HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114745 Hitova
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #240 : 22. Lipanj, 2012., 11:13 »
taj double xp je u principu bezveze kolko sam vidio prosli vikend. dobijes x2 bodove/xp na kraju meca i ako sam dobro racunao samo odredjeni dio bodova ide x2. i jedino ti pomaze u pomicanju glavnog ranka di nemas nista korisno, eventualno neki pistolj. i cini se da ne udvostrucje bodove unutar odredjene klase ili za odredjenu pusku/vozilo
Da, ali sad pod opisom piše da ide sve double. Nezz, možda mi premium igrači imamo neke privilegije ;)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654783443354624/

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #241 : 25. Lipanj, 2012., 23:45 »
jel imate problema na serverima sa 64 igraca ili je to samo do mene?

igra ko da steka, ne regaira uvijek, s uzasnim lagom. recimo, izletim iz tenka da bi pucao po liku koji mi stavlja bombe, a ono ko da imam preslab komp - zasteka ili ne uhvati da sam poceo pucati itd. a nemam preslab jer ako udjem u server s par igraca igra klizi.

jel ima u battlefiledu neki config ili nesto, neki program za LEGALNO tweakanje i podesavanje preformansi i grafike i hud-a (osim normalnih opcija unutar igre)? recimo hocu skroz iskljuciti antialiasing

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #242 : 26. Lipanj, 2012., 07:32 »
jel imate problema na serverima sa 64 igraca ili je to samo do mene?

igra ko da steka, ne regaira uvijek, s uzasnim lagom. recimo, izletim iz tenka da bi pucao po liku koji mi stavlja bombe, a ono ko da imam preslab komp - zasteka ili ne uhvati da sam poceo pucati itd. a nemam preslab jer ako udjem u server s par igraca igra klizi.

jel ima u battlefiledu neki config ili nesto, neki program za LEGALNO tweakanje i podesavanje preformansi i grafike i hud-a (osim normalnih opcija unutar igre)? recimo hocu skroz iskljuciti antialiasing
Poznato je da serveri od 64 igrača lagaju, pogotovo Metro. Isključivanjem nekih postavka nečeš ništa promjeniti, vjeruj mi vrtio sam ja neke benchmarke (ako ih tako mogu nazvat) i skužio da ništa ne pomaže, da nije do grafike nego do servera. Otvori si comand console pritiskom tipke ¸¸  i napiši "render.drawfps 1"  i pojavit će ti se broj fps u jednom kutu. Malo tako mjenjaj postavke pa ćeš vidjet u ćemu je problem. ;)

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #243 : 26. Lipanj, 2012., 10:08 »
znaci ipak je u serverima problem...

btw, skinuo sam neki battlefield 3 settings editor i dobar je program, moze se jos dodatno povecati kut gledanja itd. i moze se staviti da ispisuje framerate. ima i hrpa nekih dodatnih postavka za namjestiti (odnosno iskljuciti), evo malo sam isprobao kako je igrati, rekao bi da sam dobio 30% veci framerate (cak i veci, ali da ne pretjerujem) bez vidljivog zrtvovanja grafike (smanjio sam duplo shadowmap resolution recimo), ide poprilicno glatko, odnosno bolje nego prije. program radi u ko da se upisuju komande u konzolu, automatski napravi user.cfg file u bf3 folderu. moram jos malo kemijati sa "network smoothing factor" opcijom da vidim kako utjece... ne znam jel mi se i kut gledanja povecao (horizontalni kut mi je stavljen na 120, vertikalni 90) ili samo framerate, uglavnom bolji je osjecaj kod igranja
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2012., 10:17 Lord of Destruction »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #244 : 28. Lipanj, 2012., 19:57 »
hoce netko sherat battlefield 3 premium na psn kupim mu bon od 50 kuna za mobitel neka se javi na Inbox
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2012., 20:15 Mohawk »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #245 : 28. Lipanj, 2012., 20:53 »
hoce netko sherat battlefield 3 premium na psn kupim mu bon od 50 kuna za mobitel neka se javi na Inbox
ozbiljno.  :wildboy: ti bi nekom kupio bon od 50 kuna za nesto sto kosta 50 eura... :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #246 : 29. Lipanj, 2012., 15:47 »
hoce netko sherat battlefield 3 premium na psn kupim mu bon od 50 kuna za mobitel neka se javi na Inbox
ozbiljno.  :wildboy: ti bi nekom kupio bon od 50 kuna za nesto sto kosta 50 eura... :(
http://www.youtube.com/watch?v=iGJB3oxGogQ


Zasto si neuk?

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #247 : 05. Srpanj, 2012., 19:17 »
E ovako ekipa , imam modificirani ps3 (3.55fw) i zanima me dali igra trazi nadogradnju fw kad se ubaci u konzolu ???? , kupio bih igru ali se toga bojim da mi instalira noviji fw i onda izgubim tako rec ,,chip"      hvala

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #248 : 08. Srpanj, 2012., 23:48 »
Ljudi, imam BC2 i njega igram online. Pa recite mi, interesira me da li mi se isplati dat 130 kuna za BF3 i njega zahalat online, ili da se rađe držim BC2? Koji je vama bolji online?
"Women don't respect salad eaters."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #249 : 09. Srpanj, 2012., 00:17 »
Definitivno odigraj BF3, MP je stvarno nevjerovatan, rekao bi čak must have ako voliš ovaj tip igara.
Nemrem si oprostit što nisam uzeo kada su bile dvije jeftine prilike.

 :wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #250 : 09. Srpanj, 2012., 00:53 »
Uzmi si nećeš žalit. MP je jednostavno odličan i zabavan. Dugo se možeš zadržat na njemu.


Odg: Battlefield 3
« Odgovori #251 : 09. Srpanj, 2012., 08:39 »
kad igram u serveru, svakih 15-20 min mi igra crasha i izade iz servera. ima neko takve probleme ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #252 : 09. Srpanj, 2012., 09:08 »
Ugasi uPnP na routeru.

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #253 : 09. Srpanj, 2012., 10:15 »
ha? sry ne razumijem se u ruter. jel to mogu ugasit na kompjuteru (da poklikcem nesto na control panelu ili tako nesto) ili...?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #254 : 09. Srpanj, 2012., 11:21 »
mislim da se moras ulogirati preko browsera na adresu 192.168.1.1 sa sifrom od rutera koja ti je obicno user ili 0000, pogledaj default sifre za tvoj ruter na netu. i onda u opcijama nac upnp ili universal plug and play i stavis disable/maknes kvacicu ili kak je vec obiljezeno

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9