HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114730 Hitova
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #195 : 17. Svibanj, 2012., 08:48 »
jel se moze u igri iskljuciti stalan prikaz objectivea, recimo da iskacu kad stisnes neku tipku ili nesto? ili jel im se moze smanjiti velicina (ko u cod4)? pokrivaju mi pola mape, jel se moze bar transparentnost smanjiti?
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2012., 12:12 Lord of Destruction »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #196 : 17. Svibanj, 2012., 12:29 »
mislis na HUD? vjerojatno ti je low rezolucija pa ti je zato tako jer cim smanjis rezoluciju, HUD ti se poveca.

nego, jel itko igra ponekad kao kamikaza? u zadnje vrijeme non stop to radim ;) npr. idem capture base i onda me ubi snajper koji kampa u bazi. covjek me raspizdi, uzmem mlazni avion i brzinom od 500 čvorova se zaletim na njega :hiha: naravno, ako ocu capturat, skocim iz aviona tren prije sudara ;)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #197 : 23. Svibanj, 2012., 18:25 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #198 : 23. Svibanj, 2012., 18:30 »
 :ave:

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #199 : 24. Svibanj, 2012., 09:52 »
koja oruzja s kakvim setupima koristite kod kojih klasa?
i koje dodatke koristite na vozilima?

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #200 : 24. Svibanj, 2012., 09:59 »
Only in Battlefield 3 - I've got your back bro!

Odličan tajming.
ja sam par puta pogodio mlazni avion sa 50-100 m s tenkom, dok je isao s lijeva na desno / s desna na lijevo, a ne kao ovdje, isao mu je ravno u facu, mogu i ja to. uopce nije sreca, samo tajming i putanja.  :hiha:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #201 : 28. Svibanj, 2012., 20:40 »
Htio sam se ubit, ali prije toga zadaviti golim rukama j... admina s talijanskoga servera.





Tip je idiot. Bio je u slabijem timu,a ja sam u tom trenutku bio među prvih pet u oovom jačem. Kako god bilo, kad sam umro promjenio sam tim. Gledam ja koji kurac sad ovo, od rusa došo do amera. Sad idem ja da promjenim tim, tj. da se vratim u svoj. I vratim se, ali odjednom umrem. Piše ubijen od admina. Kako god bilo, u tom meču sam se rank upao, otključao masu attachmenta za svoje oružje. Sad krene slijedeća runda, već ona počela, meni se prikakilo i izađem ja van iz igrice. Nakon obavljene nužde vraćam se ja na Battlelog kad ima da vidim. Ja ostao od tamo gdje sam i počeo, od ranka 7. BIo sam u depri, i onda sam ponovno išo odigravat, ali na drugom serveru. Uspio sam nešto malo povratiti, ali ne puno. Prije sam otključao masu toga za assualt klasu, masu dog tagova. Ne znam, najsigurniji su onda njemački serveri jer na njima nikad nisam imao problema.
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2012., 20:42 manfromshadow »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #202 : 29. Svibanj, 2012., 20:49 »
Njemački, američki i ruski serveri su najbolji. Ima par dobrih iz Poljske i Brazila također.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #203 : 29. Svibanj, 2012., 21:17 »
Htio sam se ubit, ali prije toga zadaviti golim rukama j... admina s talijanskoga servera.


(Klikni za pregled slike.)


Tip je idiot. Bio je u slabijem timu,a ja sam u tom trenutku bio među prvih pet u oovom jačem. Kako god bilo, kad sam umro promjenio sam tim. Gledam ja koji kurac sad ovo, od rusa došo do amera. Sad idem ja da promjenim tim, tj. da se vratim u svoj. I vratim se, ali odjednom umrem. Piše ubijen od admina. Kako god bilo, u tom meču sam se rank upao, otključao masu attachmenta za svoje oružje. Sad krene slijedeća runda, već ona počela, meni se prikakilo i izađem ja van iz igrice. Nakon obavljene nužde vraćam se ja na Battlelog kad ima da vidim. Ja ostao od tamo gdje sam i počeo, od ranka 7. BIo sam u depri, i onda sam ponovno išo odigravat, ali na drugom serveru. Uspio sam nešto malo povratiti, ali ne puno. Prije sam otključao masu toga za assualt klasu, masu dog tagova. Ne znam, najsigurniji su onda njemački serveri jer na njima nikad nisam imao problema.

ne mora ti bit, mozda ti nije battlelog apdejtan, nekad mu treba vise od 24 sata da tocno prikaze podatke. a ako u igri imas sve kaj si otkljucao, onda ti je dobro

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #204 : 29. Svibanj, 2012., 21:46 »

ne mora ti bit, mozda ti nije battlelog apdejtan, nekad mu treba vise od 24 sata da tocno prikaze podatke. a ako u igri imas sve kaj si otkljucao, onda ti je dobro
Nope, morao sam sve ispočetka.
No sad imam novi problem, kod ranka imam minus



Odg: Battlefield 3
« Odgovori #205 : 29. Svibanj, 2012., 23:06 »
e pa to ti znaci da ti nije apdejtan battlelog, isto je meni bilo. sutra ce ti biti veci rank na battlelogu, a kad udjes u neku partiju onda bi ti trebao biti normalan rank bez obzira kaj je na battlelogu manji

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #206 : 30. Svibanj, 2012., 06:20 »
e pa to ti znaci da ti nije apdejtan battlelog, isto je meni bilo. sutra ce ti biti veci rank na battlelogu, a kad udjes u neku partiju onda bi ti trebao biti normalan rank bez obzira kaj je na battlelogu manji
A si pogledo malo sliku uvećano. PRvo mi kaže da sam rank upao 9, a onda 8 level. Potom kod xp imam -527/15000. Evo prošlo je 10 sati i još ništa.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #207 : 03. Lipanj, 2012., 11:40 »
Kako su mi glupe ove mape. Na kraju igram samo na jednoj, Operation Metro. Tu i tamo i to dosadi pa odem na Caspian Border. Ostale mape, originalne, nisu dobro izbalansirane.
Ali čujem da ove iz dlc-a nešto valjaju. Kako glupo kad najbolje mape ostave za dlc.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #208 : 03. Lipanj, 2012., 11:54 »
mape ti ovise o broju igraca i modu koji se igra na njima. tak imas recimo mapu canals koja u TDMu je kao veliki shipment iz cod4, a u conquestu je to veca mapa s vozilima.

meni su sve mape ok, mada neke na rush modu imaju previse choke-pointova, tipa metro i grand bazar. igram conquest obicno

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #209 : 03. Lipanj, 2012., 13:48 »
mape ti ovise o broju igraca i modu koji se igra na njima. tak imas recimo mapu canals koja u TDMu je kao veliki shipment iz cod4, a u conquestu je to veca mapa s vozilima.

meni su sve mape ok, mada neke na rush modu imaju previse choke-pointova, tipa metro i grand bazar. igram conquest obicno
Ja ga jedino i igram. OVi ostali mdoovi su mi bolje odrađeni u MW3.
BTW, koju klasu koristiš i koja oružja i gadgete.
Ja koristim assault klasu M16A3/AK74M, od pištolja M443 support, M320 uzmem kad je close combat, a kad ne onda je tu medic kit, a od gadgeta onaj za oživljavanje.
Od attachmentsa uzmem trenutno dobar sight (neznam koji imam tenutno) te uz to foregrip i heavy barrel. Kad si budem otključao budem stavio flash support. Kažu ljudi da je odličan poslije patcha, što vi mislite?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9