HCL.HR

Call of Duty: Infinite Warfare

• 61 Odgovora
  • 28221 Hitova
*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« : 02. Svibanj, 2016., 11:49 »

Radi se o novom COD naslovu, koji je smjesten ponovo u buducnosti.Velika razlika je sta ovaj put idemo u svemir, kao sto se moze vidjeti iz trailera.Mene zivo zanima kako ce borba u svemiru izgledat, tako da se veselim novom COD-u.Napokon neka promjena, nismo vise na Zemlji.

Datum izlaska: 04.11.2016

http://youtu.be/ENkfuzeBdRE

Takoder na taj datum izlazi i remaster COD4:Modern Warfare koji dobijete u bundleu sa igrom, ako je prednarucite odma.
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2016., 14:28 wyzard »

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #1 : 02. Svibanj, 2016., 14:03 »
Radujem se novom codu,a i remasteru,ne mogu mrziti igru uz koju sam odrastao

*

iris94

• 645
« Odgovori #2 : 02. Svibanj, 2016., 14:05 »
Ja sam tu eto samo da pljujem po CoD-u. Dakle igra izgleda kao shit. Bye bye

*

Ementaler

• Administrator
  • 38957
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #3 : 02. Svibanj, 2016., 14:05 »
Napokon neka promjena, nismo vise na Zemlji.

Da, ovaj, nisam siguran da su ljudi takvu promjenu htjeli :)

A i trenutno izgleda kao da će ti svemirski dog fightovi biti tek jedan dio kampanje, vjerojatno će većina kampanje i dalje biti na Zemlji ili eventualno na nekim svemirskim brodovima.

Tu je inače naš game page o Infinite Warfareu:

Sa svim informacijama - platforme, datum izlaska, vijesti itd.

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #4 : 02. Svibanj, 2016., 14:22 »
Ma znam da nije, al po onome sta sam vidio u traileru rekao bi da ce se vecina borbe odvijat u svemiru, na nekakvim brodovima i planetama, a to bi moglo bit dobro.

*

Freddy

• 5994
  • Briljantin.
« Odgovori #5 : 02. Svibanj, 2016., 16:30 »
A i trenutno izgleda kao da će ti svemirski dog fightovi biti tek jedan dio kampanje, vjerojatno će većina kampanje i dalje biti na Zemlji ili eventualno na nekim svemirskim brodovima.

Ja se samo nadam povratku onih fantastičnih PAS TEHNOLOGIJA o kojima su lajali stalno kad je BO3 izlazio ili koji već. Onaj koji je imao i naprednu RIBA TEHNOLOGIJU.

*

Wyzard

• Administrator
  • 16119
    • HCL.hr
« Odgovori #6 : 02. Svibanj, 2016., 16:57 »
Odabir glazbe mi se sviđa.

I to je otprilike to.

*

Ementaler

• Administrator
  • 38957
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #7 : 02. Svibanj, 2016., 17:27 »

Ja se samo nadam povratku onih fantastičnih PAS TEHNOLOGIJA o kojima su lajali stalno kad je BO3 izlazio ili koji već. Onaj koji je imao i naprednu RIBA TEHNOLOGIJU.

PAS TEHNOLOGIJA je bio Cod: Ghosts, a RIBA TEHNOLOGIJA... e tu si me ulovio. Fish AI je bio meme zapravo, ali u kojoj igri... ne sjećam se više :/

Ovdje bi bilo veselo da igra završi s teaserom da nismo sami u svemiru.

Pa će novi CoD biti Alien Warfare.

« Odgovori #8 : 02. Svibanj, 2016., 17:28 »
horidan trailer  :hihi:

ovaj prvi dio izgleda doslovno fejk. kao da je netko snimio neke aw mp mečeve i montirao to.
i ta ROCK \m/ glazba. da bowie nije umro od raka, ovo bi mu dalo kancer i ubilo ga.

*

Cole

• 13337
    • CroSimRacing
« Odgovori #9 : 02. Svibanj, 2016., 17:47 »
:hihi: :prestanibitiurnebesnosmješanbolimetrebuh:

:)))))))))))))))))))))))))

*

Freddy

• 5994
  • Briljantin.
« Odgovori #10 : 02. Svibanj, 2016., 17:56 »
Isuse tek sam sad pogledao trailer... ta glazba :hihi:

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #11 : 02. Svibanj, 2016., 18:36 »
Pa stvarno izgleda predivno.

