HCL.HR

Blizzcon '10

  • 8 Odgovora
  • 2101 Hitova
*

Raze

  • n00b
  • 2
Blizzcon '10
« : 22. Listopad, 2010., 20:47 »
Evo za sve vas zainteresirane za Blizzcon, a niste tamo ili niste platili da ga gledate preko Blizzardovog pay-to-watch sistema.
Dobar čovjek to radi za vas sad (hint: nisam ja )
Ovdje mozete gledati live stream http://www.ustream.tv/channel/omfgtoast
:)

update: netko ga je prijavio očito...tako da...ništa od streamanja...bar za sad.
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2010., 22:00 Raze »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2010., 22:42 »
tko bi onak plaćao da to uopće gleda

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2010., 09:57 »
Vjeruj mi, hrpaaaaaa je takvih.  ;)
Also, link ne radi više.
The greatest teacher, failure is.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #3 : 23. Listopad, 2010., 11:56 »
Znam da je hrpa, al ne shvaćam zašto plaćati kada to sve dan poslije bude na jubito i ostalim stranicama.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #4 : 23. Listopad, 2010., 13:34 »
Znaš onu: "ima se, može se". :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #5 : 24. Listopad, 2010., 10:13 »
dan poslije

TO. Ljudi hoće to vidjet odma :hiha:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #6 : 25. Listopad, 2010., 08:57 »
Zasto placate ulaznice za kino kad ce se za 10 godina taj isti film vrtjeti na tv.u? Zelite ga gledati odmah???

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #7 : 25. Listopad, 2010., 09:08 »
Postavili ste si cilj da budete vodeci gaming portal u regiji, kako je moguce da jedan ozbiljan i po meni uspjesan portal ne prati jedan od najveci dogadjanja godine u gaming industriji? (na stranu jeste ili niste fan blizzarda)
Osim linka na neki stream (sto je inace zabranjeno od blizzarda) po meni je nedopustivo da se ovako nesto propusta. Ajde razumio bi da ne radite live coverage ali da uopce ne spominjete nista oko toga? Pogotovo ako pogledamo kako cijela gaming industrija trenutno bruji samo o tome.

Nije namjera posta popljuvati portal, nego me zanima zasto mislite da je blizzcon nesto sto ne treba pokriti? ili mozda spremate neki veliki cover za cijeli event?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Blizzcon '10
« Odgovori #8 : 25. Listopad, 2010., 09:28 »
Za kompletni report Blizzcona neće biti vremena, odvagali smo neke stvari i jednostavno je bitnije od ionako slabo čitanih reportova raditi više na recenzijama igara koje ovaj mjesec suludo izlaze. Tako da vas na HCL-u očekuje do kraja mjeseca još nekoliko recenzija (par i u video obliku), a već se pripremamoi radimo na recenzijama igara koje izlaze u studenom.

Sam Blizzcon je velik event, ali neusporedivo manji od primjerice E3-a i GamesComa, koje smo dakako detaljno popratili. Blizzcon je od strane uredništva HCL-a popraćen putem vijesti, tako znate da je otkriveno par detalja o Diablu 3 i SC2, a što se tiče forumske teme o Blizzconu nju nismo otvorili mi direktno, niti smo linkali na live stream. A ako ih Blizzard zabranjuje, ne znači da ih i mi moramo zabranjivati, zato taj link nismo ni uklonili (uostalom, bilo je pitanje vremena kada isti više neće raditi).

Da se razumijemo, ovo "slabo čitanih" reportova, nije uvijek slučaj, pogotovo za bitnije evente poput E3-a i GamesComa, a povremeno, ako vrijeme dopusti potrudimo se napisati i reportove sa nešto manjih eventova ovog tipa, kao što smo primjerice izdali QuakeCon report ne tako davno. Samo eto, BlizzCon ove godine propuštamo obraditi u velike detalje (putem reporta), ali putem vijesti ste mogli pročitati (i putem trailera pogledati) sve bitno što je otkriveno.

I da, spojiti ću ovu temu u onu o Blizzconu, nema smisla da imamo dvije praktički iste teme, a budući da sam sada odgovorio praktički sve što bi te moglo zanimati uopće, ne znam što se baš o ovome može više diskutirati.  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9