HCL.HR

Blacklight: Retribution

  • 342 Odgovora
  • 63553 Hitova
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #210 : 17. Travanj, 2012., 10:40 »
Igram sa pocetnim oruzjem i ownam. Nisam nista htjeo da uzimam bas iz tog razloga da stedim GP za kasnije da kupim sve za stalno. BTW dodaj te me garamel.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #211 : 17. Travanj, 2012., 10:55 »
Baš sam malo uspoređivao (nerazumno mi je dosadno ^^) i ispada da se, na lvl25, otključaju stvari tj dijelovi oružja koji uz pomno odabranu kombinaciju daju čak oko 50 poena na damage! To je znači za otprilike 20% jače oružje, u prijevodu, ako se to primjeni na primjerice burstfire rifle, jedan "burst" je dovoljan ako završi na headshotu (nešto slično ak47 iz cod4 promoda ak neko kuži o čemu pričam). Za snajper to znaći jedan metak u torzo ili iznad je dovoljan. Ista stvar vrijedi za armor, koji je daje do 80 poena na health, što je ogromna razlika. Kombinacija tog dvoje daje značajnu prednost.

Nije da me sad to nešto posebno smeta jer će svi to imat u jednom trenutku, ali mislim da bi bilo bolje za community da uvedu servere 0-10 lvl (koji postoje) 10-20 lvl i 20+ lvl. Zar nebi bilo zabavnije i u krajnju ruku kompetitivnije? Još kad se uzmu u obzir igrači koji koriste one custom električno toksično zapaljive metke :bonk: uz sav skill koji netko posjeduje ipak nemože parirati, a takvih je sve više, ako ste zamjetili onaj Lmao klan ono je prestrašno.

Gradim si snajper od prvog dana, imam njega i scope x4.00 zoom za stalno, sekundarno koristim burstfire i smg za manje mape. Stavim sliku kad ga izgradim do kraja.

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #212 : 17. Travanj, 2012., 11:06 »
Oj da oni ownaju. Ima i onaj trollhunter lik kupuje sve sa zenom i .... ( ali opet ga ubijam ) ahhahaha

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #213 : 17. Travanj, 2012., 15:37 »
Trenutno ne igram, nemam vremena.  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #214 : 17. Travanj, 2012., 17:17 »
evo uspio sam skoro sve kupit, jos na kraju ovaj stock kad otkljucam i oruzje mi je gotovo. pokusao sam napraviti neko oruzje koje odgovara karakteristikama mp5 iz cod-a, osrednji damage, maksimalna preciznost kod hipfire-a u pokretu. jos sam si uzeo da imam 45 metaka u klipu a na pocetku 180, ali malo sporije trcim zato, to cu sredit s lakim armorom kad god zaradim dovoljno, sad pauziram. i 2x holo sight mi je u planu, ali to tek nakon armora, dotad ce proci mjeseci



« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2012., 17:21 Lord of Destruction »

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #215 : 17. Travanj, 2012., 19:17 »
prođem ja 6lvl odem log off vratim se ono 5lvl :bonk:

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #216 : 17. Travanj, 2012., 21:46 »
Ne znam mislim da se to ne bi trebalo desavati. ja sam 11 lvl i nisam imao takvih problema. Oj btw igrao sam ovu novu mapu tek danas po prvi put. boze dragi kako je zeznuta, okrenes se na jednu stranu ubijes lika dok se okrenes na drugu vec te tri put ubiju. Ovo je skill build mapa :)

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #217 : 17. Travanj, 2012., 22:52 »
mene znalo 2 puta do sada izbaciti na kraju runde, kad je vec gotovo (zapravo crashala mi se igra)  i onda mi nije ukljucio xp i gp, ali ako ti prodje ono zbrajanje xpa i gpa na kraju sve bi trebalo biti dobro

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #218 : 18. Travanj, 2012., 10:19 »
Bracooo milaaaa. Uzeo onaj sniper sa velikim zoomom i sto jedan metak ispaljuje ( reload spor ) i ne da sam owno nego nisu mi mogli nista. Skor mi bio 13: 2 ahahhahahah. Sve headshot headhost hahaha :) najaci je. Naranvno uzimam sve za stalno pa imam jos dosta da ga doradim ali od sada samo s njim igram :)

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #219 : 18. Travanj, 2012., 12:07 »
Brutalan je snajper da :D začudo treba se jako puno kretat ak očeš preživit

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #220 : 18. Travanj, 2012., 18:41 »
Ma nešto sam danas baš razmišljao. Dobra kombinacija za sniper je heavy armor ( više armora, više hp ), zatim onaj štit na leđima. Zatim jak pištolj i magnetic field grenade. I preko nodova ubrzati punjenje HRV :)

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #221 : 20. Travanj, 2012., 07:55 »
Joj mzhen jes jucer bilo dobro. Samo jos se nisam toliko ustelio sa sniperom ali ucim ucim. Sve sam bolji :)

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #222 : 20. Travanj, 2012., 16:52 »
Fino je bilo da, al nekako mi je snajper dosadio lagano, samo na dve mape ga još koristim. Nemam baš vremena za igru ovih dana stiso me faks malo  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #223 : 20. Travanj, 2012., 18:15 »
Drago mi je, tak da možeš samnom nadoknadit <3

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #224 : 23. Travanj, 2012., 22:00 »
Cole sto ne igras?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9