http://youtu.be/KWanty2_wbc

*

general98

• 847
  • “Always trust computer games.”
« Odgovori #12 : 02. Svibanj, 2016., 21:24 »
Puno me više veseli Call of Duty 4 Remastered nego taj Infinite Warfare...
I ja sam dio onih koji su odrasli uz Call of Duty serijal i jednostavno mi je gadljiva ta daleka budućnost u Call of Duty igrama.
Sjećam se kad je tek izišao Call of Duty 4 : Modern Warfare,igra je bila nehumano dobra u svakome smislu,bila je razlog za kupnju boljeg računala...
Onda sam se uhvatio igranja multiplayer-a i imao sam na Xfire-u oko 3000 sati provedenih u igri.
Remastered verzija mi je na listi za igranje ponajviše radi toga,jer očekujem da će to biti Call of Duty o kakvom sam mogao nekoć maštati,
igra bez greške,nadam se da će takva ispasti i da ću imati razloga opet ubiti hrpu sati igrajući sa ekipom.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

« Odgovori #13 : 03. Svibanj, 2016., 08:24 »
Puno me više veseli Call of Duty 4 Remastered nego taj Infinite Warfare...
I ja sam dio onih koji su odrasli uz Call of Duty serijal i jednostavno mi je gadljiva ta daleka budućnost u Call of Duty igrama.
Sjećam se kad je tek izišao Call of Duty 4 : Modern Warfare,igra je bila nehumano dobra u svakome smislu,bila je razlog za kupnju boljeg računala...
Onda sam se uhvatio igranja multiplayer-a i imao sam na Xfire-u oko 3000 sati provedenih u igri.
Remastered verzija mi je na listi za igranje ponajviše radi toga,jer očekujem da će to biti Call of Duty o kakvom sam mogao nekoć maštati,
igra bez greške,nadam se da će takva ispasti i da ću imati razloga opet ubiti hrpu sati igrajući sa ekipom.
Potpisujem

« Odgovori #14 : 03. Svibanj, 2016., 14:41 »
čitam komentare na YT ispod trailera, svi se sprdaju s ovim novim CODom  :loludara: najjači komentar koji sam vidio, nešto u stilu "lijepo što nam Activision daje neku besplatnu igru uz kupnju MW-a"  :D :D

mislim da to najbolje oslikava što zapravo većina ljudi misli i želi od COD-a... i ja ću ovo vjerojatno piknut na nekom popustu, ali isključivo radi MW...

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #15 : 03. Svibanj, 2016., 14:49 »
Sigurno bi ga izdavali jos jednu godinu za redom da se ne prodaje i da ga ljudi ne vole.Assassins Creed se prestao proizvodit na godisnjoj bazi radi slabe prodaje posljednjeg modela, al COD jos uvjek izbacuje naslove.

Ja iskreno jedva cekam da vidim sta ce napravit sa novim naslovom, a i radi se o Infinity Wardu pa se nadam odlicnoj prici.

*

general98

• 847
« Odgovori #16 : 03. Svibanj, 2016., 18:04 »
Evo upravo sam pročitao vijest,da će Remastered verzija Call of Duty Modern Warfare-a dolaziti samo uz kupnju Infinite Warfare-a.
Pa to je čisto tjeranje ljudi da kupuju smeće koje ne žele,jer bi bilo šteta da igra propadne...
Zar im nije dosta onih 60 eura koje inače traže,pa su sad digli cijenu na 80?
Znači li to da je Remastered vrijedan samo 20 eura,a inače toliko košta i originalna verzija Modern Warfare-a? (Nije baš točno 20 eura,nego amerčkih dolara ali nije velika razlika u cijeni)
Inače ne podržavam piratstvo,ali ovaj put mi se čini da ću Remastered verziju piratizirati,jer mi se krajnje gadi ovaj način forsiranja da kupiš nešto što nikada nećeš koristiti pri ogromnoj cijeni da dobiješ stvar koju želiš.Ovo nisam ni najmanje očekivao od Infinity Ward-a...

« Odgovori #17 : 03. Svibanj, 2016., 18:20 »
Inače ne podržavam piratstvo,ali ovaj put mi se čini da ću Remastered verziju piratizirati,jer mi se krajnje gadi ovaj način forsiranja da kupiš nešto što nikada nećeš koristiti pri ogromnoj cijeni da dobiješ stvar koju želiš.Ovo nisam ni najmanje očekivao od Infinity Ward-a...

Nije infinity ward to udlucio,activision je odgovoran za to,izgleda da nas activision smatra hodajucim novcanicima

*

general98

• 847
« Odgovori #18 : 03. Svibanj, 2016., 18:27 »
Ma tko je da je sramota je.

*

The one

• **
  • 545
  • BMW<3
« Odgovori #19 : 03. Svibanj, 2016., 19:02 »
Nego zasto IW nije nastavio sa Ghosts-om,iako je i Ghost cisto prosjecan CoD bice bolji i nakon 3 godine od ovoga smeca.
Ja sam iskreno ocekivao nastavak Ghosts-a ,jer kako prica zavrsava nisam ni u snu ocekivao ponovo potpuno "novi" CoD.Sada prica Ghosta nema nikakvog smisla i kraj je ono misli se bajo......

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9