HCL.HR

Call Of Duty: Ghosts

  • 241 Odgovora
  • 82165 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #180 : 10. Studeni, 2013., 12:30 »
Jesi ti slučajno primjetio onu spojler tipku, k'vragu, otkrio si čitav završetak igre :wildboy: Netko nije prešao igru :hiha2:
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2013., 12:38 kaisersephirot »

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #181 : 10. Studeni, 2013., 12:30 »
Mislin se bili nabavia Ghosts , al me zanima jel ko provao Multiplayer i kakvi su dojmovi .

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #182 : 10. Studeni, 2013., 12:35 »
Meni isto to ne drzi vodu. Ako realno gledamo, najlosije price imaju Call of Duty i Call of duty 2. Jer zapravo ni nemaju pricu nikakvu. A ne kuzim kako si ti njih svrstao prije Black Ops-a 2, koji zapravo ima za mene pre dobru pricu.
:chair: Cod 2 po meni ima najbolju singleplayer kampanju od svih, također najduža

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #183 : 10. Studeni, 2013., 12:39 »
Inače za ovakvo spojlanje radnje, koje je Crosby napravio, ubuduće će ići opomene. :hiha2:

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #184 : 10. Studeni, 2013., 14:54 »
Sta opomene, trajni ban. Mrzim namjerno spoilanje :(

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #185 : 10. Studeni, 2013., 19:06 »
Pa ja se ispricavam, inace novi sam na ovom forumu pa nezz pravila, nisam ih ni pokusavao procitati, tko je uopce? Sad znam ubuduce. ;) Ali eto sad zante kraj :thumbs:

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #186 : 10. Studeni, 2013., 19:13 »
Pa mislim da nitko nije procitao pravila ali to je neka normalna stvar da ne pises spoilere bez ikakvog upozorenja. Not cool :tired:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #187 : 13. Studeni, 2013., 10:31 »
Završio kampanju jučer navečer tek... kraj je strašan :hihi:

Ali inače, solidna kampanja - puno više "animiranih kul stvari" za raditi nego u Battlefieldu 4 recimo, a i priča mi je zanimljivija. Iako je i u jednoj i drugoj igri blesava.

Jedino me grafika stalno smetala. Jer neki dijelovi dobro izgledaju, dok su drugi baš užasno zastarjeli. Totalni bućkuriš su napravili u pogledu grafike ove godine - nema neke dosljednosti u prikazu i onda se nedostatci još više primjete. Napravili su neke "next-gen stvari" - povećan polycount pomaže, teselacija i bolje osvjetljenje isto - i to se primjeti u par levela - izgleda lijepo. Ali s druge strane ima toliko loših alpha efekata i tekstura niske rezolucije da je to strašno.

CoD ko CoD - ima eksplozije u svakom levelu, ima vatre u svakom levelu pa rekao bi čovjek da će se upravo oko toga potruditi - eksplozije su OK, ali vatra - baš kada nešto gori - katastrofa. Vatra doslovno izgleda kao jedan od onih animiranih, transparentnih spriteova koji prate kut kamere igrača - točno se vidi da je vatra jednostavna animacija s fiksnim framerateom, a ne neki dinamiči efekt. I to izgleda užasno kada ti igraš u 60+ fps-a, a vatra pokraj tebe se očito prikazuje u ispod 30 fps-a.





*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #188 : 13. Studeni, 2013., 10:36 »
E da, vatra je uvjek katastrofalna bila, i grafika nije nesto da se moze pohvaliti, ali zato prica i radnja mi je pre pre je*ena ;) To se slazem s tobom. Mislim CoD je uvjek imao zanimljivu radnju u sivm djelovima, mnogo ne realnosti, ali to su igre koje ti ostanu pod kozu i ne mozes prestat igrat kako god lose bilo :D Evo upravo razmisljam da opet pocnem prelaziti cjeli MW serijal jer jednostavno dobijes zelju opet prelazit iako sam presao sve Cod-ove, svaki po 20x :)

I Ementaler? Sta mislis, dali se ocekuje 2. dio, tj. nastavak ghosts-a? :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #189 : 13. Studeni, 2013., 10:49 »
Kraj je takav da bi očekivao nastavak Ghostsa, a i mislim da je već rečeno da će Ghosts biti novi podserijal Call of Dutya, kao Black Ops ili Modern Warfare.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #190 : 13. Studeni, 2013., 10:52 »
Kraj je takav da bi očekivao nastavak Ghostsa, a i mislim da je već rečeno da će Ghosts biti novi podserijal Call of Dutya, kao Black Ops ili Modern Warfare.
Pa da, to sam ja odma mislio, posto oni nebi bili oni da to malo ne zakuhtaju.

Moze pitanje ? Posto ti igras MP, dali ima naseg omiljenog riley-a  u MPu, i ako ima kako se ponasa? :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #191 : 13. Studeni, 2013., 10:59 »
Nema baš Rileya kao takvog, ali imaš više-manje identičnog psa kao 5-point scorestreak naziva Guard Dog. Znači kada zaredaš 5 killova bez umiranja, dobiješ mogućnost pozvati psa koji te prati uokolo, upućuje na blizinu neprijatelja lajanjem i također napada neprijatelje - doslovno ih instantno ubije kada skoči na njih. I sve dok netko ne ubije samoga psa, on te prati i ubija za tebe. Možeš ga vidjet u onom multiplayer videu koji sam nedavno izbacio.

http://youtu.be/KoqyQDxBWzo

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #192 : 13. Studeni, 2013., 11:22 »
Aha, nije lose odradjeno to, svidja mi se. Inace nisam ljubitelj CoD multiplayer-a, ali ovo mi se svidja. :) Hvala

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #193 : 13. Studeni, 2013., 11:31 »
@ Ementaler jel ti recenziraš ili?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #194 : 13. Studeni, 2013., 11:38 »
Jup, ja recenziram to i BF4.

@Crosby Ma OK je Guard Dog, ali samo kad ga ti imaš... inače zna bit dosta iritantan. Prebrzo ubija i često ga ne čuješ uopće - prikrade se smrad i ubije te bez upozorenja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9