HCL.HR

Battlefield 3

  • 428 Odgovora
  • 114748 Hitova
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #300 : 21. Studeni, 2012., 10:54 »
trebas za PC ili ??

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #301 : 21. Studeni, 2012., 11:18 »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #302 : 21. Studeni, 2012., 13:31 »
meni treba za ps3 nego imali jos toga u ponudi i po kojoj cjeni :D ako moze neki hrvatski web shop   :piva:

*

Wolf D Batsard

  • *
  • 5
  • ..::PiS::.. Klan
    • ..::PiS::.. Klan
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #303 : 21. Studeni, 2012., 14:46 »
koliko sam cuo u petak bi na originu trebali popusti biti za bf3...pa pogledajte :thumbs:
<br />

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #304 : 22. Studeni, 2012., 10:08 »
meni treba za ps3 nego imali jos toga u ponudi i po kojoj cjeni :D ako moze neki hrvatski web shop   :piva:

u hrvatskoj imamo 3 jaka clana , i svaki ima svoj server , ja znam za dva , CWC i sCRO , sCRO ti također ima i svoj server za armored kill , potrazi ih na battlelogu

zaboravio sam naglasiti , da postoji  bezbroj balkanskih clanova i hrvatsko-srpskih ... tako da mozes trazit i na tu stranu

Dupli postovi spojeni u jedan - molimo da se naučite koristiti  Uredi tipkom  - WEAPONX
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2012., 10:34 WEAPONX »

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #305 : 23. Studeni, 2012., 18:47 »
@tony_krivic - B2K ti je 15€ ko i svi DLC-evi za Battlefield  ;)
                       al ak ti nije hića čekaj Božić kad bu ziher neka rasprodaja na Origin store-u  :D


evo malo infoa što se tiče idućih stvari (odnosno kaj ja mislim o tome)

B2K - za sada najbolji DLC koji je izašao i stvarno je "must have". mape su izvrsne i oružja su super. 
CQB - kupil ga za 7€ na rasprodaji i razočarao se, nije to Battlefield. po meni je to samo malo bolji TDM. igrači se moraju priviknuti da će prvih 10 rundi ginut sam tak jer je tempo dosta ubitačan, bez obzira dali ste veteran ili n00b. moj prijedlog -> zaobići!
AK - igram ga već negdje tjedan dana i jako sam zadovoljan, rekao bi da je malo slabiji od B2K-a jer su mape PREVELIKE i zna tu i tamo biti praznog hoda radi naglaska na vozila. (20 igrača zeme tenk/helić/avion, a drugi nek se traže na mapi) Recimo Alborz Mountains je predobra mapa za recon-a i meni jedna od najdražih od svih BF3 mapa ikada

Aftermath - sve kaj dobiješ od oružja je taj samostrel sa 4-5 različitih strijela i to je to. te 5-8 novih dogtagova -> prestrašno
Premium - slažem se sa svime što je Lord of Destruction rekao, no ono što me počinje jako živcirat je da su počeli delati servere samo za ekipu sa premiumom što mi se nikako ne sviđa -.-

možda bu Endgame zakon :D

B2K i AK  :thumbs:

pitanje: dal znate koji cro server da radi i da ima ljudi na njemu?
ja mislim da imaš cro diabolic servere

« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2012., 10:42 8string »

*

Wolf D Batsard

  • *
  • 5
  • ..::PiS::.. Klan
    • ..::PiS::.. Klan
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #307 : 21. Prosinac, 2012., 22:59 »
Aftermath je po meni jedino sta se isplati iz cijelog paketa..mape su skoro pa  infantry ali ima i classic...
<br />

Battlefield 3 opada fps ?
« Odgovori #308 : 28. Prosinac, 2012., 15:39 »
Odma ću staviti konfiguraciju:
Matična: Asus m4a88t-m
Procesor: AMD Phenom II x4 965 BE,3.4 GHZ
RAM: 2x4GB DDR3 1333MHZ Kingstone
Grafička kartica : NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
Napajanje: LC Power 650 W
Hard Disc: Western Digital 500 GBD
OS: Windows 7 x64

Znači problem je sljedeći igram battlefield 3 i sve je normalno, fps je oko 35-40 i sve super ide, settings su namješteni na high i odjednom počne štekat i fps opadne između 10-20 i tako bude 30 sekundi(nekad duže nekad kraće) i onda se vrati nazad na normalu. Probao sam namjestiti settingse na low i svejedno se to događalo. Igram na malim mapama tako da ne vidim razlog zašto bi štekalo. Ping je normalan cijelo vrijeme, jedino što radim dok igram je pričam sa prijateljima na skypu. Ima netko riješenje ?
"Back with vengeance!"

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #309 : 09. Siječanj, 2013., 23:01 »
Pozdrav svima.

Bas mi se igra Battlefield 3,a nemam karticu a ni para :tired:

Pa sam mislio ako neko ima karticu i voljan je da kupi ili ima Battlefield 3 a ne igra vise da meni da.Naravno ja bi njemu dao neke originalne igre koje imaju vrednost kao i Battlefield 3.Za vise informacija PM.

*

Wolf D Batsard

  • *
  • 5
  • ..::PiS::.. Klan
    • ..::PiS::.. Klan
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #310 : 03. Veljača, 2013., 17:02 »
meni treba za ps3 nego imali jos toga u ponudi i po kojoj cjeni :D ako moze neki hrvatski web shop   :piva:

u hrvatskoj imamo 3 jaka clana , i svaki ima svoj server , ja znam za dva , CWC i sCRO , sCRO ti također ima i svoj server za armored kill , potrazi ih na battlelogu

zaboravio sam naglasiti , da postoji  bezbroj balkanskih clanova i hrvatsko-srpskih ... tako da mozes trazit i na tu stranu


Dupli postovi spojeni u jedan - molimo da se naučite koristiti  Uredi tipkom  - WEAPONX
U hrvatskoj za PC imas barem 10 JAKIH ,organiziranih klanova( PiS, CHC,XxX,Crod,Hr-squad...) + 20 poluklana!!
Servera ima (ovisno o vremenu, periodu,)neki se gase, neki pale eccc...
U svakom slucaju zajednica je jako dobro organizirana i klanovi su međusobno povezani (u kontaktu)
<br />

Odg: Battlefield 3
« Odgovori #311 : 04. Ožujak, 2013., 20:31 »
imam problem s bf3-om. imam rusku verziju, zna neko kako konvertat na engleski?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #312 : 04. Ožujak, 2013., 20:39 »
Malo googla i odma bi našao... Ali evo ti http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #313 : 04. Ožujak, 2013., 20:45 »
heh slucajno nadjem bf3 temu i sjetim se da igru imam od izlaska, nisam ju igrao skoro pa pola godine... i jos vidim gore ove klanove i sjecam se kad sam ja bio u cold handsu <3 bleki, vjestica, fazer i ekipa, igrali jednom s nekim pisovcom kojemo je k/d r bio 5.0 ili nesto tako... jos uvijek imam ts3 ip...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 3
« Odgovori #314 : 04. Ožujak, 2013., 21:18 »
Skinuo ponovo igru i patchirao. Kakvo mrtvo smeće od bugova.
Ne sjećam se da sam imao problema sa neoriginalnom igrom, a sada sami problemi sa ovime.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9