HCL.HR

BMW M3 Challenge - free igra

  • 4 Odgovora
  • 4428 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
BMW M3 Challenge - free igra
« : 11. Listopad, 2007., 21:44 »
Ovdje možete skinuti igru koja izgleda ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=VJZsnZiMAFY

Ja skinuo i vozim kad mi je dosadno. Fora, imas onak pogled iz kabine, jos mozes ukljucit da slobodno gledas po njoj. Imas i nocne voznje sto je fora izvedeno, onak upalis svjetla i to. Sam si štaltaš brzine i tak..

besplatna je igra pa probajte.. 350mb.. grafika bi mogla bit i bolja al je ok..

Mozete i prek net-a igrat. Ja igrao, al me debili uvijek izguraju s ceste  :kingmortal:
I neznam bas driftat.. A jednom su me diskvalificirali jer sam radio pizdarije prije starta tam sam druge aute gurao s strtnih pozicija  :dancing:

U igri je samo ta jedan auto al je fora onak jel
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: BMW M3 Challenge - free igra
« Odgovori #1 : 12. Listopad, 2007., 17:26 »
Vidjeh to već, al nikako da skinem... Budem ovih dana probao, zanimljivo mi izgleda fizikalni model prema ovim youbito filmovima, pa baš da probam...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: BMW M3 Challenge - free igra
« Odgovori #2 : 12. Listopad, 2007., 20:16 »
Skinuo, odigrao, igra je mnogo kul, a šta je najbolje, radi kao švicarski sat i na mojoj kašeti od kompa  :thumbs: Vidi se trud uložen u menu design i u samo modeliranje BMW-a  :dancing:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: BMW M3 Challenge - free igra
« Odgovori #3 : 12. Listopad, 2007., 22:52 »
Skidam
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: BMW M3 Challenge - free igra
« Odgovori #4 : 20. Veljača, 2009., 16:30 »
Skinul danas.
To je na GTR engineu.
Al server stalno javlja grešku kod registracije za online...
Jel to to samo meni il svima?
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9