HCL.HR

Batman: Arkham Origins

  • 296 Odgovora
  • 88733 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #271 : 10. Studeni, 2013., 14:05 »
U Arkham Cityu mi se nikad nije dogodilo da nisam mogao proći neki dio jer se vrata ne žele otvoriti ili određeni prekidači koje treba pritisnuti nemogu biti pritisnuti.
Pod neispoliranosti mislim da česte framedropove i štekavost bez obzira na grafičke postavke. U boss borbe je utučeno daleko manje truda nego u prošlim igrama.
Deathstroke npr. Borba se svodi na beskonačno ponavljanje nekoliko akcija, kažem beskonačno jer tip ima kilometar lifebara.
Možda sam pretjerao sa onim "katastrofalno", ali svejedno su mi loše. Sjeti se samo Clayface borbe iz City-a, to je rulalo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #272 : 10. Studeni, 2013., 14:17 »
Meni nisu. Boss borbe su bile hrpa nicega u Arkham Cityu. Clayface borba je bila spammanje tipke za freeze grenade. Što se tiče vrata i gumbova, nisam naišao na tako što pa stvarno ne znam. Meni igra nije nikada ni crashala, niti izvodila nekakve gluposti što čitam po netu da se ljudima dešava. Uz to je solidno optimizirana s obzirom na efekte koje ima, pogotovo PhysX. Arkham City je praktički ne igriv po tom pitanju. DX11 do dana današnjeg nije optimiziran, a i na DX9 u gradu konstantno padaju framesi i stuttera, a za PhysX je maltene potrebno imati 2x GTX560+. Po pitanju optimiziranosti, neusporedivo je bolje od Arkham Cityja.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #273 : 10. Studeni, 2013., 18:31 »
Nego Shazaam kad možemo recenziju očekivati?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #274 : 10. Studeni, 2013., 18:31 »
Radi se na njoj. Uskoro :)

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #275 : 12. Studeni, 2013., 21:19 »
Evo recenzije i video recenzije.

LINK: Batman Arkham Origins recenzija
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2013., 10:32 Ementaler »

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #276 : 12. Studeni, 2013., 23:13 »
Recenzija je odlično pogođena, no nekako previše se hvale sporedne misije. I dok su Mad Hattery, Anarky, Shiva itd. stvarno dobre, Enigma nije ništa u usporedbi s Riddlerom iz AA i AC.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #277 : 15. Studeni, 2013., 16:25 »
Evo jedan kratki tutorial za sve vas koji planirate igrati, ili ste prešli na normalu pa isprobavate teže modove itd.

Uglavnom, kako razbiti Deathstrokea kao malu djevojčicu i dobiti achievemente vezane uz njega.

BATMAN: Arkham Origins - Deathstroke Boss Borba
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2013., 19:43 Shazaam »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #278 : 26. Studeni, 2013., 21:49 »
DC All Access - Ep 7 - Batman: Arkham Origins DLC, DC Library Tour and the Future of Aquaman

 Kratki prikaz u prvoj minuti videa - novi DLC gdje igramo kao Bruce Wayne dok je trenirao da postane NINJAH RATNIK (ili tako nešto). :ementaler:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #279 : 30. Studeni, 2013., 18:00 »
@Shazaam bas sam zapeo na deathstroke kako koristiti ovaj batclaw koja tipka da ga privucem sebi i da ga tresnem moze pomoc :D :hug

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #280 : 30. Studeni, 2013., 18:27 »
dva puta zaredom brzo stisneš tipku na kojoj ti je ta kuka, ako igraš na PC-u onda ti je na dvojci. Čim ga Batman pogodi s kukom samo pritisni tipku za udarac i to je to :)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #281 : 30. Studeni, 2013., 18:38 »
A puno hvala :D probat cu \:D/ :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #282 : 10. Travanj, 2014., 16:58 »

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #283 : 10. Travanj, 2014., 20:03 »
Meni nisu. Boss borbe su bile hrpa nicega u Arkham Cityu. Clayface borba je bila spammanje tipke za freeze grenade. Što se tiče vrata i gumbova, nisam naišao na tako što pa stvarno ne znam. Meni igra nije nikada ni crashala, niti izvodila nekakve gluposti što čitam po netu da se ljudima dešava. Uz to je solidno optimizirana s obzirom na efekte koje ima, pogotovo PhysX. Arkham City je praktički ne igriv po tom pitanju. DX11 do dana današnjeg nije optimiziran, a i na DX9 u gradu konstantno padaju framesi i stuttera, a za PhysX je maltene potrebno imati 2x GTX560+. Po pitanju optimiziranosti, neusporedivo je bolje od Arkham Cityja.


Kako kako kako jebemu ? :wildboy:
Imam komp koji vapi ali žešće vapi za nadogradnjom ma shit vapi da kupim cijelu novu konfu, a nedavno igrao Arkham City i igra jebeno leti, bez trzalice, niti jedne jedine u igri, cijelo vrijeme Dx11 verzija, PhysX isto cijelo vrijeme uključen. Većina postavki na very high ako ne i sve na very high. Možda je patchan nakon što si ga ti igrao pa se igra puno bolje izvodi, ali osobno ja nemam blage veze o kakvoj ti neoptimiziranosti pričaš u Arkham City-u.

Arkham City i relativno nedavni Blacklist su zadnje dvije Dx11 igre koje izgledaju jako jako dobro, a doslovce lete na smeću od mog kompa.

« Zadnja izmjena: 10. Travanj, 2014., 20:05 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #284 : 10. Travanj, 2014., 20:38 »
Čru, i meni je letio AC, a i AO, i više sam mu puta govorio da nema pojma o čemu priča.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9