HCL.HR

Black Desert

  • 136 Odgovora
  • 63634 Hitova
Odg: Black Desert
« Odgovori #120 : 09. Rujan, 2016., 22:12 »
Da ali s takvim trolovskim komentarima moras covjeka nazvat idiotom ili gorom spodobom jer to nema veze s normalnim komenterima....

Sad mene zanima posto nisam igrao od 5-6mj BDO radi osobnih razloga jer sam se preselio u drugu zemlju i jos nemam kucnog interneta, kakve su promijene dogodile u istoimenoj igri na bolje ili na losije dali se isplati vratit ili treba jos sacekati da se sve sredi ako znate na sta mislim od onih koji su je zapravo igrali i jos igraju. LP. ;)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Black Desert
« Odgovori #121 : 10. Rujan, 2016., 07:07 »
Momci je li itko od vas pročitao pravila HCLa?!?


Citat:
1. Korisnički komentari na HCL portalu ne smiju sadržavati suviše vulgarne izraze, pretjerana prostačenja i tome slično. Mi jesmo opušteni community, gdje dopuštamo do neke mjere i pokoju psovku, ali kažnjavati ćemo pretjerivanje u takvom izražavanju, kao i vrijeđanje drugih članova

Odg: Black Desert
« Odgovori #122 : 11. Rujan, 2016., 08:36 »
Sad mene zanima posto nisam igrao od 5-6mj BDO radi osobnih razloga jer sam se preselio u drugu zemlju i jos nemam kucnog interneta, kakve su promijene dogodile u istoimenoj igri na bolje ili na losije dali se isplati vratit ili treba jos sacekati da se sve sredi ako znate na sta mislim od onih koji su je zapravo igrali i jos igraju. LP. ;)

Ja u zadnje vrijeme takoder nisam stigao previse igrati, a kamoli citati sve te silne patch notese. Kolko sam vidio ubacili su par novih klasa i pokoju novu mapu, nesto novo u vezi trejdanja i mali redizajn awakening sustava ako se dobro sjecam, ali najveca promjena zbog koje je vecina communitya digla pobunu je naravno P2W mogucnost prodavanja cash shopa itema preko auction housea. Tu su youtuberi proglasili smrt igre i presli na nesto drugo, od toga dalje nisam vidio kaj se dogadalo ali je moguce da malo ipak pretjeruju... nez

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert
« Odgovori #123 : 14. Rujan, 2016., 13:05 »
kao prvo ovo nije ni blizu p2wina ovo je pun pogodak za sve igrace koji  zele outfit,jer farmanje je doista lagano sto se tice novca/slivera,a druze moj sta da kazem za covjeka koji je reko da je odigrao par sati i kaze da je igra sranje!dafuq ono!!

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Black Desert
« Odgovori #124 : 14. Rujan, 2016., 14:37 »
Pa jednostavno ne vidim smisla provoditi vrijeme u igri koja meni osobno ne paše (subjektivno jelte)  dulje od nekih inicijalnih pola sata-sat. To mi je isto ko da osobi koja ne voli brokule nakon prvog tanjura donesem još zdjelu i kažem: "Tek si probao jedan tanjur - sigurno će ti bit super nakon što strusiš i ovu zdjelu"

A nakon toga imam još i pun vrt pa ako ni nakon zdjele ne promijeni mišljenje - iskopat ću još.

Znam da se masa ljudi bunila za onaj treant kostim kad je PvP u pitanju. Možda su promijenili... Uz to su mi užaasne bile one forsane animacije kad kliknem na NPCa kamera leti na sve strane), pa zatim totalno nesyncan voicover NPCa s onim što ekšuli piše na questu (quest je npr o problemima u selu, a voiceover priča o prodaj magaraca - wtf?!) ...ja jednostavno jednom kad odustanem od MMOa gotovo nikad se ne vratim natrag.

Meni je jako žao što tebi ne paše moje mišljenje al šta da ti radim  :D
« Zadnja izmjena: 14. Rujan, 2016., 14:38 skipp »

Odg: Black Desert
« Odgovori #125 : 14. Rujan, 2016., 15:15 »
Tako kad netko objasni zasto ne igra onda je ok, i meni su smetale slicne stvari ali sam nastavio igrat vjerovatno bi i dan danas igrao ali sam odselio u svedsku pa trenutno 6mj. Nemam interneta jer cekam njihovu osobnu, pa cu se vjerovatno vratit u igru za nekih mjesec, dva mozda i tri hehe u nadi da su promijenili dosta stvari i ponovo pocet igrat btw. Dedinamuda s ove strane ako me itko prepoznaje po nicku iz igre.

Meni se osobno igra svidjela najvise radi treading sistema i h&s nacina borbe dosta brza i jednostavna kad pohvatas neke stvari u tom i napredak pocne biti sve laksi.

Jedino me zanima sta su promijenili u vezi pvp-a i grindanja bossova dali je gear lakse dobit nego u pocetku ili je jos sve ostalo ne promjenjeno?

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert
« Odgovori #126 : 20. Rujan, 2016., 08:32 »
skip promijenili su ako mislis na GILi suit ili ti kamuflazni set u node waru se nemoze skrivat :)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert
« Odgovori #127 : 20. Rujan, 2016., 08:33 »
alkaram dodali su veci drop rate na scrolove da dobis tako da boss lakse pada,pare se lagano farmaju plus na market ti stavljaju svaki dan boss djelove samo moras Snipat :D

Odg: Black Desert
« Odgovori #128 : 20. Rujan, 2016., 11:44 »
Super, isplati se vratit hehehe a valjda ce mi net doci do kraja mjeseca cisto se nadam :)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert
« Odgovori #129 : 21. Rujan, 2016., 08:10 »
koji si server i nick name u igri :D

Odg: Black Desert
« Odgovori #130 : 21. Rujan, 2016., 10:12 »
Dedinamuda, VidiSisa nick a server se ne sjecam hehehe

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert
« Odgovori #131 : 22. Rujan, 2016., 09:40 »
o sunce ti poljubim pa kamo si ti nestao?!ja pitao puno puta za tebe :D!!gle sve i svasta je doslo morat ce se potrudit jako :D,al npr gear ti je jeftin dosta na marketu!!!

Odg: Black Desert
« Odgovori #132 : 22. Rujan, 2016., 16:49 »
Odlicno sto se gera tice  :clap:
Da znas da sam se preselio u svedsku pa jos nemam kucnog neta dok ne dobijem osobni broj, nadam se negdi kroz mjesec do dva najkasnije :)
Dali su dosla nova oruzja, ili pomorske bitke?

I pozz staru ekipu ;)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert
« Odgovori #133 : 22. Rujan, 2016., 18:13 »
awkening izlazi svaka 2 tjedna za jednu klasu znaci svake 3 srijede!!sad izlazi za mog Gianta :D,izasli su vec za Warriora i Sorcerera!!pomorske bitke dolaze kroz 1 mj do 2 mj tu negdje.uglavno svasta jos dolazi, nove zone,pvp arena(ranked) itd.. vjeruj nece ti biti dosadno,i da pare se ti dosta lagano farmaju nije neka frka!!

Odg: Black Desert
« Odgovori #134 : 22. Rujan, 2016., 18:52 »
Uuuu odlicno znaci jedva cekam vratiti se u igru :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9