HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105395 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #180 : 03. Travanj, 2013., 22:12 »
jebiga sad, ovo je duže od moje recenzije.
:loludara:

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #181 : 03. Travanj, 2013., 22:29 »
jebiga sad, ovo je duže od moje recenzije.

Nadam se da je recenzija objektivnija i općenito bolje obuhvatila suštinu.
Dojmovi su napisani za 10 minuta drito iz glave, a tada je u opticaju kroz nju bilo nekoliko litara tko zna čega i zagrijavanje prije uskrsa kojeg zapravo i ne slavim, al HEj - pije se :piva:
Ne znam, inače sam dosta kritačan, ali ovo mi je za čvrstu devetku nakon što su se dojmovi slegli. Prvi prolaz mi je bio u rangu 9.5 - uglavnom, odlična igra!
« Zadnja izmjena: 03. Travanj, 2013., 22:35 Thergothon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #182 : 03. Travanj, 2013., 23:52 »
Ma odlična recenzija Ther. <3

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #183 : 04. Travanj, 2013., 01:05 »
Lijepo si to sročio Thergothon i skoro sa svim se slažem.
Osim s jednom stvari a to je kada si napisao da kombinacije tear-ova koje može Liz otvoriti na nekom području zapravo je samo ograničena igračevom maštom. Što bi značilo da možemo dofurat pomoću Liz oklopljenog dinosaura s laserima iz 4567 godine koji bi sve pobio na nivou. A nemožemo.

Zapravo je to jako jako ograničeno. (ono s kukama i zaklonima itd) Korisna stvar ali daleko od slobode i igračeve mašte. Vrlo ograničeno. Isto kako su najavljivali i za onaj Singularity da ćemo moć s onim uređajem na ruci strgane/uništene dijelove nivoa, staze, zgrade bla bla obnavljat tako da će samo taj maleni dio koji je uništen dofurat iz prošlosti dok je bio čitav ili tako nešto. Zvučalo je zakon a onda si to u igri morao napraviti sa samo par stepenica čini mi se jedanput ili dvaput. It sucked ass.

I ono što je rekao Lord of destruction prije. Ti lažni gameplay traileri i to. Nije da fali nešto  posebno al i meni nakurac ide to hajpanje radi bolje prodaje jer na kraju ispadne da igri fali 20% od onoga najavljivanoga. Bez obzira na moje napisano Bioshock: Infinite je i dalje odlična igra.
« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2013., 01:10 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #184 : 04. Travanj, 2013., 01:54 »
Čekaj zašto developer nebi nešto izbacio prije finaliziranja igre, ako smatra da je tako bolje?
Pa sjetite se demo prezentacije Ghost Recon Future Solidera; igra koja je bila igrana ne postoji. Nije im se uklapalo u zamišljeni koncept i izrezali su taj dio. Who cares pored ovakve mega igre!?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #185 : 04. Travanj, 2013., 07:46 »
I ono što je rekao Lord of destruction prije. Ti lažni gameplay traileri i to. Nije da fali nešto  posebno al i meni nakurac ide to hajpanje radi bolje prodaje jer na kraju ispadne da igri fali 20% od onoga najavljivanoga.

Kakve su ovo gluposti?! :fpalm:
Koga briga ako su leveli prikazani u trailerima izmjenjeni ili maknuti iz igre. To se događa u razvojnom procesu svake igre.
Nije da su iz igre "iščupali" neku kulnu gameplay mehaniku koja je tebe toliko nahajpala na igru. Čak je i moguče kako je gameplay iz tog trailera napravljen samo za taj trailer kako bi se izbjeglo ikakvo spojlanje.

Nije mi jasno kako su dvije minute gameplaya 20% igre.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #186 : 04. Travanj, 2013., 11:28 »
MaliMozak logika.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #187 : 04. Travanj, 2013., 12:08 »
Ista stvar je i sa filmovima, dosta puta se u traileru pokazu scene kojih nema u finalnoj verziji. To nije nikakvo varanje jer ne naprave oni iskljucivo ono sto vidis u igri. Bude tu jos puno izbacivanja, ubacivanja, mijenjanja i uredivanja. To je uobicajeni proces u svakoj igri i filmu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #188 : 04. Travanj, 2013., 12:24 »
to nije istina i nitko ne misli  na to.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #189 : 04. Travanj, 2013., 13:16 »
MaliMozak logika.

-.- Ne moraš vrijeđat gospon moderator "svaka igra je bolja od ubera na uberu od ubera one prošle"  (osim Crysisa 3 XD) :winknkiss:
Rekao sam da ne fali nešto posebno, dapače nisam to ni primjetio da nije Lord napomenuo i da nisam išao opet gledat te trailere.  Igra je uber dobra al sam rekao da mi to propagiranje radi boljih PREORDERA ide nakurac.
Jer to se tak radi. Što bolji trailer ulickan sa sto strana da bi se napravio što veći preorder. Nije 20% igre krivo sam se izrazio al da smo se jako držali za te trailere imali bi osjećaj da jednostavno nešto fali kao što je i Lord napisao prije.
Besides većina vas je igrala pirata, a da ste pljunuli novce poneki glas u vezi toga bi se dignuo mogu se okladiti.
« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2013., 13:20 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #190 : 04. Travanj, 2013., 13:22 »
Evo ja bas preso igricu na EASY xD rijesio je za nekih 7 sati i umro u cijeloj igri 4 puta, malo je kraj tuzan...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #191 : 04. Travanj, 2013., 13:34 »
U 90% slučajeva ne gledam trailera za igru koju želim svakako igrat i za koju imam poveće zanimanje. Uhvatili ste se nečeg što je toliko normalno i često da je bespredmetno opće prozivat to.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #192 : 04. Travanj, 2013., 13:35 »
Meni je više kraj bio predvidljiv nego tužan. Malo treba stat i porazmislit ali se sve pohvata. Liz objašnjava kolko tolko putem pa nije baš komplicvirano previše. Ja na normal poginuo možda dvaput u igri. Igrat ću drugi prijelaz na hard jer mi je dosta igra bila lagana.

Meni je bio tužan/fucked up tren kad Booker skuži o kome se zapravo radi u rečenici Bring us the girl and wipe away the debt i što je zapravo napravio.

Se varam ili je negdje bilo napomenuto da je on taj veliki dug imao zbog kockanja ?

U 90% slučajeva ne gledam trailera za igru koju želim svakako igrat i za koju imam poveće zanimanje. Uhvatili ste se nečeg što je toliko normalno i često da je bespredmetno opće prozivat to.

Pa ni ja moram ti priznat. Ne želim si spojlat. Al opet neke stvari jednostavno primjetiš.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #193 : 04. Travanj, 2013., 13:42 »
Možda si mogao neke stvari naslutit, ali definitivno ne možeš znat kako će se igra završit. uostalom, kraj čini više stvari. ne samo to da otkriješ tko su likovi zapravo, nego i cijelu priču s više dimenzija

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #194 : 04. Travanj, 2013., 15:06 »
teorija o spajanju vremenskih linija (prelazak jedne stvarnosti preko druge i njihovo spajanje tj. putnik u prošlosti neće sresti alternativnu verziju sebe već će se njihove osobnosti i sjećanja asimilirati u jednoj osobi - tu nastaje onaj bleeding efekt u igri)
Ne u Bioshocku. Sretnes sebe-Comstocka.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9