HCL.HR

Crysis 3

  • 152 Odgovora
  • 44290 Hitova
Odg: Crysis 3
« Odgovori #150 : 11. Ožujak, 2013., 18:52 »
Crysis 3,igram zadnje misije,treba ga znati igrati,sto vise koristite sposobnost da budete nevidljivi za neprijatelja..jer sto NE vide nemogu ni ubiti :piva:

Zavrsio igru.E ovako prva misija mi je bila super sa onom kisom,steta sto nema vise takvih misija,pogotovo na mojem PC,igrao sam sve na Ultra znaci krafiku na PC NECU NI SPONJIAT-PERVERZIJA.
Misije su mi puno bolje nego u 2,mastovitije-visoka trava,neprijatelj u njoj,zgrade,drvece...SUPER MI JE nadogradnja pojedinog oruzja i drugih elemenata
Razocaravajuce je drugi dio igre..jednolicno je nekako,dialog i prica same igre je uzasan a sami kraj igre je KATASTROFA-od glavnog bossa do odradene price na kraju igre.
Ocijena 75/100 moje skromno misljenje...ali to neznaci da je necu proci na hard lvl i drugi put :piva:
« Zadnja izmjena: 11. Ožujak, 2013., 23:07 Denni86 »

Odg: Crysis 3
« Odgovori #151 : 11. Ožujak, 2013., 21:18 »
Završio igru i mogu reći da sam zadovoljan, preći ću još jednom igru na najtežem, tj. barem ću probati :D
"Back with vengeance!"

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Crysis 3
« Odgovori #152 : 12. Ožujak, 2013., 10:50 »
Prešao. Kratko dosta.

Uglavnom neda mi se pa ću jednostavno iznest svoj zaključak: Crysis serijal nije ništa drugo doli grafički benchmark.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9