HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 104892 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #105 : 25. Ožujak, 2013., 15:43 »
Igrao sam jako kratko, Columbia izgledom rula. Setting je nevjerojatno dobro pogođen i igra genijalno izgleda.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #106 : 25. Ožujak, 2013., 16:06 »
Na Metacriticu ima hrpetina recenzija sa "savršenom ocjenom". Prvi BioShock mi nije legao, ali ovo... Ne znam, Wyzard je imao good point.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #107 : 25. Ožujak, 2013., 16:52 »
Igram prvi Bioshock za zagrijavanje i štajaznam... ok je igra, al čisto zbog priče opet... elementi FPS-a su osrednji.

u biti, prvi je corridor shooter i mislim da je postao popularan zato jer x360 u to vrijeme nije imao ništa bolje u ponudi fps-a. danas takvo što ne bi baš prošlo (što je dijelom pokazao i drugi dio, par godina kasnije).

Za Infinite se baš nadam da nije corridor shooter. Izgleda dosta otvoreno, i koliko sam skužio, ova mehanika s Elizabeth dosta pridonosi dinamičnosti gameplaya.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #108 : 25. Ožujak, 2013., 17:12 »
Gledao/čitao par recenzija, po tome igra je fascinantna. Izgleda da su sve te odgode pridonijele razvoju igre. Mnogi su tada "kukali" zbog odgoda. Ali eto to se isplatilo i dobili smo prije svega jednu dobru igru. Osobno ne znam da li ću je moći igrati. Kada idem na Can I Run It kaže da ne može. Ali mislim da to nije 100% sigurno. Postoji li neka 100% sigurna provjera? Moguće je da ovo zaigram ljeti. Mogao bih preći cio serijal u komadu. Vidjet ću.  Nadam se da će biti recenzije.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #109 : 25. Ožujak, 2013., 17:15 »
prvi bioshock nisam uspio igrati vise od pola sata, nista nisam nalazio u njemu. tek iz 5tog pokusaja sam ga presao cijelog, najvise mi se svidjela borba i plazmidi kad skuzis kak zabavno to moze biti.

i sad cekam ponoc...

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #110 : 25. Ožujak, 2013., 17:20 »
Prvi sam igrao sat vremena mozda i bila mi je uzasna igra, jednostavno mi nije sjela. Nakon toga dvojku nisam niti pogledao no ovo mi se cini dosta zanimljivo. Sigurno cu isprobati a posto nemam nikakva ocekivanja moze me samo ugodno iznenaditi igra.

Iznenadili su mi ovi komentari da se jos dosta ljudi zapravo jedinica nije svidjela jer je igra u vrijeme izlaska bila apsolutni hit.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #111 : 25. Ožujak, 2013., 17:37 »
Ajme, skoro svi veći gaming sajtovi su dali stotku.

BioShock Infinite Launch Trailer
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2013., 17:54 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #112 : 25. Ožujak, 2013., 20:12 »
Na onim trgovinama je. Onim posebnim. xDDDD

17 GB xDDDDDD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #113 : 25. Ožujak, 2013., 20:29 »
Nema onog začina još xDD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #114 : 25. Ožujak, 2013., 23:25 »
Ima začina. :ne:


*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #115 : 26. Ožujak, 2013., 02:00 »
Igram prvi Bioshock za zagrijavanje i štajaznam... ok je igra, al čisto zbog priče opet... elementi FPS-a su osrednji.

u biti, prvi je corridor shooter i mislim da je postao popularan zato jer x360 u to vrijeme nije imao ništa bolje u ponudi fps-a. danas takvo što ne bi baš prošlo (što je dijelom pokazao i drugi dio, par godina kasnije).

Za Infinite se baš nadam da nije corridor shooter. Izgleda dosta otvoreno, i koliko sam skužio, ova mehanika s Elizabeth dosta pridonosi dinamičnosti gameplaya.
Trul gameplay je jedini razlog zašto sam više puta odustao od prelaženja bioshocka... jednostavno, nemogu se natjerati, zanima me priča, ali gameplay je odvratan. Uskoro peta sreća... Infinite doduše ću sigurno preći, naslov koji uistinu možemo nazvati dobrom igrom.
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2013., 02:01 Shazaam »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #116 : 26. Ožujak, 2013., 07:07 »
16gb ima, a ko zna koliko ima kad se instalira, bude se skinuo kroz neko vrijeme... :thumbs:

Ja sam prvi dio odigrao 2 puta zaredom, odma, atmosfera je fantasticna, drugi dio isto, premda je prvi bio bolji.

Neko je pitao dali je ovo koridor suter, po recenzijama je, ali mene to ne smeta, ja ionako volim oldskul-mozak na pasu-princip :hiha:
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2013., 07:11 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #117 : 26. Ožujak, 2013., 08:28 »
Na onim trgovinama je. Onim posebnim. xDDDD

17 GB xDDDDDD
:hihi:

Ja sam je tamo i kupio za xbox ali su malo zez stvar pa ako dobro ne sprzis novcanik  xD ne mos igrati igru jer je rani release pa nema PATTCHE :wildboy:

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #118 : 26. Ožujak, 2013., 09:52 »
:mrs:

Al ne znam, ovo sranje po Bioshocku je smiješno. :hihi:
Slažem se da su atmosfera, priča i ostale stvari u igri na višoj razini od gameplaya i da je gameplay zapravo ništa posebno, ali baš ODVRATAN i NEPROBAVLJIV... nez, stvarno nije.


Meni je problem što ću Infinite moći igrati tek tamo idući vikend. ;_____;
Internet će mi tisuću puta spojlati igru do tad. x[

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #119 : 26. Ožujak, 2013., 10:26 »
Jučer sam dvicu završio, mislim to je izvrsna igra. Prvi dio sam izdržao 10 minuta jer nisam imao zvuka :hiha:

Ovo smeće igram danas xxxxxDDDDD

ured:

Ajme meni. Ovo je izvanredno dobro...

Dosta elemenata je zadržano što se tiče interface-a, ono što je dramatično poboljšano je samo napucavanje koje je sada stvarno jako dobro. Oružja izgledaju odlično, u usporedbi sa Bioshock 2 su puno preciznija. Uz smanjeni sensitivity miša i isključeno ubrzanje se jako lijepo igra.

Igra je super optimizirana ali nije vrh što se tiče grafike, pogotovo određenih tekstura i trave, ali općeniti izgled igre je nenadmašan. Ovako sam bio iznenađen i kad sam Skyward Sword probao i takvu grafiku obožavam, gdje se sve jasno vidi, ništa nije zamuljano i ide glatko za poludit. Na Ultra presetu prosječno kroz pola sata igre sam imao 56 FPS-a bez neugodnih padova.

Priča se odlično zahuktava, neću ništa detaljnije reći jer štogod da kažem imao bih dojam da spojlam nešto... Odigrao 2 sata u komadu što se nije dugo desilo, nemam zamjerki. Sve pet. xD

>IGRA GODINE< :hiha:









« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2013., 15:05 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9