HCL.HR

Batman: Arkham Origins

  • 296 Odgovora
  • 88719 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #180 : 24. Listopad, 2013., 14:29 »
Citat:
Batman Arkham Origins certainly isn’t a bad game, but it epitomises everything that is currently wrong with the videogames industry, and this makes me mad at it. It’s a generic wish wash of ideas that regurgitates the success that came before it, with a bland story, uninspired levels, and familiar gameplay. It’s more of the same, and if that’s good enough for you then go ahead, buy it and enjoy it. But be warned, the creativity and originality that made the last two games so great is no longer here. Lightning doesn’t strike three times

Frend cp-tao na jednom drugom forumu.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #181 : 24. Listopad, 2013., 15:01 »
A takve su sve igre danas svaki nastavak kopija prethodne igre uz minimalno noviteta

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #182 : 24. Listopad, 2013., 15:27 »
I onda neki developer promjeni malo igru u nastavku i onda ljudi seru da zašto nisu samo ispeglali staro..

Nikada svi zadovoljni...

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #183 : 24. Listopad, 2013., 15:34 »
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2013., 15:48 doktor1 »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #184 : 24. Listopad, 2013., 16:30 »
Citat:
Batman Arkham Origins certainly isn’t a bad game, but it epitomises everything that is currently wrong with the videogames industry, and this makes me mad at it. It’s a generic wish wash of ideas that regurgitates the success that came before it, with a bland story, uninspired levels, and familiar gameplay. It’s more of the same, and if that’s good enough for you then go ahead, buy it and enjoy it. But be warned, the creativity and originality that made the last two games so great is no longer here. Lightning doesn’t strike three times

Frend cp-tao na jednom drugom forumu.

Meni takvi ljudi uopće nisu jasni. Od starta je objašnjeno što Arkham Origins je. To je Arkham City v1.5, igra koja će popuniti vrijeme dok se radi na next-gen Arkham naslovu. Copy-paste... ja nezz kako uopće može napisati takvu očitu glupost - Cpt. Obvious strikes again. Korišten je isti pokretač i Rocksteadyjev creation kit koji su koristili za Arkham Asylum i za Arkham City. City je izašao prije točno dvije godine, nema tog razvojnog tima na svijetu koji bi u dvije godine napravio potpuno novu i funkcionalnu Batman igru iz ničega. Sam Rocksteady će raditi na tom next-gen naslovu minimalno 4-5 godina. Naglašeno je da će Origins biti samo još jedna priča početka Batmanove karijere te da će pokušati rekreirati kvalitetu ostatka serijala. 

Ukoliko su zbilja fejlali s pričom i dizajnom to je pravi problem, a ne što igra izgleda isto.... :fpalm:

EDIT: pardon, slično.
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2013., 17:29 Shazaam »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #185 : 24. Listopad, 2013., 18:03 »
Videogamer - 8/10

"Credit also has to be given to the game's choice of setting. While we return to an extended Arkham City, the simple addition of snow adds a terrific atmosphere to the dark streets of Gotham. More than mimicking Tim Burton's Batman Returns – and the incredible soundtrack deserves a mention for doing the same thing – it's a fine realisation and portrayal. The countless Christmas and New Year mentions only add to this idea further. "

"Bruce Wayne is young, reckless and has a temper on him that is yet to be controlled. It not only gives terrific insight into his entire story – if you were to take a step back and look at all three games simultaneously – but also breathes new life into Arkham's foundations. "

In essence, it all comes down to what you want from the third game in the Arkham trilogy. If more of the same suits you down to a tee, with the added bonus that you get to see Batman's first encounter - in this universe - with The Joker, you'll come away with a smile etched onto your face. Warner Bros. Montreal has done a fabulous job in recreating someone else's concept, but it's a gilded cage.
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2013., 18:09 doktor1 »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #186 : 24. Listopad, 2013., 18:09 »
odlična recenzija.

*

doktor1

  • ****
  • 1407

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #188 : 24. Listopad, 2013., 18:16 »
Čovjek koji razumije što Arkham Origins predstavlja i ono o čemu ja konstantno pričam ljudima.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #189 : 24. Listopad, 2013., 18:25 »
Ja nisam baš zagovornik copy/paste sindroma, ali nakon šta malo razmislim igre su bile odlične... Asylum mi je čak mrvicu bio bolji od Citya; možda zbog prvog VAU efekta i toga što smo napokon dobili fantastičnu strip baziranu igru...
No vidjevši malo ovo, čak mi djeluje i bolje od Citya, a i neki ljhubitelji franšize kažu da im više baca na Asylum... Ovdje imaš za čitat diskusiju ljudi koji igraju i čovjeka koji je napravio onaj nvidia guide...

A primjer tog copy/paste sindroma - Rome 2, (koji mi je osobno odličan i nakon ovih zakrpa postao vrhusnki) - nisu kopirali Shogun 2 nego promjenili neke spakte i ljudi seru da im daju samo copy/paste u Rimsko doba...
Daš ljudima copy/paste - ljudi seru da nema ama baš ništa drugačije...

Nikad nevalja..

A kakav će Rocksteady tek naslov donest na sljedeću generaciju... Vjerovatno opet vrh...

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #190 : 24. Listopad, 2013., 18:42 »
Slažem se sa svime što zboriš :hug

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #191 : 24. Listopad, 2013., 19:29 »
Igram sada prvi puta Arkham City - dosta zabavno, no više mi je odgovarao linearniji koncept Asyluma. Zbog toga me ne veseli baš AC 1.5, al ono što sam vidio gameplay prezentacije, taman pristojna količina novina da se taj koncept dovoljno zasladi.

Rome 2 je sve samo ne copy-paste Shoguna 2 - toliko dobrih nadogradnji, da bi mi se bilo mrsko vraćati na starije nastavke.
Što se tiče Originsa, nadam se samo da je priča bolja jer ovo u Cityju je za sada jedan veliki čušpajz neodređenog okusa.
The greatest teacher, failure is.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #192 : 24. Listopad, 2013., 19:33 »
Slažem se Ante... priča je stvarno posvuda, a potencijal određenih likova totalno ne ispunjen. Vidim da u ovoj reci iznad se hvali naracija, držim fige da je uistinu tako :D

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #193 : 24. Listopad, 2013., 19:34 »
Za ovaj kažu da napokon ima bolju priču i kvalitetnije odrađene likove...
No vidjet ćemo za kakvih sat vremena... :mrgreen:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #194 : 24. Listopad, 2013., 19:39 »
Kvaliteta likova mi nikad nije bila upitna to su pogodili u oba slučaja, samo eto mlaka priča no nadajmo se najboljemu. Iako, svejedno ću prelaziti ovo dobrih godinu dana konstantno. Svjestan sam toga :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9