HCL.HR

Batman: Arkham Origins

  • 296 Odgovora
  • 88741 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #255 : 30. Listopad, 2013., 21:09 »
Super doktore, svi imaju problema s time, osobno sam ga prešao ovako:

Batman: Arkham Origins - Burnley Tower bypass (see upd in desc)

Trebalo mi je 20 min.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #256 : 30. Listopad, 2013., 21:11 »
Ja sam tako probavao cca 30 minuta, (ne u šutu) i jednostavno nije htjeo... A i nisam jedini kojem taj glittch jednostavno neće da okine... Stoga sam našao ovo i podjelio..

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #257 : 30. Listopad, 2013., 21:17 »
Hoće, ali moraš znati kako :) Meni je npr prvih 10 min skakao sastrane umjesto gore. Stvar je u tome da je zapravo potrebno minimalno tapkati tipku za unatrag i malo po malo micati kameru lijevo desno.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #258 : 30. Listopad, 2013., 22:09 »
Presao igru malo prije. Mogu reci da mi je ovo najbolja Batman Arkham igra do sada, iako nisam bio neki posebni ljubitelj prijasnje dvije.

Jedna stvar koja me je iritirala je ponovno forsiranje Jokera. Vec je u trecoj igri za redom glavni negativac. Cijelo vrijeme reklamiraju Black Maska i onda opet Joker. Ista stvar kao u Arkham City-u sa Hugo Strangeom.

I ove slike iznad, ja u cijeloj igri nisam imao takvih disproporcionalnih problema :mrgreen:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #259 : 30. Listopad, 2013., 22:14 »
Slažem se max i meni je bilo isto na početku, ali onda sam vidio u kojem su smjeru odveli tog lika, daleko od generičnosti i daleko od Rocksteadyja. Međutim vrijeme je da se prestane s time. Brinu me sad oni CADMUS natpisi iz Harley Quinn's Revenge DLC-a. Next-gen bez njega, al stvarno. Gle samo koliko je Bane zapravo rulao ovdje. Treba dati drugim neprijateljima prednost. Hush je recimo odličan izbor za sljedećeg main villaina.   


« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2013., 22:17 Shazaam »

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #260 : 30. Listopad, 2013., 22:25 »
Da, Bane je bio odlican ali meni je najugodnije iznenadenje bio Deathstroke. Jedino mi je zao sto su ga premalo iskoristili, a ima potencijala.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #261 : 31. Listopad, 2013., 19:27 »
U FireFly borbi su divovski auti... Do tu nisam niti jedan vidio u free roamu da je van dimenzija; svi su kako treba biti...


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #262 : 31. Listopad, 2013., 20:44 »
Upravo sam ga našamaro... :hihi:




*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #263 : 31. Listopad, 2013., 20:51 »
Da, haha i ja sam prepoznao, ako je to zbilja on :D

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #264 : 01. Studeni, 2013., 18:21 »
nikako nisam mogao rijesit taj Burney Tower bug pa sam isao instalirati update 2 al mi se izbrisa save game.
u kurac i sve, necu ga ni igrat vise

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #265 : 01. Studeni, 2013., 21:19 »
I meni je to napravio. :hihi:

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #266 : 02. Studeni, 2013., 14:18 »
al kad sam instaliravao patch pitalo me hocu li napraviti backup save gamova, i stavio sam yes.
pa jel se moze to ikako vratit?

edit:  copy the "SpSave_v2_0.sgd" and "SHARED.wsp" files from dir. C:ProgramDataSteamRLD!20900 and place them here dir. BAO/Singleplayer/binaries/win32/profile/saves

na ovaj nacin mozete vratit save gamove ako ste instalirali Update.2.Incl.DLC-FTS
« Zadnja izmjena: 05. Studeni, 2013., 19:20 Skitnica »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #267 : 10. Studeni, 2013., 12:51 »
Prešao. Neću reći da sam razočaran, ali nisam ni daleko od toga. Sve je nekako meh osim priče koja ima par dobrih trenutaka i boss borbi koje su katastrofalne.
Igra je vidno tehnički neispolirana, razni game breaking bugovi, grafički gličevi što je potpis Warner Montreal studija koji ne uspijeva "popuniti cipele" velikog Rocksteadya.

Uglavnom, igra je ok. Proširuje Arkham serijal na sličan način kako su to napravili Brotherhood i Revelations za Assassins Creed. Nepotrebni, ali neloši nastavci.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #268 : 10. Studeni, 2013., 13:00 »
Ja odustao od igre, ali ne zbog same igre.
Nego ću iduće godine od početka serijala krenut. U nekakvih uvodnih sat i pol koliko sam igrao, nisam baš primjetio neispoliranost.
Dapače, sve je bilo vrlo uglađeno.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #269 : 10. Studeni, 2013., 13:45 »
Boss borbe su jedna od stvari koje je WB Montreal ispravio. Konačno idu uz mehaniku igre i koriste njezin potencijal. Nemam pojma o kakvoj neispoliranosti je riječ. Osobno nisam naišao na nikakve bugove koji već nisu bili u ostatku serijala, koji su u biti produkt temeljne mehanike na kojoj su arkham igre izgrađene. Jedini veći bug je bio onaj Burley Tower koji su ispravili 5 dana kasnije patchom. Vrlo sam zadovoljan kako je ekipa WB Montreala odradila posao. Moglo je biti užasno i ispalo je sasvim ok.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9