HCL.HR

Batman: Arkham Origins

  • 296 Odgovora
  • 88753 Hitova
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #225 : 26. Listopad, 2013., 23:18 »
@Vjeran, znači očekuje nas tvoja najveća ocjena do sada odkad pišeš za HCL?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #226 : 26. Listopad, 2013., 23:30 »
Sumnjam, ali vidjet ćemo :)

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #227 : 27. Listopad, 2013., 14:18 »
Arkham asylum još nisam imao prilike igrati, Arkham city sam pak, prešao 100% i bio sam zadovoljan sa pričom i cijelom igricom, boss fight s mr. freeze-om je mi je osobno bio najbolji jer se trebala koristiti okolina i sve što si mogao iskoristit za takedown. Arkham origins sam prednaručio i dobio isti dan kad je i izašao, i taj isti dan sam i prešao igricu na normal težini, i sve side misije. Priča je odlična, iako mi se ne sviđa što je opet Joker jedan od glavnih negativaca, njega je bilo u cijelom tom Arkham serijalu i jednostavno mislim da je zasjenio neke druge likove koji su možda mogli imat bolji utjecaj na priču u cijelosti. Još jedna stvar koja mi se ne sviđa jest da je priča dosta kratka, i glavni neprijatelj nije Black Mask, i uopće nije bilo one "nagrade" od 50 milijuna dolara. Sve je lažirano od strane Jokera.
Dobre stvari su dakako, što napokon imamo puni pristup batcave-u, boss fight-ovi se baziraju na izbjegavanje udaraca i onda tabačina, što možemo koristit batwing za fast travel, i naravno veća je mapa od one u arkham city-u. Multiplayer još nisam probao..
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2013., 16:22 Cole »
We all fall down.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #228 : 27. Listopad, 2013., 15:18 »
Alo skrivaj to spojlovi posvuda. Ne može to tako.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #229 : 27. Listopad, 2013., 16:04 »
Igra mi je predobra, ne znam jel će mi biti bolja od AC (na dobrom je putu da postane bolja), jedino me strah da neću moći završiti igru zbog glitcheva, već sam naletio na nekoliko gadnih.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #230 : 27. Listopad, 2013., 16:22 »
Stavio mu cijeli post pod spojler.
Pripazi na te stvari Arkham boy. :hiha2:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #231 : 27. Listopad, 2013., 17:14 »
Hvala Cole :piva:

“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #233 : 30. Listopad, 2013., 00:53 »
Završio main kampanju i držim se onoga što sam rekao - Arkham Origins ima jednu od najboljih priča koju sam ikada vidio/igrao, ne samo Batman priču nego i priču jednog junaka iz stripa. Te kvalitete proizlaze iz snažne karakterizacije likova. Batman nikada nije bio zanimljiviji, Joker nikada nije bio vjerodostojniji. Osim što ima bolju priču i od AA i AC, AO ima i posebne side misije koje igri dodaju još jednu snagu.

Da su imali više vremena da razviju neke svoje mehanike, gadgete i popune malo grad što su u biti obećavali u početku - Arkham Origins bi bio najbolja Batman/Superheroj igra ikada. 
« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2013., 00:57 Shazaam »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #234 : 30. Listopad, 2013., 01:00 »
Koja je trenutačno najbolja Batman/superheroj igra ikada?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #235 : 30. Listopad, 2013., 09:55 »
Arkham City

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #236 : 30. Listopad, 2013., 09:56 »
Deadpool odmah iza nje ;) jeda da je

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #237 : 30. Listopad, 2013., 10:53 »
Završio main kampanju i držim se onoga što sam rekao - Arkham Origins ima jednu od najboljih priča koju sam ikada vidio/igrao, ne samo Batman priču nego i priču jednog junaka iz stripa. Te kvalitete proizlaze iz snažne karakterizacije likova. Batman nikada nije bio zanimljiviji, Joker nikada nije bio vjerodostojniji. Osim što ima bolju priču i od AA i AC, AO ima i posebne side misije koje igri dodaju još jednu snagu.

Da su imali više vremena da razviju neke svoje mehanike, gadgete i popune malo grad što su u biti obećavali u početku - Arkham Origins bi bio najbolja Batman/Superheroj igra ikada. 
Koliko ti je trebalo da završiš kampanju?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #238 : 30. Listopad, 2013., 11:04 »
petnaestak sati, ali to je iz razloga što sam često silazio s puta.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #239 : 30. Listopad, 2013., 11:10 »
Zanima me jer sam jutros poćeo igrat i došao sam malo nakon boss bitke sa killer crocom i mogu reći da mi je zasad odlična.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9