreal Engine 3 i nisam ocekivao nista bolje (ali ni gore) od Originsa ili Asyluma...
U ini fileu, fpsove sam stavio na 120, sve postavke su na max i kao sto rekoh, jedan frame drop do sada...- nemi prihvatljivo...
BTW...kako se mogu ispucati iz Batmobila?
Nikako ne uspjevam?
funky0308

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #167 : 25. Lipanj, 2015., 15:08 »
Ta ista graficka treba za ac unity medium pa ju uspevam terati na medioum bez trzanja

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #168 : 25. Lipanj, 2015., 15:49 »
PC verzija igre se uklanja iz prodaje dok se ne popravi...

Warner Bros Suspends Arkham Knight PC Sales

Important message about work on an updated version

Warner Bros. is suspending sales of Batman: Arkham Knight for PC

Warner Bros. Suspends Sales of Batman: Arkham Knight on PC
__________________

Nvidia GameWorks promo video of the game running at 60fps is actually just a sped up video. :tired:

Eurogamer - It gets worse - Batman: Arkham Knight on PC lacks console visual features :tired:

Ovo je baš užas.
Dok je GTA 5 briljirao s PC verzijom i pokazao kako bi se to trebalo raditi, WB je napravio sve suprotno od toga. Najgora stvar u cijeloj priči je to što će sada Rocksteady pokupiti dobar dio kritika, a nije ništa kriv ni dužan. Situacije da se razvoj PC inačice igre prepusti nekom vanjskom studiju nisu nove i može to funkcionirati sasvim dobro (Deus EX: HR je tu recimo dobar primjer), no teško mi je vjerovati da je bio problem WB-u zbog opsega posla povećati broj ljudi u Rocksteadyu pa da se i PC verzija igre napravi in house kako treba (uz dodatnu odgodu ukoliko treba). Umjesto da iz PC verzije igre izvuku tehnički makismum i pruže ljudima sitna zadovoljstva za skupa high-end računala, ispadne na kraju da su konzolaške verzije vizualno impresivnije i tehnički stabilnije.

No ok.
Krenuo s igranjem PS4 verzije igre i za sada apsolutno impresioniran viđenim. Famozni batmobile mi trenutno ne djeluje nešto forsirano, iako dizajn nekih misija gdje je on potreban zna tako djelovati.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #169 : 25. Lipanj, 2015., 17:34 »
PC gameri će se morati strpjeti do kraja godine da zaigraju Arkham Knight :(

http://www.noobfeed.com/news/2414/batman-arkham-knight-pc-version-delayed-to-fall-2015-after-major-issues

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #170 : 25. Lipanj, 2015., 17:53 »
Ajde da i tu napišem....



To je pisalo i prije!
Sada se ljudi hvataju toga samo da nešto pišu!
Tu ljepo piše SteamOS, Linux i Mac, ne Windows

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #171 : 25. Lipanj, 2015., 18:01 »
my bad!

*

PES_FAN95

  • n00b
  • 1
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #172 : 26. Lipanj, 2015., 23:31 »
Inace nisam neki veliki fan igrica(volim samo onu dobru staru halaonu)  al ovaj hclov portal otvaram dosta cesto ekipa i recenzije su sou. Uz to sto sam ljubitelj ps opcenito (imo sam ih sve 3 pa sad i cetvorku) na kojima se vrtio samo pes i tu i tamo koja igrica uz batmana naravno cije filmove znam napamet i bio dosadan tipu u videoteci da mi ga posudi sto puta(svaki film). Tako da mogu slobodno reci da unatoc svemu sto sad svi pljuju po novom batmanu meni osobno je najbolja igrica od kad sam primio joystick u ruke a Pc igraci ce doc na svoje. Msm ko i s gta5 :thumbs: nadam se da jos nije proslo uzivanje u gta :)

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #173 : 27. Lipanj, 2015., 10:10 »
Radi mu igra odlicno na 40 FPSa to je odlicno kralju moj skroz.:piva::clap:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #174 : 27. Lipanj, 2015., 10:41 »
40 fps-a uopce nije lose to je skroz dobro, nego se meni cini da je vama svima bitno tih nekih 60 fps-a dragi da se tebi igra, igra i da je bas oces odigrat odigra bi je i u 20,30 fps-a i gusta bi i prosa je opet, a ne plaka zato sta nemos na 60  fps...

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #175 : 27. Lipanj, 2015., 13:58 »
Kada investiraš teško zarađeni novac u skupu konfiguraciju koja je sposobna tjerati igru u preko 60 fpsa, i zatim još platiš igru koja radi očajno s čestim frame droppovima koji uništavaju fluidnost i gušt igranja, onda malo drugačije razmišljaš ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #176 : 27. Lipanj, 2015., 14:02 »
Investiraj ti i drugi put, pa ces opet plakat...;)

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #177 : 27. Lipanj, 2015., 15:45 »
Oprosti što imam standarde u životu i kritiziram kada mi netko prodaje govno :hihi:

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #178 : 27. Lipanj, 2015., 16:10 »
I Xbox One vlasnici uživaju u drekima :hihi:

http://www.exlgaming.com/batman-arkham-knight-on-the-xbox-one-is-also-broken/

BTW next week idem do frenda odigrat AK pošto ga ne namjeravam kupit, pa javim dojmove.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #179 : 28. Lipanj, 2015., 08:51 »
Investiraj ti i drugi put, pa ces opet plakat...;)

Ne place nitko ja nisam dao novac za pokvaren proizvod ti si,i jos ga branis :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9